Změny na rozpadu - 2015

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Desouza »

Jednoznačně vítám připravované ozdravné kroky . Chce to zvýšit morálku .Jednoznačně zpřísnit pravidla a zavést fyzické tresty ! :lol:

Když si v hospodě pověsím sovětskou vlajku , budu pro vás automaticky prorusky orientovaný rusofil nebo snad rovnou špijón ? :roll:
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Baca »

Mozno latentny samovrah ?? :lol:
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Desouza »

:yes :lol:
ta je do expozice o partyzánech , ale i tak :)
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Terminated Account »

Desouza píše:Jednoznačně vítám připravované ozdravné kroky . Chce to zvýšit morálku .Jednoznačně zpřísnit pravidla a zavést fyzické tresty ! :lol:

Když si v hospodě pověsím sovětskou vlajku , budu pro vás automaticky prorusky orientovaný rusofil nebo snad rovnou špijón ? :roll:

Pokud si majitel nepřeje věšení jakýchkoliv vlajek na svoje zdi, protože tam chce mít nahé baby a ty za jeho zády tam budeš věšet opakovaně barc jakou vlajku, tak za špiona nebudeš. Pravděpodobně dostaneš rovnou do držky.

Každý druhý tady chce střílet kolemjdoucího, který se jen škaredě podívá na jeho pozemek. Protože to je přece MOJE, mám právo na svůj hrad a ochranu svého majetku. Ale na procházce pak sám čumí škaredě na cizí pozemky a přemýšlí, jestli ty třešně co padají na cizí zahrádce jen tak na zem, by nebylo lepší posbírat. Dyť to není problém, nikdo tam zrovna není a asi o ty třešně nestojí.

Babička říká "Lidi jsou dvojí - kurvy a hnoji." A má pravdu, respekt, mizí. Přitom každé JÁ jej vyžaduje i za cenu obětování vlastního života.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

jak říká moje babička. politika a náboženství jsou metlou lidstva
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od FMJ »

Spousta kecalů a zastánců hesla "všichni stejně", "všichni rovným dílem" a "já si můžu všude říkat, co chci" si neuvědomují, že jsou na SOUKROMÉM (ve smyslu ne-státním) fóru. Hergot chlapi, soukromý zřizovatel soukromého pískoviště prostě nechce, aby se mu na pískovišti dělaly bábovky ve tvaru medúzy a chobotnice. Pokud chcete mermomocí tohle děla, tak vám ty bábovičky prostě rozšlape a pošle vás hledat si pískoviště jinam. A že si ty bábovičky někdy dělá sám? No a co - pořád je to JEHO pískoviště...
Reiser
Rozpadlík
Příspěvky: 422
Registrován: 03.04.2012 11:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Reiser »

Zažil jsem tu řadu lidí, kteří přišli a snažili se tu za každou cenu přesvědčovat ostatní o svojí pravdě a uraženě během poměrně krátké doby odešli jinam kde je jim teď možná líp. Nově příchozí z poslední doby mají tendenci chovat se jako by jim to tu patřilo. Nulový respekt k lidem, kteří to tu "postavili". Svoboda tady nespočívá v tom psát si co se mi zlíbí ale v tom jestli zůstat a nebo odejít jinam. Nesnažte se tady z toho dělat stejnou žumpu jako je řada jiných podobně zaměřených diskuzních fór.
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Nightmare »

Klidně vymažte, bude --li to OT, ale aspoň si ulevím.

Miluju všechny ty kecaly, kteří tvrdí jak nesnáší nespravedlnost. Já během života došel k tomu, že člověk může být ke všem stejně nespravedlivý, což je vrchol spravedlnosti. To bychom totiž mohli nadávat na přírodu, že ten má hrb a tenhle blbě vidí. A omlouvat chlápka na křižovatce, že má dyslexii a tuhle křižovatku neuměl nastudovat, takže vlastně neva, že někoho přejel.

Stejně tak nechápu, proč Češi (prosím neglobalizovat, ale ona potrefená husa se v tom najde) mají pocit, že se musí pořád k něčemu vyjadřovat, něco glosovat, něco řešit.

Proto vám milí moderátoři a admini přeju klid a mír v duši. Vždycky, když někomu smáznete kravinu si řekněte, stejně je někde 300km daleko, schovanej za klávesnicí. A když ne, tak ať... Na jeho příspěvku nezávisí ničí život, rohlíky z toho levnější nebudou a pokud tu veledůležitou informaci napíše příště jinak, tak tam může zůstat.

