Předpovědi členů fóra

Trochu okultní téma, ale musí zde být...
Odpovědět
Královák
Příspěvky: 268
Registrován: 07.07.2017 11:39

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Královák »

Za posledni mesic jsem nic tak rozumneho, s cim se ztotoznuji, necetl. Pomyslny klobouk smekam
dolu.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 3172
Registrován: 03.09.2012 18:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od bivoj »

:yes Na to nic jiného nelze dát...
Sic semper tyrannis.
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 570
Registrován: 01.06.2013 17:23

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od tygrsdrakem »

Mno, děkuju za projevené uznání, fakt si toho vážím. Nicméně bylo to zamýšleno spíš jako start do diskuse.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
skafloc
Příspěvky: 114
Registrován: 18.08.2014 23:05
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od skafloc »

Tygr - :clap

Kechli - a napadlo Tě už někdy, že jsi jednou z těch, co tady ten balast vytváří?
Vždyť to, co jsi vypsala v textu na půl stránky, se dalo vyjádřit 3-4 větami :sad
Sovy nejsou, čím se zdají být..
Uživatelský avatar
chosen one
Příspěvky: 33
Registrován: 21.02.2015 0:12
Pohlaví: muž
Bydliště: východní Polabí

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od chosen one »

Kechli8a5 píše:
13.04.2020 13:32
... vsude je desna ohromna, neskutecna zaplava balastu, kde driv v roce 2010 pribyl 1 kvalitni prispevek denne s nejakym navodem na neco co se jinde nedalo zjistit a co fungovalo, tak dnes tam pribude stovky prispevku behem hodiny (ale prakticky se to uz pouzit neda), s prilohami, blikajicimi gify, proste uz se to neda cist (tady rozpad jeste neni, limituje ho napriklad cestina) verit se neda uz skoro nicemu a nikomu, protoze kazdy v co nejvyssi rychlosti se snazi vyplodit neco, neprecte to po sobe a hned to pusti a nekam vlozi, casto lidi pisou neco na mobilu a deleji jeste neco jineho, takze neudelaji poradne ani jedno.
Ja si myslim, ted skoro vsechny diskuze a fora slouzi jako skladiste vypotku a vykriku lidi, kteri dostanou nejaky sileny napad a protoze doba je rychla, tak nez aby ten napad nejak obrusovali v hlave a premysleli nad nim, jestli s tim oblazit i jine lidi, dnes neni cas cekat nez si sednete k pocitaci ke stolu a zapnete modem a pres telefon pripojite na pomaly internet, proste v okamziku jak vas neco napadne, uz to tukate do mobilu a bum odesilate ten exkrement blazene do sveta aby to placlo na co nejvic lidi.
Tak zrovna od tebe to sedí. Ještě tady nejsi ani 3 měsíce a už jsi sem nablila 174 příspěvků v drtivé většině o hovně... :clap Už to po tobě většinou ani nečtu, protože se to nedá. Vždycky mám pocit, že se sem přišel vypsat pacient psychiatrie z nějakých nočních děsů. :chuckle Nevím, jestli ti to doporučili doktoři, ale mohla bys propříště zvolit třeba Novinky nebo tak něco... :hi
Maximus
Moderátor
Příspěvky: 4196
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maximus »

To Tygrsdrakem: lépe bych to nenapsal :yes
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Maximus
Moderátor
Příspěvky: 4196
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maximus »

Vzhledem k událostem v USA, Anglii, Německu, Francii, Švédsku, Číně a mnoha dalších zásadních zemích se domnívám, že se blíží velký "ekonomický restart", který bude proveden skrze občanské a náboženské války na území Evropy a USA.

Střed těchto událostí vidím cca za dvě dekády, kdy přirozená porodnost nově příchozích a příliv migrantů přepíše demografické mapy těchto oblastí a z menšin se stanou většiny, minimálně lokálně.
Dojde k rozkladu některých národních států, které díky "zelenorudému náboženství" obětují bezpečnost, životy a ekonomickou sílu vlastních obyvatel na úkor své zvrácené Ideologie ne nepodobné ve svých metodách té bolševické či nacistické.

Bohužel naše děti a vnuci poznají již svět úplně jiný a budou si muset znovu tvrdě vybojovat ty nejzásadnější hodnoty západní civilizace, které nyní tak lehce ztrácíme - svobodu a s ní provázanou demokracii.

