Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Zeptala se primo "kolik vam je? Psa ve vasem veku? A kdo se o nej bude starat az umrete?" Primo takto... To mi neprislo jako uplne koser.. ja to beru taky ze je to uz vek a muze se stat cokoliv ale proste jsme pani ocividne rusili ze jsme chteli pomoct nejakemu psovi a tak jsme to vzdali
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hagen »

To chápu. Přesně takhle by to být nemělo :( .
Přitom není těžké se na to zeptat úplně jinak a citlivěji.
Třeba " Kdyby se s maminkou nedejbože něco stalo, jste schopni a ochotni se o toho psa postarat?"
A vůbec není nutné zmiňovat věk.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

Jason píše: 11.02.2023 6:48 Drive jsem delal v nepretrzitym (2xranni, 2xodpoledni, 2xnocni, 2xvolno) a to uz nikdy vice.
Tohle je velmi zajímavé. Jasně si vzpomínám, že ještě tak zhruba před rokem jsi měl v profilu povolání "botanik". Ze zcela pochopitelných důvodů mě to zaujalo. Nějak mi to všechno dohromady s tebou tak nějak příliš nesedí, nevím proč.
Krevel
Příspěvky: 131
Registrován: 03.02.2013 11:19

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Krevel »

V útulcích bývají vůbec individua, asi před rokem jsem volal do kočičího útulku, že bych potřeboval kočku k baráku, protože ta naše umřela (ve 13ti letech). Že sháním kastrovanou kočku, co by radši byla venku než doma, že ji pravidelně krmíme a má i spaní kam zAlézt... těch nadávek, co jsem si vyslechl a vlastně se dověděl, že kočka nemá venku vůbec co dělat, že patří jen jako ozdoba ke krbu...
Co mě nezabije...by mělo začít utíkat.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Trochu se nudím, tak jsem si řekl, že vyzkouším ChatGPT OpenAI. (umělou inteligenci.)
A zeptám se jí na pár věcí... po pravdě, začíná mě docela mrazit...

Tady jsou první 4 otázky a odpovědi...
Přílohy
Je dobré být Preppers. chatboot.jpg
Kdo vaří nejlepší pivo na světě odtaz na chatboot.jpg
Otázka na č.42. chatboot.jpg
Chatbot Válka Ukrajina vs. Rusko 2022.jpg
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Začínám si být jistý, že se dožiju singularity... Jen nevím, jestli to bude dobré nebo zlé. :ugeek:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
donovanstangiano
Příspěvky: 293
Registrován: 11.11.2013 9:47
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od donovanstangiano »

Chybi tam zasadni otazka: "Nedal by sis toust?" :))
"Vždycky se najde někdo, kdo vám zkazí aspoň den, když ne celý život." Ch. Bukowski
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Ivana píše: 11.02.2023 14:42
Jason píše: 11.02.2023 6:48 Drive jsem delal v nepretrzitym (2xranni, 2xodpoledni, 2xnocni, 2xvolno) a to uz nikdy vice.
Tohle je velmi zajímavé. Jasně si vzpomínám, že ještě tak zhruba před rokem jsi měl v profilu povolání "botanik". Ze zcela pochopitelných důvodů mě to zaujalo. Nějak mi to všechno dohromady s tebou tak nějak příliš nesedí, nevím proč.
To si asi trosku pletes, botanik jsem nikdy nebyl a ani jsem se v tomto oboru nikdy nepohyboval.. a uz vubec jsem to nikdy nepsal do nejakeho "profilu"
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Ivano, nebyl to uživatel "Johan"?
Ten má v profilu...Zájmy: zahrada, kytky, voda / Povolání: Botanik

https://rozpad.cz/memberlist.php?mode=v ... ile&u=2803
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hagen »

Důležité je, aby to nemělo vliv na funkci rostlináře, ne? :lol: .
Pro mě je jediná důležitá rostlina tabák. ;)
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Ivana »

DanBlack píše: 12.02.2023 15:23 Ivano, nebyl to uživatel "Johan"?
Určitě ne. Toho jsem si vůbec nevšimla.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

