A pak se nechte očkovat

Odpovědět
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Hohepa »

A k tomu autismu , pokud je mi známu tak vzniká již při prenatálním vývoji.
Tedy dítě se jako autista již rodí .
Proto mi tvrzení, že očkování způsobuje autismus připadá poněkud hysterické.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Venet »

Hohepa, si si tým istý?
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od maci »

Po injekci zemřelo dítě: Vše o hexavakcíně a očkovací kalendář
Státní ústav pro kontrolu léčiv pozastavuje distribuci a používání jedné šarže dětské vakcíny INFARIX HEXA
http://domaci.eurozpravy.cz/zdravotnict ... -kalendar/
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Hohepa »

Venet :
Vzhledem k tomu, že má drahá polovička pracuje v před školském zařízení pro děti s mentální poruchou ( většinou Autismus a Downův syndrom) a teď navíc už dva roky studuje aby na tudle (kurevskou a mizerně placenou) práci měla tu předepsanou pedagogickou kvalifikaci ,
tak ano ,
jsem si téměř na 99,999% jistej.
U dětského autismu jde o poruchu mentálního vývoje dítěte, která vzniká na neurobiologickém podkladě. Jde o vrozenou poruchu některých mozkových funkcí , které se týkají především v třech oblastech: komunikaci, sociálních interakcí a chování (např. hře).
zdroj http://www.celostnimedicina.cz/autismus-priznaky.htm
No a pokud je něco vrozené tak to mám už při porodu , tedy "získal" jsem to před porodem .
Základní problém je , že dítě které se zdá být jako novorozeně zdravé "najednou"
( tedy oni ty příznaky bývají již dřív ale laik a navíc rodič je většinou nerozpozná )
ve dvou letech + - začne projevovat příznaky autismu.
Jak je to možné ?
doteď bylo normální !
HA za to může :
1)- očkování
2)- výchova a zanedbávání rodiči (teorie babiček a sociálních pracovnic)
3)- fluorizace vody a soli
4)- UFO

Konspirační blábol si dosaďte dle svého.

Tady je celý web věnovaný autismu tedy pokud to někoho bude zajímat
http://www.autismus.cz/myty-o-autismu/m ... smu-5.html
Uživatelský avatar
Damianus
Příspěvky: 15
Registrován: 07.12.2014 17:07
Pohlaví: muž

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Damianus »

Jednoznačně očkovat. Děti sice nemám, ale jako rodič budu trvat na všech očkováních. Jelikož již teď jsou ročníky, které proočkováné nejsou a hrozí tak návrat nemocí, které jsou tzv. vymícené. Opak je pravdou, 2 roky zpět na konferenci v dublinu ECDC jsem s lidmi probíral toto téma a nestačil jsem se divit! Všem asi je jasné, že tyto nemoci jsou běžné v zemích jako afrika asie, ale pánové mámeje tady za humny. Bulharsko, Maďarsko jsou pro nás asi největší ohrožení, kde ve slamech o velikosti 50 000 lidí tyto nemoci veselé bují a mutují do formy, kdy děcké nemoci jako spáničky či příušnice jsou schopny nakazit dospělé jedince. Takže v době PA kdo bude naočkovaný 2x výhra 8-)
martinhej
Příspěvky: 54
Registrován: 28.08.2014 13:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Vychodne Slovensko

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od martinhej »

2 Damianus:
- ja som v 12 prekonal cierny kasel, som ockovany
- partnerka 2x mumps, je ockovana
- sestrin syn rubeola, je ockovany
- susedov chlapec - po preockovani proti tetanu (tusim 6 rokov?) neschopny pohybu, na vozicku akoby mal obrnu
- sesternicine deti: syn 9 rokov, do 6 rokov vsetky ockovania, chorlavy, chronicky zapal hornych dychacich ciest, jej dcera 4 roky, vobec neockovana, este nebrala antibiotika kedze kazda choroba jej konci po max2 dnoch horucky.

