Úplně OT, že se jinam nehodí

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Audis »

Jako všeobecně ano. Ale aby to bylo dokonalé, tak nehazet všechno, vybírat s rozumem. Minule jsem uvařil kombinaci receptů třech kapustnic plus vlastní invence, dokonalé to skoro bylo. Chtěl jsem vědět co dávají oni přímo Slováci, a ne ten nějaký internet

Internet recepty třetina případů výsledek je k horšímu a nesedí s postupem a ingrediencemi. Jako kdyby to autor textu nikdy nevařil. Ledabyle jen vymyslel nebo blbě opsal. Občas to už poznám jen z textu. nebo lze vidět foto (na foto v polévce kousky brambor, v receptu žádné, nebo obráceně).
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Audis »

Na android občas používám aplikaci Fake GPS free. Používání je otravně zdlouhavé (zapnout vývojáře, zapnout fake GPS, spustit app, reklama, tlačítko play konečně simuluje polohu, tlačítko stop simulace, reklama, mezitím se ptá zda nechci placenou verzi, shozeni app, vypnutí fake .

Nemá někdo tip na jednodušší app zdarma? Stačí mi elementární funkce.
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od cipis »

Kolik to stojí, není jednodušší si to koupit?
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Ray »

Tak jsem se dnes zaradoval, že se mi už po 3 dnech ozval první zájemce na kvér. Text česky, ale pak jsem si všiml, že hlavička odpovědi (název mého inzerátu) je v anglickém jazyce, což naznačuje, že na něj odpovídá někdo z EN verzí prohlížeče. Nedalo mi to a hodil jsem ten jeho mail do googlu a vyskočilo na mě tohle z bazaru horských kol.
2 pct.JPG
Jak jsem tu příhodně psal na předchozí straně vlákna, občas bych chtěl bejt na chvíli mafiánskej kápo....akorát že v tomhle případě by to neodnesly jen kosti, ale i tkáně...bezkontaktně....

Takže bacha na zmrda, komu by se ozval. Inzerát jsem dával na zbraně.cz.

Mimochodem, na hunting bazar mi nejde vkládat, přitom, z této IP adresy a prohlížeče jsem tam už dříve inzeráty normálně házel. Nedělá to ještě někomu?
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Audis »

Zkus jiný prohlížeč co máš (bez dodatečných blokatoru reklam, protisledovacu apod).
před rokem jsem na hunting inzerát normálně podal (z prohlížeče s blokatory apod)
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od bacil »

Ray, já su asi blbej víc než si myslím, já to nechápu s tím mafiánem.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Ray »

O stránku zpátky jsem psal jeden příspěvek o inzerátu na který jsem narazil, jak bych si vychutnal ty podvodníky, kdybych mohl být na chvíli mafiánskej kápo a ušpinit si s nimi ruce...No a teď mi jeden z takových podvodníků napsal sám :lol:
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
BANdita
Příspěvky: 28
Registrován: 10.08.2021 23:38

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od BANdita »

Nechapu o cem to tocis. Inzerat muze byt i od nigerijskeho prince, ale prece zbran nemuzes prodat na na dalku, stejne by si musel videt ZP a NP. Takze o co jde ?
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Ray »

Tak si to zkus přečíst ještě ráno. Pokud to nepomůže, tak to ignoruj ;)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
BANdita
Příspěvky: 28
Registrován: 10.08.2021 23:38

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od BANdita »

Nekdo je tady arogantni a dela z jinych voly. Tak jeste jednou : Jakou skodu muze nadelat byt podvodny inzerat na koupi zbrane, kdyz zbran legalne NESMIS prodat jinak nez osobne proti dokladum ??
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od DanBlack »

@BANdita...
Treba ten duvod, ze matlak podvodnickej to zkousi i na jinych vecech a je dobre ze se proflaknul zrovna v pripade zbrane... (ktera se u nas jinak nez osobne neproda)

Fora jsou plna pripadu, kdy se ozvali zajemci na inzerat a po nekolika kolech komunikace chteli "jenom" zalohu na dopravu/clo a tak.
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Tazi »

