Rozpadlické dárečky!

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Rozpadlické dárečky!

Příspěvek od Lyster »

Já Vánoční svátky posledních x let nemusím a moc neslavím. Stromeček jsem měl někdy na posledy doma asi před 8 lety kdy mi ho přivezl kamarád, že se mu nějak sešli dva... to může být už tak cca 8 let zpět. Ale letos jsem si udělal radost a jeden pidistromeček si sehnal. A jelikož se mi za poslední cca měsíc sešlo pár věcí, které jsem si sice koupil sám, ale koupi jsem si vždy s opsravedlnil tím, že si to koupím "pod stromeček, tak tady je foto..."

Vlastně většinu věcí jsem zde ukazoval.

Takže asi takto:

Svítilna Sofirn Q8 Pro 11000 Lumenů (je to vážně ruční dělo.)
Malá kapesní svítilna Lumintop EDC na AA nebo Li-on článek (mám už doma tři a nedám na ně dopustit.)
Nabíječka USB 100W a integrovaná 230V zásuvka Baseus. (Nebo spíš prostě prodlužovák na 230V + 100W USB porty... záleží jak se na to koukáte.)
Powerbanka 15W 10000mAh Baseus (tu samou už jsem jednou měl, ale podaroval jsem jí. Pak jsem ale zjistil, že mi docela chybí, tak jsem si jí koupil znovu.)
Nůž Civivi M2 Backup z oceli D2.

A toho "panďuláka" od Falloutu už mám déle,byl tam jako Vánoční osvětlení místo světýlek na stromeček, na ten by se jich asi moc nevlezlo. Podle fotky asi chápete... :lol:
Přílohy
IMG_20221223_192733.jpg
IMG_20221223_192527.jpg
Uživatelský avatar
kennyjirkoff
Příspěvky: 54
Registrován: 25.07.2014 12:24
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní čechy

Re: Rozpadlické dárečky!

Příspěvek od kennyjirkoff »

pro moje děti - dva dětské spacáky do -12 :) ... jedna z chybějích částí výstroje
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na něj dívají, aniž by něco udělali (Albert Einstein)
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Rozpadlické dárečky!

Příspěvek od vratnikp »

Me byla najezena vetsi makita a microrig od New river gear. Musim rict, ze na garazovou firmu skvele zpracovane, individualni uprava rigu nebyla problem
Přílohy
IMG_20230108_090105_8.jpg
IMG_20230108_085848_2.jpg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Odpovědět