Úplně OT, že se jinam nehodí

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od alibaba »

Nevim o cem je rec a ty novinky asi nenavidi Klause a tak se snazi vykonstruovat neco co neni pravda .....Ke kazdemu protokolu a smlouve je davano nekolik per a tuzek a ty jsou soucasti protokolu a po podepsani si je dotycny muze vzit ci je nekomu dava atd .tak ze kdyz se podepise mirova smlouva ,obchodni smlouva atd soucasti je nekolik per a tak nevim z ceho novinari delaji pakarnu a buzeraci.....
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Maximus »

Alibabo, však píši, že dle protokolu si politik může nechat "psací potřeby" po podepsání protokolu. Pan Pružinskij ho "ztopil" hned po úvodní řeči a to způsobem, který je hoden nanejvýš uličníka ze základní školy. Jen to zapadá do celkového obrazu pana Pružinského alias Klause, kterého jsem měl tu "čest" osobně poznat.
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 1:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od B89 »

...pozoruj ho... je to zkušenej kamuflážník :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=UOE3KkUdu_A
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Maximus »

Kdo lže, ten krade a kdo krade může i ...

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... nikat.html
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od MRAK »

:twisted:
ty toho pána fakt nemáš rád, že?

:lol:
nejsi v tom sám
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od JimmyJazz »

2 Maximus: Tohle Pružinskij jsem na slysel vicekrat z ruznych smeru. Kde se to vzalo? Je to nejaka lidove prizdivka?
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od MRAK »

JimmyJazz píše:2 Maximus: Tohle Pružinskij jsem na slysel vicekrat z ruznych smeru. Kde se to vzalo? Je to nejaka lidove prizdivka?
Hehe,
napiš v googlu "pružinskij" a čti
a názor si udělej sám

:lol:
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od GloryToSunTsu »

Taky jsem to musel udělat :lol: :lol:
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Maximus »

Musím se ale distancovat od antisemitských či extremistických frakcí, na jejichž stánkách jsou informace o panu Pružinském prezentovány. Osobně mám Izrael i Židy velmi rád a příliš nechápu současnou antisemitskou rétoriku. Mnoho našich zarytých "židobijců" ani žádného opravdového Žida v životě nepotkala. Prostě banda vymytých mozků, jakých je bohužel stále víc a víc.

Možné (edit) původní příjmení otce současného prezidenta i pro něj používám proto, aby si ti přemýšlivější dohledali něco o minulosti současné "hlavy státu". Jeho původ není ani tak důležitý (ten je mi v podstatě úplně fuk), jako jeho předlistopadový život a polistopadové naplnění jeho politických ambicí (vzájemná korelace je víc než zajímavá!). Přesto mě dost štvalo, když příznivci Klause nadávali Švejnarovi do cizáků a přitom původ p. Klause z hlediska "češství" není také zrovna "košér".

Navíc byl zvolen jen pouze díky přeběhlíkům z ČSSD Evženu Snítilému a Petru Wolfovi (kteří byli lidmi z blízkosti Klause "přesvědčeni" umožnit jeho zvolení ("pravděpodobně" úplatky a v případě Wolfa přidali "pravděpodobně" i vydírání). Ono se obecně "přesvědčování" poslanců z konkurenčních stran stalo v české politice bežnou praxí, o čemž svědčí i poslední události kolem V V (čímž nechci říct, že také nemají nějaké to máslo na hlavě).

Osobně bych na Hradě s klidem akceptoval i Vietnamece s dlouhodobým občanstvím ČR, pokud by měl mimořádný morální kredit a byl by schopen efektivně bojovat za zkulturnění politické i občanské společnosti (bohužel díky stále sílícímu nacionalizmu a xenofobii v ČR čirá sci-fi). Taková osoba, jejíž morální hodnoty by se daly dávat jako vzor, tu hrozně moc chybí. Klaus alias Pružinskij je jen hloupá parodie na prezidenta. Osobně dávám Klause do stejného "koše" jako Gottwalda či Husáka. Všichni tito "prezidenti" během své politické kariéry svým způsobem velmi poničili tento stát a lidi v něm žijící.

