Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Patrol »

S těma okresama je to v mnoha případech dost naprd. Soudruzi trochu nedomysleli, že z vesnic a samot se musí různými směry několik km, než dosáhneš cíle. Já třeba bydlím na samotě a potok za domem je hranice, takže v podstatě nesmím za potok, kde mám les a louku s ovcema. Kamkoliv jet autem znamená překročit okres.
Pánové z vlády zase myslej jen na Pražáky, aby mohli courat po všech přilehlých oblastech Prahy, což dělá obrovskou rozlohu, zatímco lidi na vsích jsou šikanováni i při cestě do obchodu s potravinami, lékárny, k benzince....atpd. které jsou v řádech jednotek km a jedinou možností, ale za hranicí okresu.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Za ovečkama smíš, ikdyby to bylo přes dvě hranice. Stejně tak jakékoliv hospodářství atd.
Ty nákupáky jsou problém, ale řeší to výjimkami. U nás sloučili Brno-venkov a Brno-město, pak u Plzně také cosi.

Ti policajti to musí také vědět, že támhle z horní-dolní lidi jezdí přes kopec do obchodů ve vedlejším městě, ale jiném okresu. Tak tam hlídkovat nebudou. A jestli ano, tak pokud budou buzerovat přespříliš, tak je to opravdu šikana a s duchem opatření to nemá co dělat. Pak je tam totiž velitel pako.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Patrol »

Tak můj problém asi hlasitě řešilo více lidí z našeho okolí a již je to vyřešeno.
Hamáček udělil výjimku ze zákazu cestování pro okolí Turnova
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ha ... a-40352610
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od cipis »

Naštěstí Al Hamajda není až tak úplný *****
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

Tak já jsem první den v Lackdownu skončil v poutech... a to jsem nemusel vytáhnout ani paty z bytu... na štěstí to bylo jen 9 letým prckem, kterého jsem u sebe hlídal, když byla jeho babička v práci... No ale prolustroval mi byt lépe než zásahovka (právě našel i ty pouta).

Taky jsme za den zvládli vybít PMR vysílačky a v té mé 6D Maglite taky asi nezbylo moc šťávy. :lol: Takže to dopadlo ještě dobře.

Co vy? Někdo zadržen, prolustrován policií? Nevpuštěn do jiného Kraje/Obce?
Já jsem tedy v cca 24 000 městě nenarazil na jediného policistu nebo nedej bůh vojáka.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od DanBlack »

Ja potkal hlidku zatim pri kazde ceste (jezdim po hlavnim tahu z okresu do okresu), zjevne berou namatkove a moc to nezdrzujou.
Jsem zvedavy v pristim tydnu - zacnou prazdniny, kolik lidi bude chtit courat. (u nas se o vikendu opet nedalo vyrazit nikam za mesto, na kazde louce a lesiku to bylo jak na pouti :devil )
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Uz jsem to nevydrzela, u holice jsem byla naposledy v zari, tak jsem to dneska vzala strojkem. Konecne zase vypadam jako clovek :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

No já jdu v pátek ráno k zubařce z Jihomoravského do Jihočekého kraje. Takže vyrazím už ve čtvrtek večer, přeci nebudu ráno vstávat v nesmysl, když tam můžu dojí a přespat tam. Tak jsem zvědav :D
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od FMJ »

Ani nevím proč, ale automaticky se mi vybavila scéna z G. I. Jane, jak na sobě Demi Moore se strojkem vykoná kadeřnické dílo....
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dr78 »

proforma píše: 02.03.2021 10:06 Uz jsem to nevydrzela, u holice jsem byla naposledy v zari, tak jsem to dneska vzala strojkem. Konecne zase vypadam jako clovek :-)
Snad jsi nedopadla jak Babis. ;-) Monika ho pekne vzala, ale muze za to pry syn. Spletl si nastavec cislo 6 s 2. :lol:
Alespon ma palec nahoru, ze nechodi pokoutne k holicovi. Jeste jednou, dvakrat, a bude to napriste urcite lepsi.

https://www.expres.cz/zpravy/andrej-bab ... pravy_lare
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Kdepak, jsem o dost sikovnejsi nez Monika :D Mam krasne elegantni jarni sestrih :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Kopour
Příspěvky: 93
Registrován: 08.01.2019 18:25

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Kopour »

Onehdá mi přišel mail,kde střihal nějaký asiat druhého rozbruskou a vypadalo to lépe než sestřih našeho premiéra.
dr78
Příspěvky: 294
Registrován: 13.01.2016 19:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dr78 »

Proforma: Tak to Moniku podcenujes, ona besesporu sikovna je. :mrk::mrk: Jen ten kluk nezbedna, ten za to muze.
Manzelce barvim vlasy skoro rok. Ona je spokojena, ze je to dobre nabarvene, ale ja to nemam moc rad, protoze ta barva strasne pachne. Teda trochu jsem si na to uz zvyknul, ale i tak to neni nic extra. Na strihani mne jeste nepustila... ale jeste par mesicu, a bude rada i za mne a muj strojek :lol:
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Lyster »

proforma píše: 02.03.2021 10:06 Uz jsem to nevydrzela, u holice jsem byla naposledy v zari, tak jsem to dneska vzala strojkem. Konecne zase vypadam jako clovek :-)
Tak to máš víc odvahy než já, a to jsem chlap. Já jsem si tedy strojek od otce půjčil, ale zatím jsem nenašel odvahu to jím vzít... nikdy jsem tak na krátko nebyl.

Ale jednou na to dojde, vypadám už jak vypelichaný kuře.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od proforma »

Hele, porad lepsi udelat prvni pokus na sobe, nez na nekom jinym :-) Ted uz bych si troufla i na jine hlavy, je to fakt hracka :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Právě jsem se taky změnil z yettiho na ohraný tenisák. A nástavec 9mm jsem popletl (blbě vidím) takže jsem to na bradě vzal na 3mm. Zarazilo mne až to, jaké chuchvalce vousů ze mne létají. :lol:
Mladší vnuk (14 měsíců) mě neomylně poznal, starší (4 roky) mě nejdřív chvíli podezíravě pozoroval, kdo jim to leze do bytu. Hlídal jsem celé dopoledne a po obědě 2 hodiny vyspával ;) . Nevím, jak to holka zvládá celé dny, když v noci řeší malého prořezávající se zoubky.
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pez »

Tak vypálená první vlastní slivovice :D 29l
Tvl co s tím budu dělat. Vypijeme tak 2l ročně. :roll:
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

Takový problém ti rád pomohu vyřešit :angel

29 litrů, tak to byla zřejmě oficiální palírna, když je první.
Dovezl jsi vlastní kvas a čekal na destilát?
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pez »

Ano vypálení z vlastního kvasu, oficiální ale menší pálenice na vsi, vyšlo mi to přesně na jednu dávku. :yes
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

To je supr blahopřeji :hand

ono když ti to slijí s cizím kvasem, aby měli plnej kotel a plnou výtěžnost a pak máš doma 29litrů směsi technického lihu na pálení s acetonem, tak to na dlouho zkazí nejen chuť a náladu....
Odpovědět