NIe reprezentativna vzorka, ale popravde mi tu nieco kurva nesedi... a tvoj blabol ma podstatne mensiu vypovednu hodnotu ako moja skusenost.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od cipis »

Nesedí ti tam počty. Je smutné, že je nějaké procento vedlejších efektů či dokonce úmrtí. Ale procento "zachráněných" očkováním je několikanásobně vyšší.
martinhej
Příspěvky: 54
Registrován: 28.08.2014 13:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Vychodne Slovensko

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od martinhej »

cipis, nechcem povedat ze ockovanie nefunguje. Ak by nefungovalo tak by vojakov na misie neockovali proti chorobam ktore sa na mieste vysadku vyskytuju. To co mne nesedi je to, ze sa ockuje proti chorobam ktore su relativne jednoducho zvladutelne. Ockovacia latka to neni len vcielka ako nam to kedysi vysvetlovali. Ockovanie funguje na principe, kde mrtvy patogen je podany do krvneho obehu. Lenze taketo nieco ma tvoj imunitny system na haku. Preco? pretoze je to mrtve. Prave preto boli prve vakciny tak nebezpecne, pretoze obsahovali iba oslabeny patogen, ktory sa zvykol aj tak trochu rozsantit a pacient aj realne dostal to ochorenie, inac to imunitu nevybudilo. Prave preto je dnes k mrtvemu patogenu pridavane nieco cuzie co organizmus nevie identifikovat, cim je napriklad hlinik. Vtedy sa imunitny system nabudi ale kedze hlinik prakticky nevidi, zacne riesit aj patogeny ktore su mrtve. Lenze, je to tak trochu loteria, preto sa tie koktejly miesaju a miesaju, aby proste ten imunitny system isiel prave po tych mrtvych patogenoch a nie po prachu, peloch a inych alergenoch (ano, aj takto vznikaju alergie). No a okrem toho dostanes do tela aj nejaky ten konzervant a nejake to DNA na com ten patogen bol kultivovany - cize bud oblicky z opice, potratene detsko, pripadne tzv hella bunky. Takze nic co by si len tak bezdovodne chcel mat v tele.

Takze na chripku, mumps, osypky si radsej dajme dobry caj, par dni v posteli a pohodu ako koktejl sraciek rovno do zily - takze to mi to tu nesedi, hlavne ked to ockovanie funguje a niekedy aj nie.
Uživatelský avatar
Damianus
Příspěvky: 15
Registrován: 07.12.2014 17:07
Pohlaví: muž

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Damianus »

Jenže já se nebavil o chřipce, to je vir s tak vysokou mutabilitou, že dle mě nemá smysl se proti tomu očkovat. Já se bavím o základní hexavakcíně plus to co si kdo nechá naočkovat navíc je bonus.

Nicméně v tvém případě bych uvažoval o životním prostředí či genetice a vyšetření pokud u vás v okolí takto vakcína nezabírají je evidentně něco špatně. Vakcíny samozřejmě nejsou všespásné nicméně toto je moc náhod najednou.

Pokud jde o aktivní a pasivní imunizaci tak se vždy vpravuje v případě aktivní imunizace velice oslabený patogen nebo mrtví s nepoškozenými antigeny (vir) který opravdu zdravého jedince poškodit nemůže.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Venet »

myslím že to je zložitejšie...
každopádne očkovanie je zbytočné, a viac uškodí ako pomôže.......
Toť môj názor po niekoľkoročných zisťovaniach hľadaniach skúsenostiach.....
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Dagobert »

Nenechat se očkovat je právem každého jedince, stejně, jako je jeho právem odmítnout transfůzi a podobně. Jen bych následně zohlednil léčebné náklady hrazené pojišťovnou pro očkované a pro neočkované. Přijde mně totiž velice nefér, jak se někteří lidé spoléhají na to, že místo nich bude riskovat někdo jiný a oni nemoc nedostanou, protože se v proočkované populaci (která zdravotní riziko očkování podstoupila) nemoc nebude šířit.
Druhý extrém byl, že za komančů se nikdo nikoho na nic neptal a děti dostaly všecky povinně očkování. Pamatuju si, jak přišli do školy dva doktoři a sestřičky, přerušilo se vyučování a všichni jsme se seřadili a dostali včelku. Nepamatuju si, že by kdokoliv ze spolužáků měl sebemenší následné problémy.
Za mě tedy jednoznačně očkovat, já mám pouze kladné zkušenosti. I když například nedávno zaměstnavatel nabídl proočkování proti žloutence, šel jsem do toho. Z rozpadlického hlediska je každé očkování jedna nemoc, kterou přežiju i bez doktorů.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od cipis »

