Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Doporučujeme všem přečíst!
Odpovědět
sigurd
Příspěvky: 376
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od sigurd »

Keď už tu máme vtipy bez politiky, a máme tu nechutné flame v politicky ladených témach, tak by bolo vhodné aspoň urobiť anketu (hlasovanie) : a)-o zrušení týchto tém, b)- obmedzení politických tém len na odkazy so stručným! popisom, c)- ponechaním jestvujúceho stavu. Na základe tohto hlasovania upraví (ak bude chcieť ;) ) zakladateľ pravidlá a odborno-politické smerovanie tohto fóra. Podľa toho si môže potom rozpadlík vybrať, či ostane, alebo si pôjde hľadať iné "svoje" fórum.
Škoda, že tu nie je užívateľská možnosť nastavenia úplne ignorovať (zneviditeľniť) jednotlivé témy...
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od DeadMan »

Jen bych uvedl na pravou míru, že současný vlastník tohoto fóra, není původním zakládajícím členěm. To byli úplně jiní lidé, kteří to tu založili za jistých okolností a přišli sem ze střelectví, kde to vše začalo vláknem Soběstačnost a ti už tady zpravidla nejsou aktivní (já si tu dobu moc dobře pamatuji, protože jsem byl u toho). Výjimkou je Maximus, ten u toho zrodu byl osobně, pokud mne paměť neklame a je v tuto chvíli asi poslední aktivní zakládající člen. Fab se pak stal po pár letech fungování moderátorem a nakonec to fórum koupil. Nejvíce hodnotných příspěvků a největší rozmach tohoto fóra byl právě hned na jeho začátku ;)

Ano, to je pravda. Poslední dobou se zde množí nehodnotné a zcela zbytečné příspěvky, jako je třeba tento. Fab
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Vladimir
Příspěvky: 227
Registrován: 22.09.2016 14:04
Pohlaví: muž

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Vladimir »

Ja si tú dobu nepamätám, resp. som vtedy ešte nebol na takomto tipe fór aktívny - nevedel som o nich, ale toto som od viacerých členov už počul.

Teda že sa časť ľudí zo streleckého fóra oddelila a vznikli fóra rozpad.cz a preppers.cz, rozpad.cz zameraný viac na zbrane a techniku a preppers.cz zameraný viac na pestovanie a sebestačnosť.

Škoda, že na rozpade to dopadlo ako dopadlo a takto tvrdo sa fórum spolitizovalo. Na preppers.cz je to z tohoto hľadiska lepšie (menej politické, dokonca politické témy sú tam oficiálne zakázané) ale tiež ho tieto témy úplne neobišli.

EDIT: aby som bol k téme, rozhodne som za tú anketu.
Vladimír
Kubak
Příspěvky: 86
Registrován: 10.09.2015 23:22

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Kubak »

A proč do těch "vadných" témat nepřestanete chodit?
"Podstatná otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane" Eugene Habiger, generál USAF
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od cipis »

Však to jsem psal už na minulé stránce ...
Chce to ale asi trochu více úcty k času moderátorů a admina.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1001
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Hdm »

Bylo by prosím možné přidat tmavé téma celého webu?
s.dowman
Příspěvky: 18
Registrován: 25.01.2024 19:49
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Bunkr

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od s.dowman »

Bylo by mozne uploadovat uzitecne soubory (knihy, prirucky, foto) na nejake vase vlastni uloziste?

Po cerstve registraci jsem zkusil odkazy ze sekce knihy viewtopic.php?f=20&t=74 a mam minimalni uspesnost. Zatim vetsina odkazu vede na neexistujici weby, zrusena a zablokovana uloziste, domeny na prodej... Mohl by existovat aspon nejaky legalni zaklad na mistnim ulozisti?

Ta kompilace publikaci vznikla v roce 2011 nasledne v roce 2013 je zadost o zpristupneni, protoze odkazy nefunguji a ted je to opet nefunkcni. Kdyz se to uploaduje na ruzna pochybna mista, je jen otazkou casu kdy opet zmizi a je to uplne zbytecne vynalozena energie.
s.dowman
Příspěvky: 18
Registrován: 25.01.2024 19:49
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Bunkr

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od s.dowman »

Proc vznik tech zavadnych temat a prispevku nepotirate pomoci vestavenych nastroju phpBB?
pracintl
Příspěvky: 433
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od pracintl »

Clipboard.jpg
Navrhuji odebrat uživateli Fabulous administrátorská práva. Svojí jednostranou politickou zaujatostí fóru škodí.
Jeho rozhodnutí v posledních třech letech způsobilo nucený i dobrovolný odchod mnoha odborně přínosných přispěvatelů, kteří měli jiný politický názor. To (kromě jiných vlivů) vedlo k obecnému úpadku tohoto (apolitického?) fóra.

