NOVÁ PETICE proti regulaci zbraní

Doporučujeme všem přečíst!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 442
Registrován: 04.02.2018 7:46

NOVÁ PETICE proti regulaci zbraní

Příspěvek od Ray »

Nazdar rozpadlíci,
je možné, že někteří z Vás ještě nezaregistrovali vznik nové petice proti zlovůli demagogické EU vůči našim hromovým holím, proto zakládám toto téma. K tomu ještě malé doporučení a prosba od tvůrců petice, kterou zveřejnili na svém FB profilu - V rámci ještě hlasitějšího odporu, než posledně (přes 110tis podpisů), by se měl každý ochotný signatář pokusit sehnat kromě svého alespoň ještě dalších 9 podpisů od přátel, známých atd., nebo prostě alespoň více, než jen ten svůj (samozřejmě klidně i 1000 pokud může :) ). Pokud se rozhodnete k této aktivitě přidat, tak nezapomínejte důrazně upozorňovat, že to je NOVÁ petice! Protože je možné, že už někteří tu starou podepsali a nezasvěceně nad tím mávnou rukou- pozn. z FB

Náhled znění nové petice:

NOVÁ PETICE 2018
ze dne 18. ledna 2018
dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a Zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním a Smlouvě o fungování EU článku 227

My, níže podepsaní občané České republiky, žádáme prostřednictvím této Petice Poslaneckou sněmovnu, Senát Parlamentu ČR, jakož i prezidenta a vládu České republiky, aby znovu projednali a podpořili a schválili novelu ústavního zákona o bezpečnosti1 ČR, zakotvující do našeho ústavního pořádku právo na legální vlastnictví zbraní za účelem zajištění obrany a vnitřní i vnější bezpečnosti našeho státu. Tato novela, vyjadřuje symbolickou, ale hlavně praktickou garanci práv českých občanů, kteří plní zákonem striktně dané podmínky pro nabývání vlastnictví, držení a nošení zbraní, přičemž do budoucna bude ústavní zárukou zachování současných zákonných rámců, které jsou ověřeně dostatečně přísné a efektivní, čímž v praxi povede k výraznému zvýšení bezpečnosti občanů České republiky.

My, níže podepsaní občané České republiky, touto Peticí současně naléhavě vyzýváme dotčené orgány České republiky k odmítnutí implementace "unijní zákazové směrnice"2, neboť i dle "Lisabonské smlouvy" a jejího článku 3463 je vnitřní a vnější bezpečnost členských států EU VÝHRADNĚ V GESCI KAŽDÉ ČLENSKÉ ZEMĚ. Taktéž protestujeme proti další, Evropskou komisí plánované regulaci bezproblémových a funkčních "zbrojních" zákonů ČR, a to jakoukoliv formou omezování či zakazování obecně a nyní již také aktuálně konkrétně, protestujeme proti zákazu používání osvědčeného a nenahraditelného olova ve střelách palných zbraní a proti omezování zbraňových doplňků i nesmrtících sebeobranných prostředků.

Odkazy ke stažení celého znění petice a podpisových archů, přehled petičních míst a přehled souvisejících právních dokumentů + další info naleznete na:

https://www.peticezbrane.cz/cs/?popup=1

Boj ještě neskončil, nevzdávejme se :!:
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Zamčeno