Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od the.marek »

To je divné, chtěl jsem napsat, že to je spíš mobilem, ale když jiná fóra jdou OK. Mě jde v poho všechno, nicméně příspěvky píši na mobilu jen opravdu ojediněle. Jediné co, tak je občas porod příspěvek z mobilu odeslat, jakoby přejít z "psacího" okna a najet na odeslat. Ale jak říkám, žíly mi to opravdu netrhá ;-)
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
zvuk
Příspěvky: 79
Registrován: 30.03.2014 10:15
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od zvuk »

Je tu dostupný RSS kanál ?
"Smrt jednoho muže je tragédie, smrt milionu je jen pouhá statistika " Josif Vissarionovič Stalin
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od cipis »

Je, vpravo nahoře v políčku adresa máš ikonku.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

Už se to tu řešilo, ale stále mám problém, že mi mail (na seznamu) háže rozpad neustále do spamu. poradil by mi někdo co s tím udělat?
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Hohepa »

Vytvoř si na seznamu složku s názvem rozpad a nastav si pravidlo že pošta od odesílatele se do té složky automaticky přesouvá
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Změna nicku Ricky byla provedena.
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od tygrsdrakem »

Můžu se zdvořile zeptat na důvod dnešního průmazu fóra Regulace EU - zákaz držení zbraní? (Fabulous 15.12.2015 13:06) Nejsem si vědom toho, že bych já nebo kolegové diskutující porušili některé z pravidel. Pokud to bylo OT, pochopil bych přesun do samostatného vlákna, ale ne výmaz...

Návrh na zlepšení: Pokud admin něco smaže, mohl by místo konstatování "promazáno" taky říct proč to smazal. Takhle je to velmi demotivující.
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Ok, zdůvodním to ve vláknu.
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od K4cer »

Nešlo by (kdyby teda serverovník laskavě dostávkoval někdy) vrátit tlačítko Zobrazit aktivní témata tam kde bylo, a podle možností dát stejnou lištu - nebo alespoň to tlačítko - i na spodek stránky?
Aktivní témata je stránka kterou mám otevřenou default, a po kliknutí na cokoli je děsnej práce vrátit se na ni zpátky, je to dva nebo tři kliky navíc a při chcípajícím netu je to opravdu opruz.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od the.marek »

Jak je to s editací příspěvku? Tato možnost se zrušila?
Vždy mi to nějakou dobu po napsání šlo a teď už to nejde ani bezprostředně po vložení.
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Čas pro úpravu příspěvku je nastaven na 20 minut.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od the.marek »

Tak to mám nějaký rozbitý :mrgreen: .
Už nějakou dobu si všímám, že možnost editace mi úplně zmizela a můžu jen "nahlásit" a "editovat".
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Lyster »

Potvrzuji, že možnost upravit příspěvek je nějak nefunkční. Vložil jsem teď jeden příspěvek a opravit nešel. musel jsem přidat nový a ani ten opravit nelze. Asi nějaká chyba v Matrixu.

PS: Kruci zde opravit jde. Ale psal jsem do vlákna Seznamka a tam opravit opravdu nelze.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

"Seznámení" je v burze, která má editaci zakázanou.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Kapo »

U fóra s takýmto záberom a občas háklivými témami má editácia svojho príspevku dosť zásadný význam.

1/ vlastník príspevku je prispievatel, nie fórum. A ako vlastník ho môže kedykolvek upraviť, či odstrániť.
2./môže nastať situácia, kedy príspevok môže odhaliť nechcené informácie o pisatelovi. Hlavne pri súhrne viacerých osobnejších príspevkov na fóre sa prispievateľ vie nechcene pekne sám odhaliť. Čo je u rozpadlíkov, preperov a zbrojárov nechcená záležitosť. /keď viem kde bývaš, ako si na FB, viem aký arzenál vlastníš, a dozviem sa kedy odchádzaš na dovolenku....? To je dosť blbé/
3./ časom prispievateľ najde vo svojom staršom príspevku hrubku či preklep, a nemôže ho upraviť je dosť zahambujúce.
4./ a vela dalšieho, ktoré by som časom doplnil, ale nedá sa.

Proti tomu stojí možno dôvod adminov, že vymazaním príspevku topic a fórum stráca hodnotu. Ale to je len domienka. Lebo v skutočnosti práve fórum prichádza o hodnotných pisatelov a hodnotné príspevky /tým nemyslím seba :D/
Ale mnoho fór kde som chodil, na to vcelku slušne zakapalo.
Ludia si dávajú pozor čo napíšu, až prestanú prispievať úplne, alebo píšu len taký neosobný balast. /Na druhej strane to je aj dobre, lebo mnohí si ani neuvedomujú, že čo raz na net napíšu, už to tam ostane, aj po vymazaní..../
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

Příspěvek do fóra není ve smyslu zákona autorským dílem. Pokud je na něm něco špatně, není nic snazšího, než kontaktovat Admina se žádostí o úpravu. Omezená editace je jednoduchá ochrana před nezodpovědnými přispěvateli, kteří měnili svoje posty třeba po roce.

Každý soudný človek by měl zvážit hodnotu anonymity o kterou přijde vložením příspěvku. To platí univerzálně napříč všemi fóry.

Pokud si někdo myslí, že je v ČR nedohledatelný když použije anonymizer a začne přispívat do fór, která jsou (možná) v hledáčku státních služeb, tak ho zklamu. Dohledat v ČR lze prakticky kohokoliv a jedinou obranou je nevlastnit a nepoužívat počítač.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od herman »

Můj osobní názor je, že autor příspěvku by měl mít možnost svůj výplod redigovat bez časového omezení. Tedy třeba i po tom roce. Nevím, proč když najdu ve svém příspěvku chybu, mám kontaktovat admina se žádostí o výmaz, či úpravu textu. Jen zbytečné zatěžování. :head
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Cep »

Viděl jsem pár fór, které vypadaly jak "noty na buben", protože se někdo po sobě rozhodl "uklidit". A zbylé příspěvky pak jen trčely ve vzduchu..
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1153
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Alstratt »

No tady jde o to ze aby to clovek uplne neprepsal nebo nesmazal svuj prispevek co napsal a po nem nekdo na to neco napsal. Takze dejme priklad: Jeden napise ze iphone ma android dalsi mu odpovi ze nema pravdu ze iphone ma ios tak aby nevypadal blbe tak to opravi a bude pak tvrdit ze nikdy nic takoveho netvrdil ze iphone ma android a to je jeden z prikladu. A taky proto ze po roce co uz je skontrolovano ze tam nejsou nadavky urazky nebo nejake poruseni pravidel tak po par mesicich do stareho prispevku muze napsat urazky nadavky apod a ten co se stara o to aby v prispevcich nic takoveho nebylo to nezjisti protoze stare prispevky povazuje za skontrolovane. Taky z duvodu jak pise Cep. Tech 20 minut na opravu je akorat aby si to clovek po sobe opravil ty chyby.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Baca »

herman píše:Můj osobní názor je, že autor příspěvku by měl mít možnost svůj výplod redigovat bez časového omezení. Tedy třeba i po tom roce. Nevím, proč když najdu ve svém příspěvku chybu, mám kontaktovat admina se žádostí o výmaz, či úpravu textu. Jen zbytečné zatěžování. :head

Nesuhlasim. Ono je tyo dobre na to, aby sam prispievatel videl, aky bol v tom case blb :-P :-D Cize, ako sa zmenili jeho vedomosti v case :-) Snad k lepsiemu :-D
Prežiť !!!
Odpovědět