Zároveň si myslím, že by neměl dostat BAN, aby mohl své názory demokraticky (ale bez zvýšených práv) vyargumentovat a obhájit.
dělník nejsem, rolník také ne, musím tedy asi být pracující inteligent
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Hohepa »

Tento návrh plně podporuji.
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od cipis »

Nesmysl, tohle fórum upadlo už dávno před tím, než byla UA či covid ...
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Fabulous »

pracintl píše: 09.02.2024 16:59 Zároveň si myslím, že by neměl dostat BAN, aby mohl své názory demokraticky (ale bez zvýšených práv) vyargumentovat a obhájit.
Ó, děkuji za projevenou důvěru. Moje názory obhajovat nemusím a nebudu, neboť inteligentní lidé je samozřejmě chápou, znají a sdílí. Ale zabejčené, propagandou zcela vymyté dezoláty stejně nelze nijak přesvědčit. Ti prostě jen musí postupně vymřít, případně si udělat nějaký hezký, pokud možno dlouhodobý, výlet do atraktivních zemí (SSSR, KLDR, Kuba, Venezuela, atd.).

Ale to je zde OT.
JOBU
Příspěvky: 1796
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od JOBU »

Fabe, neviem či to náhodou nepísal o Vrbovi...
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Grunt »

cipis píše: 09.02.2024 21:20 Nesmysl, tohle fórum upadlo už dávno před tím, než byla UA či covid ...
Pánové, hlavně nezapomínejte komunitu vždycky určují její členové/lidé. Je to vždycky o lidech. Chytli se tu i dříve lidé, ale vzhledem k tomu, že to nebylo tolerováno si to vyříkaly soukromě (pár soukromích zpráv už jsem taky dostal), možná se bloknuli navzájem a byl pokoj. Pokud chcete aby fórum fungovalo, holt musíte být tolerantnější k názorům druhých. A zároveň zbytečně neprovokovat. Já kdybych tady měl ventilovat svoje politické názory, nebavil by se tu pravděpodobně se mnou vůbec nikdo, takže radši většinou držím jazyk za zuby.

Nemyslím si, že 14 dní pokoje od veřejného ventilování je tak strašlivý trest. Ale možná je to protože většinou ve shodě s Fabovím názorem (nepodporuju Ruský režim). Pokud vám to vadí, máte se to nějak ustanovit v základních stanovách/pravidlech, včetně toho trestu a holt to dodržovat a nepodněcovat zbytečné rozbroje. Můj kolega, ten se v práci třeba nechtěl o politických tématech vybavovat vůbec, protože byl z rodiny zvyknut na to, že se akorát mezi sebou rozhádají a stejně to k ničemu nevedlo. Takže třeba tak.
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od vrb »

Z sebe musím napsat že došlo zřejmě ke vzájemnému nepochopení ohledně významu slova režim.

Režim:
Je obecně průběh činnosti nebo provozu systému s nastavenými parametry, který tento průběh definují.
Neříká to nic o tom, jestli je dobrý nebo špatný.

Politický režim:
(francouzsky régime – vláda) jako forma vlády představuje normativní subsystém politického systému. Zahrnuje v sobě všechny principy, pravidla a autority politického dění a také jejich průběh vzniku, vzájemné vztahy i samotný proces jejich fungování.
Politický režim může být demokratický, autokratický, totalitární, atd...

Takž když já napíšu Režim a Fab mě zabanuje že to není Režim ale Vláda, to je jako kdybych napsal obuv a dostal 14dní ban, že mám napsat boty... chjo.

BTW: Prorusské filcky taky nemám rád, ale všude se to jimi jen hemží. I na vysokých politických postech. Pokud se budeme vzájemně napadat, protože nemáme rádi prorusské filcky, tak to moc daleko nedopracujeme.
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Hagen »

Vítej zpátky hříšníku.
Myslím, že důvodem k BANU nebyl ten výraz režim, ale celá ta poslední věta o zbabělcích,...
Dával bych si i pozor na věty obsahující něco na způsob "bratrovražedná válka",...
To není, a nikdy nebyla bratrovražedná válka. To není bývalá Jugoslávie.
Pokud se člověk bude držet toho, že rusko napadlo svobodný, suveréní stát, že k tomu nemělo žádný legitimní důvod, že mu šlo jako vždy pouze o rozšíření svého vlivu,... pak si myslím, že BAN nehrozí.
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od vrb »

Vzhledem k tomu že mi tam vraždí příbuzné a ty co zrovna byli pracovně na anektovanych územích nutí střílet po bratrancich co nebyli anektovani tak pro mě osobně to tak je. Pokud chceme být přesni tak je to pro mě osobně doslova bratrancovrazedna místo bratrovrazedna.
Proto se občas dost naseru. Na druhou stranu chápu, že i Fabovi můžou bouchnout saze, protože se jedná o vyhrocenou záležitost, tak to tak i beru.
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Návrhy a tipy pro zlepšení fóra

Příspěvek od Hagen »

No,...mě vraždili příbuzné zrovna v té Jugoslávii :(
A další várka příbuzných je ve Švýcarsku a Rakousku ;)
Je fajn být nasraný. Ale asi by to chtělo být nasraný na strůjce toho masakru, a ne na oběť.
Pak by bylo vše v pořádku.
Odpovědět