Jak asi zohledníš náklady, když jeden nenaočkovaný zapříčiní defacto nemoc u hromady naočkovaných?
To je totiž stejná argumentace jako s připoutáním v autě. Prý taky každého věc. Ale co pojišťovna, co musí platit víc, co ostatní, protože to pojištění je kolektivní, co třeba pachatel nehody, proč by všichni měli platit víc, když by prokazatelně ten pás pomohl?
Pokud se bavíme ohledně toho základního očkování, tak v tom mám jasno, bez diskuze všichni. I za cenu případných komplikací u výjimek.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od bacil »

Je opravdu velký rozdíl v tehdejších očkovacích látkách a v těch dnešních. Pomíjím takové ty jednoduchí jako tetanovka a pod, ale ty moderní hexavakcíny jsou již skutečně zlo, prosazované Billem Gatesem - dle jeho vlastních slov očkování pro snížení stavu populace.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Hohepa »

dle jeho vlastních slov očkování pro snížení stavu populace.
Můžeš uvést původní autorizovaný zdroj ?
Nebo je to zase taková ta "domácí konspirační teorie" co koluje tak dlouho, že už tomu vlastně "všichni" věří. :head

Účinost plošného očkování vs. soukromé výjimky .....
No názorný příklad je TBC .
V EU plošně očkováno.
Stačí migrační vlna Ukrajinských "pracovníků" (90 léta) a je problém s mutací rezistentní vůči antibiotikám .
IMHO zřejmě v určitém % populace i proti vakcinaci . Ofikl zdroje o tom taktně mlčí :(
Našinec si to musí dávat do hromady jen ze střípků.
Těch pár bezďáků, co to chytli od Ukáček a skončili v nemocnici na izolaci , přece nikoho netrápí.
Jak by to dopadlo , kdyby se s vakcinací TBC skončilo v 70 letech ,kdy nakažených TBC bylo v promile, radši ani nedomýšlet.

Za mně rozhodně povinná plošná vakcinace.
Argumenty typu " je to riziko pro MÉ DÍTĚ a ona nemoc tu ( díky té PLOŠNÉ vakcinaci ) není" ,
to je tak arogantní, bezohledné, sebestředné, SRABSKÉ ..... :puke :punch
Je to jak, když v případě války a mobilizace , někdo prohlásí "na frontu jdou všichni, já tam osobně ničemu nepomohu a navíc, mohou zabít !!!!!"
Ono je jedno jestli válčíte s rusem , němcem, ISIL nebo nemocí.

Budu parafrázovat jednoho Islamistu:
" Pokud odmítáte očkování, tak se odstěhujte PRYČ, do státu, kde to není povinné! My, očkovaní, VÁS, jako potencionální bacilonosiče, tady NECHCEM !!!! My to riziko pro společné bezpečí podstoupili, jestli VY odmítáte , tak táhněte jinam !! "
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od kregan »

Ono, že žiju na území, kde je daná nemoc už vymýcená neznamená, že se shodou okolností já nebo moje rodina nemůže dostat někam, kde je riziko nemoci vysoký. Např. různý utečenecký tábory atd.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od cipis »

No dobře, ale to je už přece zvýšené riziko. A jestli ty, jako očkovaný na něco, půjdeš do rizikových míst, tak bys byl sám proti sobě, aby ses nenechal naočkovat na další potenciální nemoci. Vždyť to bylo výše uvedené, že třeba vojáky naočkují podle mise.
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Desouza »

Mě se líbí jak se všichni ohánějí proočkovaností a tak , ale při tom například v Německu očkovaní povinné není .
http://www.slobodavockovani.sk/news/kde ... a-povinne/


Při volném pohybu osob v EU jde proočkovanost do :moon
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2006_05.htm

Celé to zavání super kšeftem nic víc ..
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od bacil »

Bill Gates - například zde, řekl to ale už několikrát v průběhu posledních 10 let, první zmínka je někdy z roku 2004

https://archive.org/details/WipeOutHuma ... latePlanet
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Baca »

Uz vidim, ako sa imigranti zo strednej a vychodnej afriky tesne predtym, ako nasadnu na nejake necky nechaju povinne zaockovat voci vsetkym pliagam :-)
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: A pak se nechte očkovat

Příspěvek od Venet »

Desouza :yes :hand
aaaa votomtoje
a ešte len tak mimochodom, ako môže nezaočkovaný jedinec,(v prípade že sa nakazí) nakaziť zaočkovaných jedincov, ktorý sú ZAOČKOVANÝ a teda odolný a nemôžu byť nakaziteľný. Takže nakazí len nezaočkovaných. Dyk logika...
Pravda je napísaná o kúsok vyššie :puke
Odpovědět