Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Tak alespoň jdeš s dobou ;) .
Mám pocit, že tu potforu omikroní máme doma taky. Ženě je už druhý den blbě-klasické příznaky, dnes na PCR testu, tak čeká na výsledky.
Mě taky není uplně nejlíp. Cítím nějakou větší únavu než jsem zvyklej.
Tak jsem to šel trochu rozchodit do lesa s pilou, nařezal a navozil jsem nějaké dřevo, a mám toho dost ;) .
Naštípu to až zítra.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Tazi: bacha na to "rozchozování" fyzickou zátěží. Tohle chce spíše klidový režim, aby měla imunita energii na zápas. Večer aspirin, melatonin a pokud vše půjde dobře, tak to jen s tímto přečkáš bez "ztráty kytičky" a za pár dnu rubeš dřevo jako zamlada :)

EDIT: ale měl jsem kamarádku na VŠ, která když na ni šla nějaká nemoc, tak se vždy dost dobře opila a tanečně "zapařila". Druhý den ráno jí bylo sice blbě z kocoviny, ale rýma a teplota zázrakem zmizela. Nikdy jsem to nechápal.
Naposledy upravil(a) devlop dne 19.01.2022 17:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

U nás ve škole děti musely do karantény s pozitivním PCR testem. Z jedné třídy třeba odešla domu polovina dětí, sice z 90% jsou bezpříznakový, ale s takovým tempem nebude za týden koho učit. A možná ani kdo učit. Učitelky opadávají taky, těm je ale na rozdíl od dětí dost blbě, horečky, kašel atd. No bude to ještě sranda.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

devlop píše: 19.01.2022 17:02 Tazi: bacha na to "rozchozování" fyzickou zátěží. Tohle chce spíše klidový režim, aby měla imunita energii na zápas. Večer aspirin, melatonin a pokud vše půjde dobře, tak to jen s tímto přečkáš bez "ztráty kytičky" a za pár dnu rubeš dřevo jako zamlada :)

EDIT: ale měl jsem kamarádku na VŠ, která když na ni šla nějaká nemoc, tak se vždy dost dobře opila a tanečně "zapařila". Druhý den ráno jí bylo sice blbě z kocoviny, ale rýma a teplota zázrakem zmizela. Nikdy jsem to nechápal.
Já vím, však mě doma žena sepsula :D .
Do rána už nebudu dělat nic. Ještě ani není jasné, jestli tu omikronózu chytla žena, natož já.
Taky jsem ženě oznámil, že dnes budu spát nikoliv s ní, ale se psy, a ať na mě pro jistotu ani nemluví a nekouká :lol:
Je zalezlá v ložnici a trucuje. Že prej se mi to náramně hodí ;) .
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Tazi: jj někdy jsou ty domáci "minikarantény" osvěžením manželského vztahu :)
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Tak něco pro pejskaře zase.
Dnešní procházka s našimi pizizubkami :D
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Dneska mi nejaky potvory ohlodaly par ovocnych stromku na zahrade.. Nic hroznyho ale nasere to.. Zitra to musim zatrit a obehnat pletivem.. dva roky nic a naraz totok... svine
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Dnes mne pálí huba, slzí oči a bolí rameno. Za 3 hodiny na slunku u řeky jsem nachytal snad 10 kg cejnů a jesenů. Na půlku ledna dobrý. Všichni plavou dál ;) .
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Tak dcera pozitivní, teď čekám, jestli se mi povede chytit Omikron. Měl bych tak potřetí Covid, z toho 2x za dva měsíce. To už bych se mohl dostat do učebnic, ne? :lol:
Óðinn á yðr alla
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Ulfe, kvůli takovým jako jsi ty se pak nedají dělat žádné statistiky, tabulky, atd. :lol:
Vždyť ty "marodíš" za půlku města.
Asi tě navrhnu na řád věčného Omikroňáka.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Jak Omikroňák, jestli to chytnu (sedí vedle mě a řeže se něčemu v mobilu a prská na mně), tak jsem měl všechny hlavní mutace :ugeek: :lol:
Óðinn á yðr alla
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Andy Glock »

Takže očkován, všechny mutace odzkoušené,... Jestli se to někdo dozví, skončíš jako pokusný králík :lol: .
No, držím palce v pokusu o světový rekord ;) .
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ray »

Třeba se ti teď ozve Pfizer, že ti za dvě deci toho výběru z hroznů, co ti právě koluje v žilách, dá těžké love :lol:
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od skagerak »

Nečekal bych, až se ozvou a ozval bych se sám!
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Zítra jdu na testy. Snad to klapne. Jestli ne, tak už ničemu nerozumím. Dcery třída je pozitivní komplet. Doma jsme žádná opatření nepřijali, promořujeme se :D
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Nicotinick »

Ray píše: 20.01.2022 13:51 ... ozve Pfizer, že ti za dvě deci toho výběru z hroznů, co ti právě koluje v žilách, dá těžké love :lol:

Jen aby to nebyl pozdní sběr, tvl. :)

(Tímto Ulfovi samozřejmě přeji dlouhá léta ve zdraví. 8-) )
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Žena PCR test negativní. Takže má nějakou obyčejnou virózičku.
Ulf má ambice být nejčastěji infikovaným Coviďákem,... a já budu asi poslední kdo to ještě nedostal.
To jsem celej já. Jak se něco někde zadarmo rozdává, tak tam chybím ;) .
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Germanik1 »

Nebudeš. Se mnou taky žádnej bacil nevydrží
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ulfhednar »

Na mě se bacil jenom podepíše v testu. Jinak mi vubec nic nedělá. Myslím, že mám protilátek, že mi tečou z uší. Jestli to Omikron dá, tak je dobrej.
Óðinn á yðr alla
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Tazi »

Germanik1 píše: 20.01.2022 15:25 Nebudeš. Se mnou taky žádnej bacil nevydrží
Hmm, tak to mi připomíná manželku.
Ta je vždy v létě poštípaná od komárů, a na mě nadává, že i ti blbí komáři se mě bojí, a jdou jen na ní.
Ale jinak by mě fakt zajímalo, jestli jsem ten Covid měl, nebo ne. Během těch dvou let jsem se samozřejmě párkrát necítil ve své kůži,... co taky v mém věku čekat. Ale jestli to byl Covid, nebo jen lenost,... čert ví ;) .
Odpovědět