Uvítání na zdejším Foru

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
GreenShadow
Příspěvky: 34
Registrován: 01.12.2014 19:57
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy (Máme tu blízko muniční sklad :-) )

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od GreenShadow »

Hohepa: Steampunk já rád, hrál jsem si s ním ve Skyrimu. Už jsem asi OT, ale jen dodám, že teď mám čas maximálně psát povídky ;) Každopádně, tam se mi zamlouvala ta různorodost parních strojů, a že hlavní hrdina měl kvér na černý prach :D Ale to víš, mám rád moderno... I když nějaká chvilka nostalgie příjde, vyrůstal jsem na Mayovkách, i Verna jsem měl rád. Od Zemana jsem viděl pár filmů a byli docela zajímavé...

Za OT se adminům kdyžtak omlouvám ;)
Uživatelský avatar
Zakopanej
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2015 10:24
Pohlaví: muž
Bydliště: Sudety

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Zakopanej »

Zdravím všechny :),
nastal čas abych se i já představil, Rozpad čtu zhruba dva roky, tak jsem se rozhodl se už konečně zaregistrovat. Jsem 24letý jinoch ze západu čech :). Moje zájmy jsou asi jako u většiny zde: toulání se přírodou, chladné zbraně, střelné zbraně, prepping a vojenství. Doufám, že se zde přiučím nejen dalším věcem, ale že i mé příspěvky budou někomu užitečné. Takže všechny zdravím a jelikož je dnes 3.ledna tak Vám rovnou všem přeji mnoho úspěchů a zdraví v nadcházejícím roce 2015. :hand

Zakopanej
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Marglin »

Ahoj. Ať se ti tu líbí :) :beer
Mr. Dumpling
Příspěvky: 1
Registrován: 08.11.2013 21:48
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Mr. Dumpling »

Tož chlopci, som tu už nějaký čas, bo ešče som sa nepředctavíl. Ako prepér sem skvjele nachysčany! Ně nic nepřekvapí. Zkus mi vlézt do chajdy a boha jich dostanešč! Som odbjornik na sebevobránu!
image.jpg
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Marglin »

Tož vítej, trenkový geroji :D :beer
tigmar
Příspěvky: 17
Registrován: 03.01.2015 21:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od tigmar »

Zdravím všechny.
Toto fórum postupně pročítám už nějaký ten pátek a je pro mne velmi cenným zdrojem inspirace a nápadů. Netušil jsem, že takových "pošuků" je nás tolik. ;) Po zralé úvaze jsem se konečně rozhodl zaregistrovat, abych se mohl i na něco zeptat případně poskytnout nějakou informaci. Sice už nejsem nejmladší, ale ak se říká věk je jen číslo.
Třeba se tu vyskytne něco, k čemu budu mít i já co říct...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Maximus »

Tož vítej mezi námi :hand
Uživatelský avatar
tlampač
Příspěvky: 4
Registrován: 16.01.2015 16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od tlampač »

Ahoj, přihlásil a registroval jsem se až asi po pěti letech čtení občasného.

Myslím si, že vy všichni tvůrci fóra a webu děláte práci velmi záslužnou, protože stát na brannost i na pouhé heslo Buď připraven, co ho znám ze Skauta, jaksi rezignoval - imho.

Děkuji tedy za toto skvělé a informačně velice hodnotné fórum. Dodám jen, že toho vím opravdu spoustu, ale jsem natolik emotovní tvor, že bych vše moc citově zabarvil, proto se publikace a postování patrně zdržím.
Jsem kontroverzní a mnohými nenáviděn (jinými naštěstí zase celkem oblíben a akceptován) i proto se nezapojím do diskuzí a nebo jen pod silnou sebekontrolou.

Trochu se snad mohu dělit pouze o informace ohledně zboží, v tom se cítím silný a to nejen proto, že je to rodová záležitost, ale proto, že opravdu spoustu zkušeností jsem nabyl na vlastní kůži, bohudík i bohužel. Čili se pokládám za poměrně zdatného zbožíznalce.

