Uvítání na zdejším Foru

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rampa
Příspěvky: 81
Registrován: 10.12.2018 19:03

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Rampa »

Vzhledem k tomu, že jsem čerstvě zaregistrovaný, rád bych všechny pozdravil.

Jako pasivní, příležitostný čtenář, zde na Rozpadu působím již víceméně od jeho vzniku, proto jsem si řekl, že už dozrál čas na to, se zaregistrovat (sám ani nevím proč :-D).

Pokud je tu někdo ze Středních Čech ("západně od Prahy"), ozvěte se (ideálně do SZ), nebráním se kvalitní konverzaci ;)
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od DeadMan »

Vítej :hand

Já se zase nebráním kvalitní konzervaci nějakou domácí pálenkou :lol:
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Václaf »

Také nazdar :hand
já mám raději pivo,holt zedník :beer a jsem východně od Prahy, říše Přímská okr. Hradec Králové :rofl :rofl :rofl
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Bill Masen »

Vítám zde všechny nováčky, ať nově registrované, virové, tak ty spící, co se teď virem probudili.
Začněte prosím tím, že si přečtete pravidla fóra a dodržujte je. Kroťte se ve svých příspěvcích, upřednostňujte kvalitu před kvantitou. Nejsme puberťácká zpovědnice. Víc čtěte než pište. Pročtěte si i ostatní témata na tomto fóru, poznejte ostatní, zasloužilé členy. Respektujte je a nehrajte si na machry s pěti příspěvky. Všichni jsou si zde rovni, jen někteří mají více zkušeností. Přeji Vám, ať jsou Vám tyto zkušenosti k užitku. Toto vlákno je pro Vás, zde se můžete představit.

Bill Masen
Uživatelský avatar
Equestrian
Příspěvky: 139
Registrován: 26.01.2020 15:55
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Equestrian »

Bill Masen
Děkuji za uvítání a rovnou se zařadím do skupiny "spící, co se teď virem probudili." :)

Takže abych sem na forum nevstoupil jako mrtvola z ničehož nic oživená, tak bych Vás všechny rád pozdravil :hand
Forum sleduji už déle, cca poslední rok, narazil jsem na něj náhodou "díky bohu" :D jelikož jsem se dříve pohyboval na již zaniklém forku se zombie tématikou, kde se probírali podobné věci jako tu (možná někdo zná-zombie4fan), tak jsem rád, že tu okolo jsou tací, se stejnou "degenerací" a já nemusím jen smutně vzpomínat :lol:

Lehce o mě, jak jsem již prozradil, jsem úchyl na zombie tématiku a celkově na PA scénáře, moc známých okolo tohohle směru nemám a většina si na mé teorie a určité názory, přípravy na PA atd.. klepe na čelo :)
Jsem z oboru Elektro, prostě dráteník :lol: ale hrabu se tak nějak ve všem od elektra, přes sebezdokonalování se v biochemii po automechanika, prostě takovej brouk pytlík (víte jak to je? máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají mi odborník :lol: :) no a hezkých pár let se věnuji kulturistice, posilování (teď už né závodně) a hodně stravě a všemu okolo.

No a po dlouhých měsících čtení mě až teď vir, dokopal se zaregistrovat a "přispět taky trochu do mlýna" :angel
"Je lépe být připraven na příležitost a nemít ji, než příležitost mít a nebýt na ni připraven"
marekF
Příspěvky: 2
Registrován: 27.01.2020 7:34
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od marekF »

Zdravím všetkých rozpadlíkov ..

Asi po dvojtýždňovom čítaní, som sa rozhodol zaregistrovať. Vyzerá to, že som konečne našiel podobne "rozpadnutých" ľudí, čo nevieria v systém a rozmýšľajú ako si zobrať naspäť ukradnutú zodpovednosť za seba. Ak by sa tu našiel niekto z východu SR - KE, PO bolo by super.