Současný ekonomický systém je dlouhodobě neudržitelný a jedním z řešení, jak ho zachovat v daných mantinelech, či aspoň zase o nějakou generaci odložit jeho zásadní transformaci je válka.

Nemůžeme si představovat III.WW jako za dob studené války - nukleární arzenály v rukou zásadních mocností jsou stále dostatečně mocné, aby dokázaly nepříjemně změnit svět i těm magorům, kteří mají vybudované luxusní bunkry, kde se klidně na rok či dva mohou zavřít ve standartu ***** hotelu. Horká nukleární válka není tedy přijatelným řešením pro "světové ekonomické kormidelníky", které na válkách vydělávají již od dob napoleonských válek - o obou světových válkách ani nemluvě.

Lokální války nábožensko-občanského charakteru rozdmýchané po dostatečně širokém území USA a zásadních evropských státech mohou dostatečně splnit účel potřebného zmaru a rozvratu, který je potřeba k restartu současného ekonomického systému.

Vždy je potřeba si položit otázku "Cui bono?" . Rozhodně na tom opět vydělají některé nadnárodní bankovní domy, nadnárodní a většinou i národní vojensko-průmyslový komplex, technologický komplex řešící bezpečnostní technologie, AI, chemický a potravinářský průmysl, který bude schopný zajistit bazální potravu pro masy za minimum nákladů (kdo si vzpomene na "tatrgel" mistra Kulhánka :-) ).

Určitě by se našla i další odvětví ekonomiky, která by na této formě 3. světové války vydělala.

Pokud ekonomicky poroste Čína a vlastní spotřeba dosáhne jisté úrovně a sníží se tak závislost na exportu do USA a Evropy, tak celá situace bude výhodná i pro Čínu. Rozvrat USA by znamenalo bezprecedentní otevření politicko-ekonomického prostoru právě pro Čínu a propad výrobních kapacit západního světa by umožnil stále sofistikovanějším čínským výrobkům zaujmout výhradní postavení i v průmyslových oblastech, kde se Evropa a hlavně USA ještě jakž takž drží.

Rozvrat původních stále ještě většinově křesťansko-ateistických zemí západního světa by znamenal i otevření bran pro invazi islámu do těchto zemí přesně v duchu jejich pedofilního proroka Mohameda. Masivní finanční toky souvěrcům v Evropě ze zemí Perského zálivu jasně ukazují na konečné cíle jejich snažení.

Ve své podstatě je uvedený scénář výhodný pro tolik mocných a hlavně bohatých zájmových "skupin", že financí bude dostatek pro všechny, kdo si o ně řekne - jedno zda půjde o vůdce zelenorudých mas či islamisty. Ti sice pak povětšinou zahynou jako přemnožení lumíci, to však nikdo z nich díky jejich zcestné ideologii neřeší (jedni to uvítají z hlediska zásadního snížení své osobní uhlíkové a energetické stopy a ti druzí se budou těšit na defloraci 72 panen v ráji :roll:). Smutné na tom je, že jejich řádění vezme sebou i spousty nevinných obětí.

Dalšími alternativami k tomuto scénáři je pandemie choroby se smrtností aspoň 20 - 30 procent ("znovuobjevení" pravých neštovic, nová zásadní mutace chřipky - antigenní shift, ...), probuzení supervulkánu na severní polokouli, masivní solární erupce zasahující Zemi naplno či dopad asteroidu o průměru aspoň 200 metrů někam do Evropy či Severní Ameriky :devil.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
jahaman
Příspěvky: 57
Registrován: 10.08.2015 17:44

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od jahaman »

A mozna tomu jednou nasi potomci budou rikat "Velka barevna valka".
Valka, ve ktere bylo lehke poznat nepritele: na prvni pohled.
viktor
Příspěvky: 2431
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od viktor »

jo Maxime na Tvem ci podobnem scenari věci pristich a nastavajicich se s většími ci mensimi korekcemi shodneme. Coz povazuju za docela pruser. REspektiove pokud by to byl názor jen par jedincu, dalo by se uvazovat o jiste paranoi ci "pomateni" ale takhle to ma jinou vahu. Jednim z velkych problemu usnadňující celou nastavajici operaci je "zdebilizovani" generace dnesnich cca 30 letych a mladších do prakticky nepouzitelne podoby.
Generace na které nasili, které bude pouzito, se nesetka z zadnym odporem a to ani vuli k odporu, ani schopnostmi. Protože krome ovladani mobilního telefonu zadne jiné nemaji.
Jednine o cem se snad muzeme prit je rychlost a cas kdy to cele prijde. Podle me je to cele v behu a rychlost neustale roste, to uz snad není ani volny pad....
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Germanik1
Příspěvky: 414
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Germanik1 »

