Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

tak jsem včera úspěšně posral starou srnu. nevzdálila se od trnek, ale já si věřil. vzal jsem jí skrz trávu, zlomila se, chvíli zvedala hlavu. slezu, dojdu k ní, koukne na mě a odběhne do trnek. za tři hodiny se psem jsme jí nenašli. výstřel měla mezi lopatkou a páteří, podle toho co jsem viděl střela kost nevzala. vstřel tedy musel být těsně pod páteří.
když "odkazovala" přemýšlel jsem že jí dostřelím na krk, ale přišlo mi to zbytečný
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
vrb
VIP
Příspěvky: 899
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vrb »

Takzvaná " Rána na duto "
Stává se to málo kdy, ale někdy se holt " zadaří ".
Kus se může buď zcela zahojit, nebo uhynout.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Václaf »

Ten hlas znám... :sad :cry:
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Tak se zapojuji mezi mistni lovce - vcera jsem ulovil taky peknou srnu autem pri navratu z letiste z Vidne. Hned uvitani za hranicema. Nastesti se v aute nikomu nic nestalo, s autem se dale odjet ale zbytecny zdrzeni v noci.. auto je dobre pojistene tak to neresim, jezdit mam cim.
Volal jsem hned na PCR, operator uplnej ignorant, vlastne jsem ho otravoval. Ale behem par minut hlidka a uplne pohodovy kluci, vse mi sami vypsali, potvrdili nafotili a bylo to
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od jolky palky »

Asi tak....loni to holky uťapkaly skvěle.
Přílohy
20231006_181914.jpg
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1133
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Jen taková malá informace jak vás drobná nepohoda může ovlivnit.
Ve čtvrtek večer mě na zahradě kousla nějaká havěť nejspíš muchnička u kotníku. Kurevsky to svědilo.
V pátek mi nateklo lejtko, bolestivost při dotyku a došlapu, večer schůze mysliveckého sdružení - došel jsem dom o půl druhý v noci, přes celé záda kopřivka, nejdřív jsem si myslel, že byla nějaká změna pracích prostředků ale pak jsem se dočetl, že to nejspíš souvisí s kousancem. Fenistil a analergin vyřešil.
V sobotu v 06:00 budíček 07:00 odjezd na střelnici, málem dvě srážky se srnčí zvěří, ještěže jsem přes to naše srnečkovo jel jak páprda 70km/h.
Střelnice na kterou jsem se fakt těšil, a jsou to takové světlé místa mého mrzoutského naturelu, mě děsně nebavila, kombinace bolestivého došlapu a únavy, kdy část připisuju délce chůze a část infekci lýtka vedla až k tomu, že se mě kámoši ptali jestli je vše v pohodě, že jsem protivnej jak prdel.
Bylo to znát na timeru a bylo to kurevsky znát na terčích.

Jo a barva lýtka v okolí kousance přes noc změnila barvu z červené na fialovou. Dnes po mě paní domu chce nějaké rejpání na zahradě. Kde jsou ty deště když je člověk nejvíce potřebuje?
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Jason píše: 06.10.2023 17:18 Volal jsem hned na PCR, operator uplnej ignorant, vlastne jsem ho otravoval.
Přesně to stejný jak tenkrát já 😂
Volám tam a borec naprosto zpruzenym hlasem něco jako "tísňová linka policie" . Já na to "chci nahlásit nález palné zbraně, pistole." V tu ránu začalo z telefonu divoké šustění papírů a borec už znuděný nebyl 😂😂😂
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1587
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

Haluziak: Proč nejdeš k doktorovi? Nejspíš jen alergická reakce, ale klidně to mohlo být něco vážnější.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1133
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Grunte, protože k doktorovi se chodí až když umíráš, do té doby je to nepřítel co jen vymýšlí hlouposti :) Ten můj do mě furt drbal, že mám vysoký tlak a tak (bodejť by ne když se u něj čeká v 3+ hodin v čekárně) a jednou jsem tam došel napohodu na ráno jen rychlé přeočkování a že mi teda znovu změří tlak a 126/9X a že jak to dělám, když běžně mávám okolo 150+, tak jsem mu odpověděl, že dnes mě ještě nikdo nenasral, ale že on je k tomu velmi blízko. Sestra mu tam vybuchla smíchem, že jsem se bál, že si cvrkne.

PS: Koukl mi na to kámoš chirurg a řekl, že pokud se to do zítra nezlepší tak tam fakt budu muset :-x pro ATB a sono, neboť je to stejné lýtko, kde jsem měl trombózu po zlomenině kotníku.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

To si koleduješ o dřevěnou nohu, kamaráde :roll: .
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Tak práve som zažil zemetrasenie. U mňa v obývačke. A nie slabé. Viac info v médiách, idem pozrieť prípadné škody a skontrolovať evakuačky. Kurva.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1587
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

JOBU: Poloha? Asi předpokládám Slovensko. Východ/Západ? Nebo někde u Maďarska?
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Východ SR...
Akurát robím preventívne opatrenia ešte.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1587
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Grunt »

Fiha 4,5 až 4,9 magnitudy, epicentrum Stropkov. To je dost. Jste si zvolili Fica a už dělá zemětřesení ;) Tak hlavně mezi futra, ještě můžou následovat dotřesy.
drigon
VIP
Příspěvky: 2974
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od drigon »

Stupeň 5. To už je na střední Evropu docela dost.
Hlavně že jste všichni v pořádku (barák doufám taky).
Koukej tak, aby jsi viděl.
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

U nás chvalabohu hej...
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Včera u auta vyměněný olej, udělána technická, jedu nakoupit a pochvaluju si, že mám zase na 2 roky pokoj. Přijedu domů a před barákem čára na asfaltu od chladící kapaliny, asi prasklá pumpa. Asi začnu věřit na pátek 13. :-(
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od bacil »

A ty nevíš, že s rozvodama se vždycky mění i pumpa, ikdyž je jinak ve skvělým stavu?
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

přátelé, vy staří pardálové z doby předcovidové co jste tu zbyli i ti noví a novější, s radostí oznamuji, že se nám dnes dopoledne narodila Verunka. prcek má 2,7kg, na svět přišla o 3 týdny dřív a nakonec se potvůrka rozhodla pro sekci. jak mamka tak malá jsou OK. v pátek zapíjíme, tak si na nás třeba taky připijte.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Odpovědět