Politika mě nezajímá až zas tolik, mám to víc asi tzv. doprava, ale spíš liberál - nechat žít, pokud nechají žít mě, věřím ve svobodu jednotlivce a v nezávislost, tu ovšem moc rád podpořím i sdílením a pospolitostí.

K tématům zde mám blízko i proto, že věřím v biblickou Apokalypsu a to sice né doslova, ale schématicky. Jsem velký fanoušek Izraele, jejich IDF, geneticky jsem pak kříženec hrdých Moravanů, vyčuraných Čechů a links und rechts Němčourů, takže pěknej gemisch :D
Z toho plyne, že nade vše miluju svoji unikátní rodnou zemi a stejnou silou jí i nenávidím, protože taková už láska bývá... :D

Sedm let jsem pracoval s bezdomovci a to v přímé péči, vím od nich tedy, co je to žít v limitu a v těch nejdrsnějších podmínkách, myslím si, že bezdomovci jsou lidi, kteří dokáží žít naprosto improvizovaně a s naprostým málem, trochu to tedy evokuje dobu po rozpadu. I tyto nabyté zkušenosti lze sdílet protože mnozí chlapi si na ulici poradili a spousta také vůbec ne.

Pokud máte kdosi i jiné sítě v užívání, pak na G+ působím jako tlampač univerzál a pod tímto jménem tam najdete i mnoho komunit, z nichž asi jen některé tématicky trochu souvisí s obsahem zdejším.
Stejně tak tvořím blog tlampač univerzál.


Mnoho slov, vím, pro mě však důležité představení se.
A v pohnutých dnech posledního více než desetiletí jsem opravdu upřímně rád, že o Vás, připravených na Rozpad, vím.

Děkuji
Tlampač
Uživatelský avatar
chosen one
Příspěvky: 33
Registrován: 21.02.2015 0:12
Pohlaví: muž
Bydliště: východní Polabí

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od chosen one »

Ahoj rozpadlíci,
na zdejší forum chodím pravidelně už 2-3 roky čerpat užitečné informace a tak nějak nastal čas se občas podělit i o mé zkušenosti. Kristova léta za sebou ještě nemám (ale moc už mi nezbývá), takže pravděpodobnost dožití se nějakého průseru je u mě vysoká. Jsem stavař, takže v problematice vašich bunkrů a hradů se určitě vyznám... :)
Tož ahoj!
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Maximus »

Buď vítán :hand
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od devlop »

Ahoj,
nastal čas se tak trochu oficiálně přivítat a vzdát tímto hold tomuto diskuznímu serveru. Zaregistroval jsem se před necelým půl rokem, začal jsem pročítat aktuální i historická témeta, sledoval zásahy moderátoru a musím říci, že tento server je skutečně pro každého "rozpadlíka" velmi dobrou studnicí cenných rad, návodů a teorií. Nesmírně oceňuji korekci od moderátorů, vzhledem k otevřenosti tohoto serveru, musí být velmi těžké udržet tok diskuzí tak, aby byly přínosné a nestalo se z nich "flameware" či hromada zbytečných a nesmyslných žvástů o ničem.
Ale dost chvály, všeho moc škodí :)
Něco o mne a důvod proč tu jsem: klasický tatík v kristových letech, jedna princezna ve školce, druhá přijde velmi brzy na svět. Nedělám si iluze o tom, že vychovat dvě holky v tomhle světe bude procházka růžovým sadem, proto jsem začal přemýšlet trochu jinak než zbytek konzumní a sluníčkové společnosti - začal jsem mít strach. Sice to zní asi zvláštně, ale jak se říká, strach je nejlepší přítel... Nakopne vás to klást si otázky - jsem připraven na to kdyby... vím jak se zachovat když... dokážu ubránít sebe a rodinu v situaci kdyby... dokázal bych opravit nebo vyrobit... To je důvod proč tu jsem, najít odpovědi, změnit pohled na svět a připravit se na... doufám že klidný život bez skutečného rozpadu společnosti :D
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od MRAK »