No, válka končí obsazením a využitím dobyteho území. Myslím že se opalenych bát nemusíme. Zle bude až nás potom přijdou osvobodit Číňani. 😆😆😆 To je tedy fantasy.
Udělám co musím.
poloventilator
Příspěvky: 144
Registrován: 01.05.2020 13:25

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od poloventilator »

viktor píše:
30.06.2020 9:20
Generace na které nasili, které bude pouzito, se nesetka z zadnym odporem a to ani vuli k odporu, ani schopnostmi. Protože krome ovladani mobilního telefonu zadne jiné nemaji.
Tak zle to nebude. Vidavam na strelnici treba vzorne rodinky : Tatka kosa, mamca brokna. deti malorajdy :)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 2415
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Rafael »

Jo, jo, někteří ti výtržníky a "profesionální demonstranti" by se neměli moc podceňovat!!!!
Rabování, plenění, žhářství, pouliční boje s policii apod. jim jdou dobře.
Všichni nejsou takoví jako třeba Kateřina Jacques - Jau Jau...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 560
Registrován: 16.10.2018 22:26
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maric »

viktor píše:
30.06.2020 9:20
Jednine o cem se snad muzeme prit je rychlost a cas kdy to cele prijde. Podle me je to cele v behu a rychlost neustale roste, to uz snad není ani volny pad...
Taky se mi zdá, že někdo hodně tlačí na uvržení světa do chaosu a zmaru, a tlačí čím dál víc. Nemyslím si, že by se tomu "někomu" chtělo čekat ještě 10 nebo 20 let. Pokud by byl hybatelem Soros a jeho suita, tak jako by to chtěl ještě zažít, a jeho team chce udělat "starému pánovi" radost. Ten tlak je čím dál větší. Jarní roznětka byla docela slabá na zažehnutí velkého chaosu, tak jsem zvědavý co přinese podzim. Další velký impulz očekávám od konce září do začátku listopadu (prezidentské volby v USA).
Osobně mě i docela překvapuje jaký tlak se dá na určité skupiny obyvatel vyvinout, aniž by jim ujely nervy. Konkrétně mám na mysli policajty USA, ozbrojené civily v USA, neozbrojené civily v Západní Evropě... I když se zdá, že ve Francii kapituloval (nepřekvapivě) celý národ, o čemž svědčí výrazný zisk Zelených v regionálních volbách. Ve zbytku západních zemí to je mix zbabělosti, strachu a servilnosti před "liberálními" vládci, a jejich nohsledy.
viktor
Příspěvky: 2431
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od viktor »

jj na zbytek odpovim slovy R. Heydricha...protože jak jinak se lepe poznat nez slovy svých nepratel.. tak nejak volne protože si to nepamatuju presne, tak jsem to radeji nasel

" Nordického, germánského člověka přesvědčíte nebo zlomíte. Čecha, slovanského člověka, lze jen těžko přesvědčit, vždy se ohne, nikdy ho nezlomíte. A když ho přestanete ohýbat a pustíte jej, tu se zase vzpřímí, zase tu stojí a znovu je vám protivníkem. Z toho plyne závěr, že ho musíte pořád přitlačovat, aby musel být stále ohnut, aby poslouchal a tahal.“

Zdroj: https://citaty.net/autori/reinhard-heydrich/

podle me názor znalce a experta na tyhle zalezitosti, protože on expertem byl, jinak by za to nestalo na nej udelat atentat. Tak uvidíme, jak moc se ohneme a kdo se zlomi v událostech nastavajicich.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 560
Registrován: 16.10.2018 22:26
Pohlaví: muž

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maric »

Ono obecně Nacisti se o Češích vyjadřovali docela jinak než o ostatních národech.
Hitler, leden 1942:
Čech je ze všech Slovanů nejnebezpečnější, protože je pilný. Má disciplínu, má pořádek, je spíš mongoloidní než slovanský. Své skutečné plány dokáže skrývat za jakousi loajalitu.
To je jeden z důvodů, proč jsme vyfasovali Heydricha....