Pro člověka odchovaného spisy T. G. Masaryka je současná "hlava" vesmíru, pardon státu, absolutně neakceptovatelná a o politické situaci v této zemi ani nemluvě :evil: :evil: :evil:.
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od marish »

Tady to Klaus vyvrací. Tak nevim. Někdy je lepší nevědět..

http://www.klaus.cz/clanky/643
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Maximus »

Ono je v principu úpně jedno, jestli Klausovi předci pochází z Haliče či z Milče (různých "rodů" Klausů je u nás ve státě spousty a "naroubovat" se i papírově na nějakou takovou větev by nebyl zas tak velký problém, zejména v dobách minulých).

Důležité však je, jaký je člověk sám o sobě - jaký je jeho občanský i veřejný život, jaké jsou jeho činy a až za tím stojí jeho slova. Jak jsem se ale vyjadřoval dříve, tak velkým problémem českého národa je jeho hrozně krátká paměť. Politik doslova veřejně lidi obelže, okrade, sprzní, ... a v podstatě ti samí lidé ho s klidem za těch pár let zase zvolí znova. Prostě blázinec :?.

Text původního článku, který vyvolal celou kauzu Pružinskij (ne se vším lze souhlasit, ale i tak je to zajímavý materiál):
http://svedectvi.host.sk/svedek/klaus.html

Ono je v životě VK spoustu zajímavostí, např. zajímavé je porovnat článek o Livii Klausové z Lidových novin:

Livia Mištinová se narodila před 64 lety v Bratislavě do nemajetné rodiny učitelky a právníka jako druhá nejstarší z pěti dětí. Později se rodina přestěhovala do Prahy, kde dívka začala chodit na ZŠ na Čapajevově náměstí. Hana Petrová, jedna z jejích tehdejších spolužaček, vzpomíná na Livii jen v superlativech: „Byla bystrá, učenlivá a kamarádská.“ Nic na tom prý nezměnil ani rok strávený se sourozenci v dětském domově. Bylo jí tehdy osm, oba rodiče těžce onemocněli a o děti se dočasně nemohli starat. „Prázdniny to nebyly, ale já jsem věděla, že až se rodiče uzdraví, půjdu domů. To je jiná situace než těch dětiček, které čekaly na dopis od maminky, který jim třeba nikdy nepřišel,“ vzpomínala v dřívějším rozhovoru pro LN. I na střední škole patřila mezi výborné studenty, ale zde ji postihla další rána. Otcova předčasná smrt pro rodinu znamenala velké existenční starosti. „Maminka měla důchod 644 korun a k tomu jsme měli sirotčí důchod. Viděla jsem, jak se musí počítat, rozpočet pro šest lidí činil třeba dvanáct korun,“ řekla v rozhovoru pro MF Dnes. Po škole musela matce pomáhat s vařením a výchovou ostatních dětí.
Přesto se dostala na tehdy nejprestižnější obor: na VŠE v Praze vystudovala zahraniční obchod. Ze studií si neodnesla jen diplom, ale i svého nastávajícího, který ji poprvé zaujal na hodinách španělštiny. Prý „poutavou a inteligentní rétorikou a nepřehlédnutelným sebevědomím“. Když nedebatovali o ekonomice, trávili večery v jazzových klubech nebo kinech. Na radnici šli až o šest let později, když dostudovala. Prstýnky si vyměnili během bouřlivého léta 1968 a místo líbánek se rozjeli na stáže. Klaus do USA, Klausová do Nizozemí. O rok později se jim narodil syn Václav, pět let po něm syn Jan. Rodina žila až do sametové revoluce na sídlišti v Praze-Proseku, v bytě o rozloze pouhopouhých čtyřicet pět metrů čtverečních.

a http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=krim ... 2krimi_mhk (šperky skoro za 4 mega, většinou prý po mamince :?)
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od Maximus »

GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 1:56, celkem upraveno 1 x.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od alibaba »

No na jihu Usa v Mexiku je obcanska valka a par km za na severu se nic nedeje lidi si chodi po tech svych gun-show a jasne nosi koltaky u pasu.....v Mexiku kazdy tyden objevuji ty masove hroby ,kde tak nachazeji 100 mrtvol a tak prece Mexiko ma tvrde proti zbranove zakony co napric valce zabranuji obranu proti drogovym gangum a snazi se to resit armadou uz nekolik let co jasne prohrava uz asi 3 roky no proste nemaji sanci a tak stat stale udrzuje proti zbranove zakony a obyvatelstvo trpi a nikdo si neuvedomuje proc .....
Jestli nejaka slecna trpela znasilnenim je to chyba komunistickeho statu a jasne jeji chyba ,mela chodit ozprojena a v kabelce mit sveho koltaka a jasne stat ji to mel umoznit, nebot pohybovat se tak nebezpecnem state jako je Cesko kde nikdo ti nepomuze, si musime pomoci sami ......
Trener karate mel atraktivni zenu a dcery a tak ja jim to neustale vysvetloval nechodte nikdy bez pistole v kabelce , to nebylo jenom jednou tak jako zensky na divokem zapade a vyhrozoval jsem jim jestli je nekde potkam bez pistole ze dostanou na cumak jenom aby si to pamatovaly ......
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 1:56, celkem upraveno 1 x.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od alibaba »

