Pouzdra na zbraně

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8793
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Pouzdra na zbraně

Příspěvek od Fabulous »

Založeno na přání, ale něco sem přidám i já. Blackhawk Go Bag - jedna z možností, jak skrytě přepravovat 48cm dlouhou zbraň, 4x 30r. zásobník a 200+ střeliva. Batoh je velmi kompaktní a zdá se i pevný. Ostatně byl navržen na přepravu těžkého střeliva.
image.jpg
image.jpg
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od Nightmare »

To je hodně pěkný... Do toho by se kraťas asi vešel, že?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8793
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od Fabulous »

48 cm. Ani o chlup víc :)
Lidenbrock
Příspěvky: 2
Registrován: 01.04.2015 17:18
Pohlaví: muž

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od Lidenbrock »

Jeden brašnář mi vyrobil skvělé pouzdro z koženky, na perkusní pušku. Řekl jsem mu, abych mu nějak poděkoval - kromě toho, že jsem mu samozřejmě zaplatil :) - že dám na něj bezúplatně tip, kdo by měl zájem, může se s ním zkontaktovat přímo. Za tímto učelem zde také vystavuji nějaké fotky pouzdra. Posuďte sami, myslím, že je luxusní. Třeba se poudro bude líbit více zdejším členům fóra a budou mít zájem si takové rovněž pořídit, kontakt sdělím na požádání.
DSC_0141-800.jpg
DSC_0141-800.jpg
Přílohy
DSC_0146-800.jpg
DSC_0145-800.jpg
DSC_0144-800.jpg
DSC_0147-800.jpg
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od dracekvo »

Nevíte o nějakém kufru kam by se vešla zbraň velikosti M14 i s velkou optikou?
Objednal sem si plastový kufr za tisícovku 125x25x11, ale tam se sotva vejde malorajda s 6-24x56 optikou.
Co jsem našel větší pouzdra tak jsou pro moje použití až moc dobré a za hodně peněz. Nepotřebuju extra odolnost a vodotěsnost.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od Baca »

Futral na Inline Ardesa Vortek northwest magnum By Baca. Ispiracia prilis velky pupok, aby sa mi do tych gati vosiel :-P :-D

Zvnutra vylepeny molitanom s podsivkou, vrecka zachovane na drobnosti plus vacsia kapsa zo zasitej noihavice na prach, zapalky a projektily :-) Este sa musim dokopat urobit poriadne zapinanie a nejaky zaves na plece :-)
Přílohy
STP80003.JPG
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od kregan »

Sháněl sem nějaký přepravní obaly na zbraně a zjistil sem, že co je určeno pro zbraně, na svatby a pro mimina vyděrači z řad výrobců a prodejců násobí cenově dvěma až třema :evil: Předpokládají, že to lidi nakonec zapletěj.
Zajímavou alternativou jsou pouzdra původně určená pro rybáře. A kolikrát v lepší kvalitě než levná zbraňová.
Vůbec sem netušil, co všechno se vyrábí. Na ukázku např. tady
https://www.mall.cz/rybarska-pouzdra-obaly?page=1
Čím víc víš, tím míň neseš.
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od JenDAG »

Pouzivam toto rybarske pouzdro, ani ne kvuli cene, ale jako "maskovani" pred sousedy z bytovky.
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/pouz ... -2870.html
heh
Příspěvky: 33
Registrován: 27.11.2014 13:38

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od heh »

Nenápadné veselé sluneční přepravní pouzdro na 16" AR a může být i "Adidas is all in":
http://cs.sportsdirect.com/hockey/hockey-bags

Funguje to celkem dobře, pokud nemáte molle i na fuseklích a na každém rukávě ISIS Hunting Club Bumper sticker.
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Ray »

