Demonstrace, chuligáni a spol.

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Wdog
Příspěvky: 513
Registrován: 15.05.2013 15:43

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od Wdog »

To svědectví p.Ujčíka je velmi důležité, nemělo by zapadnout.
Ujčík totiž není žádný vymaštěný chuligán s IQ 70, co se tam šel jen porvat, jak se nám to o všech osprchovaných účastnících zájezdu snaží podsouvat mainstreamová média, ale je to vysoký funkcionář organizace extraligy ledního hokeje.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od Hohepa »

Hmmmm osobně souhlasím s komentářem pod článkem
Ujčík názorně lidem předvedl,co je zač.Hokejové vedení by ho mělo okamžitě zbavit funkce,kterou vykonává.Už jen to,že na takovou akci jel je opravdu zarážející.Zprvu ,jak jsem četl ty jeho bludy jsem tomu ani nechtěl věřit,že je to pravda.Kdo je tedy pro hokej přínosnější,Ujčík a nebo trenér Techniky Brno? No myslím,že jednoznačně Ujčík ne.
vysoká funkce v organizaci extraligy ledního hokeje není zárukou nevymaštěnosti ani IQ vyšší než 70,
jen ukazuje na jeho hokejkovou minulost
:devil
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od viktor »

ono je to uplne jedno, nejake svedectvi :-)
kdysi jsem byl na jedne demonstraci kde při mo před ocima prihlizejicich natočila CT krasnou scenu o "zabaveni" nebezpecne zbrane demonstrantu ( mam takovy dojem ze se jednalo o velkou sekeru ) a nasledny konflikt tezkoodencu s chuligany... scenu jsem potom vecer videl s patricnym komentářem v TV. Vsem prihlizejicim bylo naprosto jasne o co jde a co se deje. Jim tj taky CT to bylo jasne ze nam je to jasne a bylo jim to zcela u zadku Protože ONI mají vysilaci cas a takovou převahu ze si fakt vysilaji co jim je ulozeno. Zbytek je bezvyznamny.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od Patrol »

Myslíš zinscenované zabavení zbraně a konflikt? Z tvého příspěvku to není úplně jasné. Pokud ano, proč někdo z přihlížejících nepoužil mobil a nenaročil to?
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od Germanik1 »

Kupodivu obě strany, jak policie, tak padouši, pokud je zájem, inscenují různé gagy do sdělovacích prostředků s mylnou snahou o kousek VĚTŠÍ MEDIÁLNÍ PRAVDY. Blbý na tom je, že ty sdělovací prostředky to chtějí
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od Lyster »

Čechovi za výtržnosti při demonstraci v Bratislavě hrozí dlouholeté vězení
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... i-40339789

Tak to jsem docela zvědavý, kolik reálně dostane.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od viktor »

pro Patrol, :D bylo x videi a x rozboru. Je to fakt dost jedno, proste je okraj, hlavni proud je hlavni proud. To ma silu. Zbytek ne. Co vecer davaj v TV je to hlavni. Hodne velkou skupinu lidi to proste nezajima a mavne nad tim rukou. Pak je mala skupina která vi co jak bylo. V tom množství informaci hlavního proudu je jeji sila zanedbatelna.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od dracekvo »

Lyster píše: 20.10.2020 13:20 Čechovi za výtržnosti při demonstraci v Bratislavě hrozí dlouholeté vězení
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... i-40339789

Tak to jsem docela zvědavý, kolik reálně dostane.
Aspoň bude mít čas přemýšlet. Házet po lidech (i když policajtech) kameny může jen re..rd. Myslím že i v normálním životě jeho přínos pro společnost nebude velký.
Tknmv19
Příspěvky: 43
Registrován: 15.01.2019 17:50

Re: Demonstrace, chuligáni a spol.

Příspěvek od Tknmv19 »

demo na Staromaku_ocima dalsich lidi...
https://www.facebook.com/alena.holubova ... 137/?t=495
Odpovědět