Samota - tip na ubytování

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Samota - tip na ubytování

Příspěvek od Maximus »

Může mi někdo doporučit ubytování v chatě či chalupě "na samotě" v termínu 22.11 až 24.11 pro dvě osoby. Vše co jsem znal je bohužel zrovna obsazené. Lokalita Morava či Západní Slovensko.

Děkuji předem.

Vzkazy možno i do SZ.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od Maximus »

Stačila by aspoň polosamota ;)
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
CAVE CANEM
Příspěvky: 1
Registrován: 15.11.2019 8:51

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od CAVE CANEM »

Správně rozpadlicky trávit dovolenou https://bumbrling.cz/bunkr-37/ :D (Snad přímý odkaz nevadí?)

Je ale fakt, že ve 2 lidech to není finančně moc výhodné.
My byly v létě s partou a místo ke grilování, popíjení fajn.

Spam. Ban. Fab
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od vrbodol »

No tak to maskování to je hnus velebnosti a ještě k tomu vás bude šmírovat kamera (vlastně né ta je tam pro vaší bezpečnost a vás vůbec nefotí). :puke Tak tohle pro Maximuse určitě nebude.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od Matěj »

Když pominu, že je to spíš reklama (dle data registrace vkládajícího), tak v čem je toto tak zajímavé? Za ty peníze mám luxusnější ubytování někde jinde...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od Rafael »

Zpočátku mě to celkem zaujalo, ale po přečtení mě, abych byl slušný, napadlo slovo OPIČÁRNA.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od vrbodol »

Hele napadlo mě jestli teda nemyslíš samotu jako že tam budete mít barák sami pro sebe ,ale jde ti o to aby to nebylo přímo někde ve vesnici , tak já už byl s rodinou 2x v Orličkách v zámečku Pádolí. Je to uplně mimo v lesích a na to že jsme tam byli o prázdninách tak jsme tam byly my a nanejvejš 1-2 rodiny. Absolutní klid což je pro mě na dovolený to nejdůležitější,naprosto perfektní kuchyně,a i když to je u tur. značky, tak to nefinguje jako hospoda, takže se tam staví nanejvejš nákej kolista na pívo. Sice to není Morava,ale třeba tě to zaujme.
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od Count »

A co tohle? Na ten víkend mají volno.

https://www.e-chalupy.cz/beskydy/ubytov ... m-5205.php
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Samota - tip na ubytování

Příspěvek od Kapo »

A čo tak si prenajať autokaravan a niekam na víkend vypadnúť??
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Odpovědět