Cigarety IQOS

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Uživatelský avatar
Agressor
Příspěvky: 4
Registrován: 01.02.2015 11:12
Pohlaví: muž
Bydliště: Moravia

Re: Cigarety IQOS

Příspěvek od Agressor »

Ja teda v IQOSu nevidím žádnou vyhohodu. Stojí to stejný prachy, musíš to nabijet, přijde mi to strašně slabý, smrdí to jak hovno. Navíc se v tom nahriva i plast, takže řeči o tom, ze to tolik neškodí jsou podle mne úplně mimo.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Cigarety IQOS

Příspěvek od dracekvo »

Klasické staré ecigarety, správně napsáno asi vapování kouřím už přes rok s různejma přestávkama, kdy nekouřím vůbec. Ale cigár jsem se úplně nezbavil. Když jdu pít, tak si prostě krabku koupím. Jinak si čudím tuhle vodičku. Cenově je to dost znát oproti cigárům. Výhodu spatřuju v tom, že si můžu když mám chuť dát dva tři prásky. Člověk nesmrdí kouřem a nemá plný kapsy tabákovejch drobečků.

Do iqos když dáte to cígáro, tak ho musíte vykouřit, jinak se stane prý dost hnusné (převzaná informace, osobně netestováno).

IQOS jsem nikdy nezkoušel a zavrhl jsem to právě z důvodu ceny. Navíc nevěřím té neškodlivosti (zatím), je to na trhu moc krátce. vapování je tu už nějaký pátek a kromě těch co kouřili trávu rozpuštěnou v nějakém olejíčku nevím o nějakých nemocech způsobených vapováním.
I když složení vodičky je dost zajímavý. Propylenglykol a Glycerol :)
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Cigarety IQOS

Příspěvek od Jason »

Ja se tedy jeste jednou vratim k elektronicke cigarete (v pripade ze nekdo tady hleda nahradu za normalni nebo kvuli prestani). Jak jsem to zacal kourit bez nikotinu, tak jsem postupne snizoval a snizoval intenzitu a poslednich par mesicu jsem na to ani nesahnul, navic mi to vyslovene nechutna. A to ani kdyz se napiju, to jsem si predtim nedokazal predstavit ze budu bez cigarety..

Muj prubeh:
-min 15 let denne pravidelne 20 - 40 cigaret
-pred cca 26 mesicema prechod na elektronickou s nikotinem
-behem 12 mesicu postupne snizovani nikotinu na nulu
-behem nasledujicich cca 10 mesicu snizeni intenzity koureni (na zacatku 5 - 7ml denne a pozdeji cca 2ml za tyden)
-posledni min 4 mesice naprosto bez

Za celou dobu jsem si koupil asi dve krabky ale to bylo jenom v Saigonu po spooooste piv a taky jsem si to pak druhej den protrpel, jinak nic. I kdyz jsem jel z porodnice tak jsem se tesil celou cestu ze si dam doma panaka a cigaro, puvodne jsem chtel jeste zastavit na benzince ze si zakourim, ale doma jsem si dal jednoho praska a vyhodil jsem to. I kdyz mam kolikrat velikou chut tak mi to proste vubec nechutna (za ty dva roky jsem si dal asi 10x "praska" a nic jsem z toho nemel).
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Odpovědět