Hodím to sem, ať tím nezasírám vlákno jinde. Žádné příbuzné jsem nenašel.
Chci si koupit tašku na CSV-9. Váhám mezi dražší a asi o dost znatelnější kvalitou a levným kouskem z Ali. Jako zatím co jsem tak koupil noname věci z Aliexpres, tak cajk, ale tohle už by mělo něco vydržet, takže pokud má někdo zkušenost, tak bych byl vděčný za tip. Budu to tahat jen barák-auto-střelnice a zpět, takže si říkám, jestli má smysl platit o litr víc. Ne že bych měl hluboko do kapsy, ale ten litr je hnedka 200 nábojů do karabiny a CSV je velký jedlík :)

Dražší varianta : https://www.armed.cz/brasna-na-zbran-tr ... er-condor/

Levnější varianta (81cm): https://www.aliexpress.com/item/3287008 ... ab00c714e2
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
pracintl
Příspěvky: 435
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od pracintl »

Proč ??

kup si
obal-na-tenisovou-raketu-head[1].jpg
obal-na-tenisovou-raketu-head[1].jpg (11.45 KiB) Zobrazeno 5383 x
To nosí ve městě všichni. :lol:
dělník nejsem, rolník také ne, musím tedy asi být pracující inteligent
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8793
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Fabulous »

Condor samozřejmě. Máš 20k na flintu a nemáš na slušnou tašku v ceně jedné lepší večeře?
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Taky mám na CSVčko futrál na raketu. :clap
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Ray »

Fabe prachy mě tolik netrápí. Místo levných KCI jsem si koneckonců koupil origo Glock magy ;) Z výběru jsem Condor ještě nevyloučil. Jen tady mám prostě pocit že neplatím za materiál, ale spíše za určení. Vždycky řeším poměr cena/výkon. Je jedno co a jaká je to cenová relace. Všecko to bude nylon s molitanem. Dvě půlky AR vedle sebe do toho cpát nepotřebuju, jen placaté CSV a pár zásobníků. Zaujaly mě ty futrály na rakety. Našel jsem jeden pěkný v Decathlonu, zajdu na něj mrknout po práci, jestli by stačil. Díky za tip :)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Matěj »

Z Decathlonu mám a funguje,zipy drží. Ale moc to nepoužívám, jen sem tam, když potřebuju přenést delší trasu od auta.
dolmar
Příspěvky: 305
Registrován: 09.03.2014 8:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od dolmar »

Ten futrál z Ali je shit, osobní zkušenost. Popruhy na nošení jsou nepoužitelný, je to křivě sešitý, sucháče mají mizernou kvalitu a kapsy debilní velikost :) Nedoporučuju ani na nic tak malého a lehkého jako CSV. Koupil jsem si ho na AR a nakonec jsem stejně koupil Condora...
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Ray »

Tak už mám doma krasavca z Decathlonu :lol:
IMG_20200113_180601.jpg
Velké je to dostatečně a zbyde i místo na sluchátka a brýle. Do přední kapsy se vklidu vejde naplocho 6 dlouhých zásobníků vedle sebe aniž by byly vytlačené a prozrazovaly se. Popruhy vypadají dostatečně pevné a s CSV uvnitř se to nijak nedeformuje a drží to tvar. Nějaký základní tenčí molitan v tom je, plus jsem do toho hodil molitan z krabice od CSV. Za bratru necelé 4 kila solidní diskrétní futrál na kvér. Jsem spokojen. Ještě jednou díky za tip :)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Serža »

jeden čas jsem používal futrál Ritter Soprano Sax z hudebnin - top kvalita, popruhy jako batoh (odepínací), super polstrování, nenápadný...vešla se krátká pumpa (FABARM Ultrashort), nebo kosa se sklopkou
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Cep »

A nestalo se, že po tobě chtěli, abys jim zahrál?
Mne načapat známí s obalem na hudební nástroj, tak se z toho nevykecám...
reneullmann
Příspěvky: 1
Registrován: 27.09.2018 18:23

Re: Pouzdra na zbraně

Příspěvek od reneullmann »

Otázka na Fafulouse: co je to za pěknou věc v BlackHowk bagu v délce 48 cm? Díky René.
Odpovědět