Hitler, květen 1942:
... Musíme proto říci kategorické NE na české aspirace na vytvoření národní armády, i kdyby mělo jít jen o zárodek armády. Češi jsou servilní pokud jsou neozbrojení, ale stávají se nebezpečně arogantními, když je jim povoleno nosit uniformu.
Toto je zase důvod, proč Češi jako jeden z mála evropských národů neměli "vlastní" jednotku SS.

Jen doufám, že tyto vlastnosti u mladé "porevoluční" generace zcela nevymizely.
viktor
Příspěvky: 2431
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od viktor »

:-) ono my a slovani není zas tak uplne presne..jednak jsme uprostřed evropy a také se přes nas prehnalo lecos, a také my přes ne, napr slovani dosli az k baltu přes uzemi byvale NDR, muze jak bylo dobrym zvykem poslali mecem do pekel a zeny si nechali. Takze tvz, vychodni nemci nejsou zas uplne germani :-)). a ten slovanskej odbojnej gen tam proste je. Pravda je, at také dodržíme téma vlakna, ze jsme jisty fenomen a to nejen svoji polohou a to urcite bude hrat svoji roli. Přes to ze se nas snazi neustale dehonestovat ( cechacstvi atd ) tak na to ze nas je cca 10 mil jsme zanechali v dějinách svoji jistou stopu a doufam ze tomu bude i nadále. Nakonec i nas prezident Zeman je dost výjimka v eu a vůbec. :-) Jde si svoji cestou a svým zpusobem ser..všechny. Coz je svým zpusobem nase mentalita. a pokud říká z v EU nejsou osobnosti tak ma pravdu, protože je OSOBNOST a POLITIK i když pro radu lidi zcela zápornou. Ale i to je jista známka kvality, protože ma nejakou osobnost coz rada potiku nemá zadnou. Takze doufam ze i přes silnou "debilizaci" naší mlade generace to nejak zas dame.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Maximus
Moderátor
Příspěvky: 4196
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maximus »

Trochu optimismu mi přidala kniha "Příštích sto let" od známého politického analytika George Friedmana, který už pro třetí dekádu nepředpokládá existenci EU a naopak střední Evropa se stane významným politickoekonomickým lídrem v Evropě. V této knize toto politické uskupení nazývá "Velkopolským blokem" - je jen na dalších členech V4 a dalších zemích střední a východní Evropy jak ve skutečnosti silný bude tento "blok" a jak se bude vlastně jmenovat.
Doufám, že aspoň ta zkušenost s komunistickou diktaturou se našim zemím vyplatí a že si včas uvědomíme nebezpečné paralely se současnou progresí EU s jejím neomarxistickým a "postnacistickým" pozadím.

Pečení holubi nikde nelétají sami do huby a je potřeba na realizaci Friedmanových vizí ještě hodně zapracovat. Jednou se vás děti také mohou zeptat, proč jsi tatínku/maminko tuto zkázu západní civilizace připustil/a. Je jen na vás, jestli to budou trapné výmluvy nebo jasné argumenty podpořené pohledem na "pušku pověšenou na zdi" :twisted:.

Zatím lze chránit za svá práva a svobodu demokraticky, ale blíží se čas, kdy občané bývalého ČSR dostanou šanci znovu bojovat. Nepřeji si to a nikdo normální si to nemůže přát. Jsou ale okamžiky v životě člověka, kdy není možné dále jen ustupovat. Pouze doufám, že hřbety má většina lidí zatím jen ohnuté a nikoliv už zlomené spolu s jejich duchem.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Indy
Příspěvky: 82
Registrován: 01.09.2017 20:50

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Indy »

to Maximus:
Diky za tip na knizku! Knizku jsem jeste necetl, takze doufam ze nize uvdeny odkaz na strucne shrnuti odpovida puvodnimu textu:
https://www.cdk.cz/pristich-sto-let
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 2745
Registrován: 23.09.2014 14:11
Bydliště: tutajší

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od proforma »

@Maximus: dovoluji si skromne podotknout, ze ve 3. Dekade uz jsme :) Na kdy to presne nacasoval? :D
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
Maximus
Moderátor
Příspěvky: 4196
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Předpovědi členů fóra

Příspěvek od Maximus »

Pro naše země byly často osudové ty 8 a 9 na konci letopočtu, tak to je můj osobní tip :twisted:
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Odpovědět