P.S. Ano, opravdu si myslím, že cenzura má být. Stejně tak, jako ve fotbale je rozhodčí, co možná všechno neuvidí, ale měl by být spravedlivý (stejně nespravedlivý), tak tady je admin rozhodčí, ne cenzor. Ne v tom špatném slova smyslu.
EDIT: Taky někdy s rozhodčím nesouhlasíme, ale o tom je život a demoracie. Ne všechno se nám musí líbit.

P.P.S. Abych předešel flame, rovnou říkám, že reakce na tento příspěvek mne nezajímají, stejně jako spousta jiných věcí. Co mi vadí je, že někdo otráveně sekne moderováním a není to proto, že na to nemá čas.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Baca »

Toto je server = web sukromny, spravuju to ludia, ktori si ho platia, spravuju ako nadsenci. CIZE JE TO ICH WEB. Takze ci sa nam to paci, alebo nie, DEMOKRACIA zostala vyhradne na tej strane klavesnice na ktorej som aj ja. NIKTO, ale naozaj nikto nikoho nenuti, aby na tento web vstupoval, registroval a prispieval. Sme tu dobrovolne a podmienky ako uzivatelia NEURCUJEME. Urcuju ich ti, ktori tento web vlastnia, spravuju a moderuju. To je vsetko, nic viac. :-)

MIER V DUSI A CISTE NOHY :-)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od the.marek »

Bych to tady zamknul, nebo se tady z toho za chvíli stane Ukrajina a budou se tady točit pořád ty stejný bláboly dokola. Podle mě tu není co řešit. Bylo řečeno co mělo být řečeno, kdo si to měl přečíst si to přečetl a není vůbec potřeba se k tomu vyjadřovat. Toť můj názor :beer
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Terminated Account »

Ono ty změny budou ještě hodně diskutovány v moderátorském kruhu. Toto byl takový Fabíkův průzkum bojem, pastička, místo pro vykecání ...

Když se s něčím zatřepe, buďto to spadne, nebo vydrží a ať už tak nebo tak, vyvolá změny, které vedou vždy zejména pozitivním směrem.
srejby
Příspěvky: 100
Registrován: 26.11.2012 20:10

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od srejby »

dlouho jsem se rozmýšlel jestli jsem přidat svůj názor.
Taky jsem čirou náhodou narazil na Rozpad.Po "regnutí" se stalo to co popsal Mcgyver výše. Byl jsem hrozně "chytrej" a stačil jsem se tu pěkně pohádat. Samozřejmě jsem zjistil ,že jsem neměl pravdu ,abych ze sebe nedělal většího blba ,nebo taky trola ,raději jsem přestal přispívat a jen četl.Dnes již poučen z vlastních chyb příspěvek přidám jen tehdy pokud jsem přesvedčen ,že je k věci a má nějakou hodnotu.A tím si myslím vzniká jedinečnost Rozpadu ,že témata a příspěvky jsou užitečné a obsah je přehledný.
Souhlasím s "cenzurou" a to je proto aby se z Rozpadu nestalo obyčejné forum zajebané spoustou zbytečných a neužitečných
plků.

OT: jen mi tu vadí občasné "okřiknutí" některých jedinců na pravopis přispěvovatelů. I když jsou třeba učitelé a neradi vidí
chyby v pravopise tak by měli uznat ,že chyba nesníží hodnotu příspěvku ,který napsal odborník s mnohaletou
zkušeností v dané problematice.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od herman »

Dlouho jsem se v tomto vláknu nechtěl vyjadřovat: dva obdržené bany mi jsou dostatečným varováním. Ale nedá mi to. Beru, že je to soukromý veb, soukromé pískoviště, kde neplatí nějaká základní listina práv a svobod. Pokud s tím návštěvník nesouhlasí, může naprosto svobodně tyto stránky nenavštěvovat.
ale taky bych chtěl říci, že admini by měli jít ve svých příspěvcích a svou kulturou odpovědí příkladem. Ono se těžko oponuje na příspěvek admina psaný modře (i když je naprosto nesmyslný : 17)
Administrátoři, Moderátoři a Editoři mají vždy pravdu. Jejich rozhodnutí je pro tebe i ostatní uživatele fóra závazné a jseš povinován se jím řídit. Na vynucení změny rozhodování Administrátorů, Moderátorů a Editorů nemáš jako uživatel fóra právní nárok a registrací do fóra Rozpad.cz toto přijímáš a bereš na vědomí. K diskusi s moderátory využij SZ..
Takže když admin napíše cokoliv modrou, má pravdu
cipis
Příspěvky: 4834
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od cipis »