:yes
Uživatelský avatar
achilles
Příspěvky: 5
Registrován: 26.03.2015 20:14
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Zlín

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od achilles »

Ahojte,
jsem novy clen fora a rad bych se trochu uvedl. Jelikoz na server nepristupuji anonymne, mohu rovnou napsat, ze jsem ze Zlina. Důvody proc jsem zde? Predevsim vira v neudrzitelnost soucasneho systemu. Misantropie me jeste neprepadla, takze duveru v lidi mam, ovsem nemam duveru v predstavitele a lidry ruznych instituci, od statu, pres statni a financni instituce, az po komercni nebo nevladni sferu. Uz nejaky ten patek se zajimam o prepperstvi, rozpadlictvi, sam se vzdelavam, chodim na kurzy, treninky, nakupuji nejake prakticke vybaveni s ohledem na postapo vyuziti. Jelikoz jsem v zacatcich, hledal jsem nejakou inspiraci a stejne smyslejici lidi, no a z preppers.cz jsem utekl na rozpad.cz, kde je vse, co hledam a prijde mi, ze je zde vice lidi, kteri se blizi heslu "ocekavej to nejlepsi, bude pripraven na to nejhorsi".

Pokud by mel nekdo z regionu zajem, rad bych sdilel ucast na ruznych seminarich, vzdelavacich projektech, pripadne se vzdelaval navzajem v uzsi komunite. Pokud nas bude vice, muzeme sami objednavat odborne seminare ruzneho zamereni. Nebavi me dojizdet do Prahy, Brna ci jinam, kde je takovych moznosti vice. Zajimam se o zbrane a strelbu, bojove umeni, preziti v prirode, alternativni a ekologicky udrzitelne bydleni, byliny, zahradniceni, jedle plodiny atp. Jednoduse temer vse, co lze vyuzit v postapo obdobi. Kdyztak soukroma zprava :angel
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od sigmark »

vítej!
denydol
Příspěvky: 4
Registrován: 28.06.2015 12:51
Pohlaví: žena

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od denydol »

Ahoj :) Vzdycky jsem mela tendenci si vytvaret zasoby a pripravovat se na horsi casy a az nedavno jsem zjistila, ze existuji srejni "blazni" jako ja a dokonce to maji zmaklejsi :) Takze si doma bereme inspiraci od spousty z vas. Diky, ze se chcete delit a treba taky necim budu uzitecna...
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Marglin »

Nějak nám tu upadají mravy, když ani dámu nikdo nepřivítá...

Tedy vítej a ať se ti u nás líbí :hand
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Maximus »

To denydol: Buď vítána :F
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
LoneWolf51SH
Příspěvky: 217
Registrován: 20.07.2015 13:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od LoneWolf51SH »

Hoj, Rozpadlíci.
Na zdejší forum jsem narazil před několika lety. Stalo se cenný zdrojem informací a inspirace. Vzhledem k tomu, co se v poslední době děje ve světě, i mě to donutilo, abych se pokusil nějakým způsobem připravit na možné varianty. A proto jsem se tu regnul, v naději, že najdu cenné informace, ale především, že se budu moci zůčastnit diskůzí apod. ;) Jmenuji se Petr, táhne mi na 30 a pocházím z malé "díry" nedaleko Polska. Mám rád přírodu, chodím fotit do přírody a v poslední době mě zaujali kuše. :beer To je asi tak vše... :beer :angel :mrgreen:
Nejlepší možnost je být připravený na všechny eventuality, než být nepřipravená mrtvola.
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Count »

Witamy serdecznie. A nie tylko pan v "dupie" mieszka. ;)
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Surdikat II
Příspěvky: 19
Registrován: 26.08.2015 23:40

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Surdikat II »

Zdravím,
Toto fórum si čtu asi rok velmi mne zajímají různé survival a podobné praktiky zde je mnoho užitečných rad. Pokusím se taky přispívat. Znalosti mam hlavně z táboření na horách ijinde Beskydy, Javorníky a Ostravsko. Petr
Odpovědět