:beer
ži a nechaj žiť ...
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Pez »

Ahoj všem,
po delším čtení fora, jsem se rozhodl přihlásit a přispět troškou do mlýna.
Impulsem byla současná virová epidemie. :(
Dosud jsem měl povšechnou představu a informace o preperském hnutí a úplně se s tím neztotožňuji. Tedy vím, že určitě nebudu 100% rozpadlík :-) .
Nicméně po cca 3 týdenním čtení zdejšího obsahu, musím přiznat, že je zde spousta zajímavých a inspirujících informací i pro každého občana. Např. Milliho Survival příručka nebo odkaz na Třetí vlnu a spousta dalšího a dalšího.
Za tyto informace děkuji a doufám, že zapadnu do komunity.
Petr
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od proforma »

Toz vitej :hand
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Germanik1 »

Ahoj, jsem tu též nový a budu se snažit nebýt přítěží. První dojem na mne udělala úroveň psaného jazyka. Příjemné překvapení. Zatím se snažím orientovat v pravidlech a tématech, mějte se mnou případně trpělivost.
K vlastní osobě moc zajímavého nemám, jsem původem z venkova ze statku a t.č. pražská náplava se vztahem ke střednímu Povltaví.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Rafael »

Ahoj & Nazdraví!
No, já jsem tady taky nováček, zelenáč, můžu tady tak akorát šoupat nohama, ale i tak se mi líbí že se tady píše v češtině, s diakritikou a tak. A samozřejmě i slovensky, se slovenskými znaky. Mám i ten jazyk rád a dobře se mi poslouchá a i čte.
Na rozdíl od některých kteří to tady soustavně przní. Nějaká občasná chybička v pravopisu se může stát každému, to je omluvitelné a pochopitelné, ale soustavné psaní bez diakritiky nějak pochopit nedokážu.
Navíc od lidí asi s celkem sotisfikovanými přístroji.
Nechápu....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od proforma »

Rafe, nejakych 35 let prace na pocitacich, z toho valnou vetsinu s AJ klavesnici, zvyk je holt zelezna kosile :-) Neberu si to osobne :-) Ale mne treba daleko vic vadi "tvurci" przneni cestiny (napr. foneticke psani) nebo gramaticke chyby ve vetsim mnozstvi (= neznalost, nikoli sem tam preklep).

Germaniku, vitej :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od DanBlack »

@ Proforma...
Kecáš, dovedeš psát "hezky česky". :chuckle
A přiznám se, když odpovídám z mobilu taky píšu "nahoře bez-", páč nepoužívám žádné nápovědy a nebaví mě lovit každej háček. :wasntme
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od malajizva »

a víte, co je "línej rozpadlík"?
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Rafael »

proforma píše: 25.02.2020 6:37 Rafe, nejakych 35 let prace na pocitacich, z toho valnou vetsinu s AJ klavesnici, zvyk je holt zelezna kosile :-)
Nemyslel jsem to osobně, jen tak nějak všeobecně.
A s tím zvykem, já např. už vůbec neumím psát psacím písmem. Normálně jsem ty znaky zapomněl.
(Na SPŠ nám psací písmo zakazovali...).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
asterix
Příspěvky: 39
Registrován: 27.02.2020 18:08

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od asterix »

Ahoj, už to tu nejaký piatok sledujem, tak som sa konečne registroval a týmto zdravím všetkých domácich.
Niečo o mne, nejakých 20 rokov som vo vývoji HW a trochu i SW, v tejto oblasti viem poradiť, založením som skeptik ale nie pesimista, hľadám vždy nejaké riešenie ako sa čo dá. Trochu fušujem i do strojariny a ďalších remesiel, ako to na dedine býva. Inak jedna žena, dieťa a zatiaľ dva staré psy. Tak dúfam že budem trochu užitočný 8-)
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od proforma »

Ahoj 😀 :hand
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Rafael »

Nazdraví! I psům.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hanks
Příspěvky: 12
Registrován: 04.03.2020 15:52
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Hanks »

Ahoj všem,
léta sem chodím a čtu, teď virem probuzen hlásím se do aktivní služby.
Přeji hezký den.
Hanks
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Maximus »

Vítej mezi námi :hand
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Akras
Příspěvky: 7
Registrován: 11.03.2020 17:31
Pohlaví: muž

Re: Uvítání na zdejším Foru

Příspěvek od Akras »

Zdravim,
pod dlouhych letech cteni, jsem se konecne zaregistroval. Jsem tesar z Prahy.
Odpovědět