Ferdinand Šmikmátor - Potom

...aneb studijní materiály.
Odpovědět
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 781
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Ferdinand Šmikmátor - Potom

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Anotace: Výčet potenciálních krizových událostí je obsáhlý – neznámý virus, blackout, ekonomický kolaps, válka… Každá tato událost může dočasně či natrvalo změnit svět, ve kterém žijeme. A co dál, co budeme dělat POTOM? Jak přežijeme, když v zásuvkách nepůjde elektrický proud, jak nasytíme sebe a své děti v případě rozpadu fungujícího ekonomického systému? Štěstí přeje připraveným, a právě tato kniha poskytuje rozsáhlý soubor informací a rad, jak se na možné budoucí scénáře připravit.
Kdo je připraven, není překvapen.
xgordon
Příspěvky: 273
Registrován: 09.08.2020 23:14

Re: Ferdinand Šmikmátor- Potom

Příspěvek od xgordon »

Uživatelský avatar
mahroch
Příspěvky: 122
Registrován: 20.12.2012 23:52

Re: Ferdinand Šmikmátor - Potom

Příspěvek od mahroch »

Tak ja to konecne cetl a muj dojem je .... rozpacity. Ne ze by ta kniha byla nejak spatna, jen dle myho neprinasi nic noveho, nic co by si clovek se selskym rozumem neuvedomil. Kor rozpadlik z tohodle fora. Ale ok, clovek co v zivote nic o tematu necetl a nevidel to mozna bude povazovat za uzitecne.

Po precteni knihy Ruka noci podana, ma dle meho clovek dojem, ze to je copy&paste. Nevim, mozna se autor po vydani knizky rozhodl udelat vlastni, nebo naopak, mel rozepsanou vlastni avsak Cilek ho pozadal at prispeje, tak prispel.
Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.
Odpovědět