Tak jsem prave posral prase. Sel sem si nablinda sednout 300m za barak na sedacku na zemi. V devet z trnek vytahla tak 60kg bachna s 5 tak 30kg selatkama. Jedno se mi od rudlu pekne oddelilo, a kdyz jsem se za nim otacel, zlomil jsem pod podrazkou vetvicku. Musim to tam dojit prorezat a vycistit. Zitra tam snad stihnu zas na hodinu zajit.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Solo_Kameň
Příspěvky: 59
Registrován: 27.02.2021 12:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Solo_Kameň »

Po takmer roku som na toto miesto znova zavítal, tentoraz lepšie finančne zabezpečený na to, aby som mohol aj zabezpečiť užitočné vybavenie, o ktorom sa tu dočítam namiesto toho, aby som bol odsúdený na to ticho závidieť :D
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od OldSoldier »

vratnikp píše: 16.02.2023 22:11Tak jsem prave posral prase.
To znam - prasata umeji byt celkem tezka disciplina. Pamatuju si, ze nam v reviru chodila bachyne a ta mela povedomi snad o vsech posedech. Kdyz vytahovala ven, vzdy se podivala, jestli na posedu nikdo neni a kdyz byl, zatahla zpatky. Kdyby mi to nekdo vypravel, neveril bych mu, ale nestalo se mi to jednou a hlavne nebylo to jenom na jednom miste. Vidal jsem ji dve sezony a pak zmizela (asi behem nahanky).
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

Jsou to chytry tvorove . Co jsem chodil s tatinkem, tak se bachny naucily na jeho auto. Jakmile tam stalo,neprisly. Stalo tam me, prisly. Pak jsem taky vypozoroval, ze si vodici bachna kontroluje okna na posedech. Pri otevrenem nevytahle, jen nadava z trnek. Samozrejme v patek mi prisel jen kocour a od te doby jsem se nedostal.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

včera jsme využili pěkného počasí ke krátkému výletu. Po dlouhé době trocha sněhu. Hned to v přírodě vypadá lépe.
Přílohy
IMG-20230226-WA0013.jpg
IMG-20230226-WA0005.jpg
IMG-20230226-WA0008.jpg
IMG-20230226-WA0011.jpg
IMG-20230226-WA0012.jpg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hagen »

Hagen píše: 05.01.2023 13:04 Dnes dopoledne jsem se stal potřetí dědkem ;) .
Zatím je stav 2x kluk a 1x holka.
Ještě tak 5x, a bude to vše O.K.
Moje děti mají asi nějaké roupy ;) .
Dnes mi volal syn, že jeho žena je těhotná. (už mají jednoho kluka)
Takže ještě letos budu (doufám, ať to nezakřiknu) už čtyřdědek.
Jen si říkám, do jaké blbé doby se ti špunti rodí, mám z toho smíšené pocity.
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od miselito »

Ked sa dari, tak sa dari....drzim palce, nech im prebehne vsetko v pohode a ty si "čtyřdědek" :D :yes
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrb »

Hagen:
Těžké doby dělají silné muže. Tahle generace už si nebude moci dovolit hrát si na sněhové vločky.
Moje dcerka se mnou zpracovávala divocaka když jí bylo 3,5 roku a v pohodě. Když pak člověk potká dvacetileté kluky co nepoznaji kombinacky a neumí zatopit v kamnech.

Hlavně vnoucatum predej maximum informací a znalostí dokud můžeš. A i ty sdílené zkušenosti ve vyprávěních. Já na své dědy a pradedy vzpomínám často, co mě vsechno naučili. Jak se měli za císaře pána, za ww1, Masaryka, ww2, jak zažili znárodnění.
Solo_Kameň
Příspěvky: 59
Registrován: 27.02.2021 12:28
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Solo_Kameň »

No hej, to mi aj moja babka rozprávala, ako bolo super, že všetko bolo znárodnené a teraz už sa teší, že sa bude po voľbách znárodňovať znova. Toľko zlomyseľnej nenávisti, ako posledný rok, čo som s ňou bol v kontakte som ešte u nikoho nevidel. Myslí si, že z toho niečo získa a že podnikatelia by mali vysieť na stĺpoch. :lol:

Prestal som sa s takýmito amorálnymi ľuďmi stýkať. Zo začiatku to zamrzí, ale prichádzajú ťažké časy. Potrebujeme si starostlivo vyberať ľudí, ktorých si pustíme blízko k sebe.
Odpovědět