Inzerce je plná podobných šmejdů, a není důvod slepě věřit všemu co kdo píše ;) .
Já jsem před lety prodával Drulov 90 (jednoranná dvaadvacítka), dal jsem inzerát na hunting bazaru, a ozval se zájemce. A že si dáme spicha na Černým mostě u metra. Přijel jsem tam, kluk cca 35.let, šli jsme k němu do auta (aby jsme neplašili okolí) a pak to začalo. "zbroják nemám, ono je to na zbroják? A nešlo by to bez něj, bez papírů,... zaplatím víc,...". NE, NEŠLO. "A co kdyby to tedy koupil můj kamarád, ten zbroják má, a já to pak koupím od něj?" KLIDNĚ, AŤ PŘIJDE. " A nešlo by to koupit teď, a ten kamarád pošle mailem ofocený ZP a OP ?" ,.....
Po cca 20.minutách dohadování jsem se už nasral, vytáhl služební průkaz, a jestli to tedy radši nedořešíme někde na služebně. Usmál se, přešel na tykání, a vytáhl placku taky. Byl pacholek "na lovu".
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Haluziak »

Hezký ale co bude příště? 16letý spratek před obchodem a "Strejdo tady jsou peníze nekoupil by jste mi tady v obchodě tu a tu vzduchovku? Mě ji nechtějí prodat."

Jo jako zkusit bez PZ nebo kámoš ZP OP v mobilu. Ale člověka 20min přemlouvat etc etc? :angel
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od dracekvo »

To je nějaký dívný.
Policie u nás nemá pravomoc tě nabádat k přestupku, nebo TČ.
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od skagerak »

Policie nezridka delava ruzne veci, kere nemaji oporu v predpisech proc ne i toto..
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Tazi »

Občas je to taneček na tenkém ledě s GIBS za zády, ale dá se to zvládnout bez porušení předpisů. Těžko říct jak by to pokračovalo pokud bych s nelegálním prodejem souhlasil. Třeba nebyl "na lovu" jak pak tvrdil, ale chtěl to vážně koupit na černo. Třeba už nebyl policajt, nebo měl falešnej průkaz. Třeba by pak tvrdil že jsem ho přemlouval k nelegálnímu prodeji za vyšší cenu já, ... To se už nedozvím :D .
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Zapadlo »

I já jsem toho názoru, že si to Tazi vymyslel.
JOBU
Příspěvky: 1818
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od JOBU »

No čudovali by ste sa, ale provokačky sa robili (možno ešte aj robia) bežne. Jeden môj známy pracujúci ako pyro v armáde (už je v civile) raz dávno pred xy rokmi začal mať pofidérne telefonáty od nejakého chlapíka na zháňku toho a hentoho materiálu, za relativne vysokú cenu, tak to odmietol a poslal ho do prdele. Pak došlo aj na osobné stretnutia a otravovanie, pomaly až na vyhrážky, resp. nabádanie na čorky a kšeftovanie, tak to nahlásil na patričné miesto, tam mu to rozohrali a "predaj" schválili - aby chytili toho kupujúceho. Zaujímavé potom bolo stretnutie dvoch odlišných zložiek na jednej benzínke pri predávaní materiálu "kupujúcemu", v jednom aute číhala partia v civile na predávajúceho, a v druhom ďalšia partia v kuklách na kupujúceho... Nestíhali si navzájom ukazovať placačky... Pod koberec sa to zamietlo sakra rýchlo, akurát dotyčný dostal pochvalu a koncoročnú odmenu za správnu činnosť...
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Tazi »

Sem nelze napsat jak funguje PČR v reálu. Bylo by to smazáno, a dostal bych banána. Ale není těžké si to domyslet.
Je jedno čemu kdo věří, jen jsem chtěl říct, ať si zde dají lidé při prodejích bacha. Zažil jsem i prodej zbraně kat.B (revolver) přes inzerát, a následně poštou na dobírku :D .
BANdita
Příspěvky: 28
Registrován: 10.08.2021 23:38

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od BANdita »

To jen nabidku naboju postou, proti fotokopii ZP :) Ale toto by nak mohlo byt zakonem osetreno, preci jen naboje jsou jina vec nez zbran, a pri overeni toznosti kupujiciho (treba pres komunikaci datovou schrankou) by to mohlo jit.
Odpovědět