A ty s tím máš problém? Založ si svůj web/fórum a udělej si svoje pravidla, když se ti to nelíbí ...
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od herman »

Ne, nemám problém. Jen jsem byl vychováván v tom, že když něco člověk požaduje po jiném, má to sám dodržovat. Je to jako kdyby někdo horoval pro vegetariánství a při tom přikusoval bůček.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od malajizva »

hele, co máš proti bůčku???? :lol: (sorry, já se neudržel...)

vše, co má cíl, musí být korigováno, jinak cíle nedosáhne.
Admini mají povinnost prosívat info a dávat štábní kulturu.
Patřím mezi ty, co hodně čtou, málo se tady vyjadřujou, díky za kvalitní forum.
--- (po přečtení smažte)---
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od viktor »

otazka spise zni co vlastne admini a majitele chteji..
- zda provozovat forum, kde bude obcas neco co se jim treba nelibi, ale je k tematu, coz zas vyvola diskuze a muze z toho byt i obcas neco dobreho
- nebo forum, ktere bude vicxe mene plne v souladu se schvalenymi nazory., coz vzdy vede k jistemu upadku..

rozhodnuti je samozrejme veci majitelu.
neznam klic podle ktereho by se mel hodnotit dany pripevek. Nikdy bych si ho netrofl stanovit. Odejit a zakladat vlastni blogy,debaty a ja nevim co jeste nema zas tak velky smysl. Protoze pak se snizuje mnozstvi nastevniku ktery stejne neni u rozpadu nijak zavratny.
Je skutecne na majitelich co s rozpadem chteji udelat a cas ukaze zda to byla ci nebyla dobra volba...
Debaty o moznem vyvoji situace na UA a vubec jsou podle me dulezite, stejne tak jako vymena nazoru na tohle tema. Nakonec pokud by jich nebylo nebylo by ani tohle vlakno.
Kazde forum ktere se venuje jen " technickym" zalezitostem drive ci pozdeji vyhori.
viktor
cipis
Příspěvky: 4834
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od cipis »

Nemyslím si, že je cílem maximální počet návštěvníků.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od viktor »

to mas sice pravdu, otazka je kolik jich po male "cistce" zbyde
kdyz pocet kolesne pod jisty limit prestane to bavit i samotne majitele a cele to zanikne..
viktor
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Změny na rozpadu - 2015

Příspěvek od Marglin »

Ahoj Viktore,

Uvědomuješ si, že jako takřka jediný neustále používáš termíny jako cenzura, zákaz, schválené názory? Když vidím, s jakými výrazy a frázemi tvoje mysl operuje, tuším, že na Tvém fóru by mi bylo neveselo a jsem si jistý, že to sám o sobě víš, protože jsi inteligentní a pravděpodobně schopný založení vlastního fóra, kdyby jsi to seznal přínosným. Každá společnost musí mít pravidla a odělení čistě politických témat od odborných na takto zaměřeném fóru se dá těžko nazvat cenzurou. Námitka že to nejde, je lichá. Máš pravdu, že dění na Ukrajině, informace o vývoji tamtéž jsou relevantní k zaměřením tohoto fóra. Kdo je v právu, či kdo tuhle situaci zavinil, je však pro tohle fórum irelevantiní. Přesto máš příležitost se k tomu vyjadřovat ve vláknech k tomu určených. To víš ale sám. Mlžení s neodělitelností politických témat od ostatního, je jenom tvoje malá hra, která ti má naklonit váhající, co přemýšlejí o tom kdo má s tou cenzurou pravdu. Taky by to nepríjemě omezilo velikost tvého "hřiště", či "pole působnosti." Už nějakou dobu se mi zdá, že se tady snažíš "experimentovat" a manipulovat s veřejným míněním, ale budiž ti přáno. Nakonec tě můžeme prezentovat jako živoucí důkaz liberární nátury adminů a tohoto fóra. ;)
Odpovědět