Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Karlos »

...a hned je to jiné postříleníčko že? ;)
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

No, něco v 7,62x25 je výhledově opět v plánu. Asi Opět vz52, ale i s laufem 9x19. Prostě něco, "s čím jdou i zatloukat hřebíky" :rofl
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od MRAK »

kladífko?

Obrázek
drigon
VIP
Příspěvky: 2947
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Po té páteční koupeli jsem měl strach z onemocnění, ale naštěstí z toho nic nebylo (dokonce ani rýma). Vše je vyprané usušené a v práci jsme z toho měli srandu (kolega prohlásil, že ve vaně leží oblečený jen když je ožralý a já že si tam lehám za střízliva). Každopádně to byla dost nepříjemná zkušenost a varování, že až půjdu zase na stavidlo, tak mám koukat pod nohy a ne snít nad svou milou, která beztak vzala "kramle". A já se tak těšil na "živočišné teplo". S pozdravem M.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Dneska mi muj parťák s kterym jezdim do světa a kterej mě lákal do Tater, kam sem s nim nakonec kvůli práci nemoh poslal tenhle odkaz
http://www.hzs.sk/typy-aktualit/na-hreb ... y-turisti/
hlavně, že si to kluci užívaj
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od muzzleloader »

V 18:00 jsem si vyzvedl dcerku u bejvalky.Pri predani jsem byl upozornen,ze prave zvracela.Urychlena cesta domu,v pulce cesty pozvracene auto a maly bunda.Pri parkovani slysim volani z detske sedacky:tatinku budu blinkat.Nechal jsem stat auto v pulce cesty,vyndal malou a ta se vyzvracela.Zaparkoval jsem,prijeli jsme vytahem ke me a hned po otevreni bytu zase.Na pohadky,na ktere dokaze koukat hodiny,zvladla koukat asi dvacet minut.Vecernicek plus kousek dalsi.Otocila se a usnula,po pul hodinach odplivavala a pred pul hodinou jsem se vratil z infekcniho,kde si ji nechali :-( Tesil jsem se na ni ctrnact dni uplne strasne a ted tohle.Jsem zvedav na vysledky.Bejvala si musela vzit volno a je tam s ni.Jsou ji necely 4.Zkratka fajn den
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Ta dnešek nic moc. Ráno se odporoučela anténa na bezdrát net. Naštěstí kluci šikovný od providera to zmákly vyměnit za 2 hodin od oznámení, za což jim dík. Teď večer, aby jsem se nenudil mě po cestě praskla duraflexová spona na mé Maxpedition kabelce. A mráz jen nějaké -3, to by měla zvládnout. Jen tak mimochodem, nevíte někdo jak se to má s Duraflexovými sponami co se týká záruky? Jen co jsem prolétl v rychlosti net tak by měla být doživotní, ale nejsem si jistý :?
lordCorvin
Příspěvky: 102
Registrován: 22.12.2011 12:08

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od lordCorvin »

Manželka mě konečně dokopala k přidělání držáku na papírové ubrousky na zeď v kuchyni. Stará vrtačka po smrti, tak jsem vytáhnul novou, ještě zabalenou, věnoval mi ji tatík. Vrazím ji do zásuvky, zmáčknu spoušť...

....blesků jak za bouřky, z větracích otvorů sloupek kouře, a funglový zgarb po smrti.

Nová u Kutila za litr, tak snad pár let vydrží. Zítra jdu ještě na nějaké poličky, tak s mýma zkušenostma abych se šel radši připojistit.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

To já si dnes dělal samou radost ;)
image.jpg
Uživatelský avatar
EBE
Příspěvky: 639
Registrován: 08.08.2012 16:14
Bydliště: Slovensko východ

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od EBE »

Aj keď s podvrtnutým členkom a jednou nohou po kolena vo vode bolo v prírode krásne ;)
Přílohy
DSC01007.JPG
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Tak z devíti letého berana byl suprovej guláš,měl jsem strach,že to nepůjde dovařit,ale zbytečně. Dnes se narodili králíčci a před chvilkou první jehňátka,zatím 2 holčičky. Další tři offce už mají vemena také jak merunu,tak uvidíme jak budeme pokračovat :clap :beer
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

Václaf :yes :F
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Díky,dnes ráno další ovečka a beránek. Nějak se nám to rozrodilo :rofl ale to je dobře. :clap :beer
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od kregan »

Dneska sem v mobilu našel tuto fotografii? Zkuste hádat, jak ten zajímavej vzor na kolenou té slečny vzniknul?
Přílohy
Fotografie-0008.jpg
Fotografie-0008.jpg (35.43 KiB) Zobrazeno 14893 x
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od the.marek »

Vypadá to jako popálení, vzhledem k té vodě na zemi a ručníkům bych tipoval medůzu?? Prosím nesmějte se mě :-D
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od štaflík »

To je jasný. Postupující gangréna. Na další fotce je slečna po amputaci. :ugeek:
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od alive »

No, mramorovka...typicky nasledek dekompresni chyby pri potapeni... ;)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fabulous »

Divoká soulož zezadu na štěrkové pláži?
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od herman »

podobně se projevuje má alergie na taxol
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Omrzlá kolena z divoké jízdy na sněžném skútru, způsobené úprkem před sněžným mužem a následně lavinou.
Odpovědět