To je zahranicni politika zkouset politiky a obcany ostatnich narodu jak se budou branit a jelikoz vime ze vetsina narodu polictiky podlehne a dobydeme je ...Priklad byl ta Jugo .....tam ohlasily ,ze je zacnou bombardovat a komunisti podlehli na tlaku.....jedine co meli udelat pochytat vojaky OSN a dat je do kleci na mosty atd ,vse co bylo cilem bombarderu ,jasne kazdy obcan mel mit AK-47 a ted je na obcanech te ci one zeme proste nezaplatit dluh bank co vlastne nedluzi zadny obcan co si pujcili banky bez vedomi svych obcanu na hazarni hru a prohrali a tak zatim obcane jedne zeme se chovaji jak by meli a to je Island, odpor nemusi byt jen se zbrani v ruce, ale jinak ze neposlouchame bankere a politiky ,zahranicnici, americka politika povazuje vetsinu sveta a jejich politiky za slabochy jen se podivejte na Egypt ,Tunisko atd .....
Na bojovani mame zoldaky a treba roboty a lasery ,tim se mysli Pentagon co se davno nespoleha na mladiky zeme ,ale muze verbovat v Mexiku ,Indii a cele Jizni Americe a tito zoldaci co preziji se pak mohou zaregistrovat do soukromnych spolecnosti a ty si vedou seznam uz 2 milionu zoldaku .Jejich kontrakt je na 3,6, 12 mesicu a tak jako soukromne spolecnosti plati jim asi 170 000 $ rocne a maji pozadavek ,ze zajemce musi mit nejmene 4 roky voj sluzby u Pentagonu a tak jsou aktivovani jak je potrebuji a na jak dlouho je potrebuji no a ti kdo se divi kde Pentagon bere penize tak uzemi co dobyji pasuji ropu a pasuji kokein ,maji svoje letadla a stejne tak to dela Cia , jasne prumerny American o tomto nema ani paru ,ten se tak pouze zajima o sport a zere propagandu z televize ....
Gheta a fetaci jsou vzdaleni a tam nezijeme a pro Cesko je jako by ta gheta byla nekde v Recku .
Vychova mladych je dulezita a tak ja jsem mel sveho sverence a ucil jsem jej loveni lukem ,no uz je mu18 let a jeho matce jsem rikal ze az uvidim u chalupy verbire at se nedivi co mu reknu ,no asi 1km od baraku jsem mu rikal davno pred asi 5 lety ,ze jej nechci videt chodit neozbrojeneho ,lidi totiz chovaji ruzne skrtice a kdyz jim tihle hadi prerostou vypousti jej do techto tuni a tak clovek se muze jenom divit co tam je ,no tady nepreziji zimu asi 3 mesice a zbytek roku ano !!!!
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od MRAK »

uff
...
:shock:
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 1:56, celkem upraveno 1 x.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Úplně OT, že se jinam nehodí

Příspěvek od alibaba »

Nevim proc by to mel Mrak smazavat ,kdyz je to uplne OT a ja jsem rad ze vidim zase kamose od Blackwater je to tady na pobrezi asi necele 2 hodinky jizdy autem taky tam znam jednoho co se mnou strilel asi 2 roky s lukem ty 3D zvirata on tehdy zrovna jako zoldak prisel z militarismu a byl v Jugoslavi a tak si prinesl nejake suvenyry ,vlajky kdyz napadli opustenou rozborbardovanou vesnici soupericima stranama a tak jsem mu prekladal co je tam napsano srbsky v azbuce .
Makal nekde v kartotece a delal mapy ,ale proste civilni zivot nemohl uzivit rodinu a tak zaklepal na dvere Black water a tak jej poslali do Columbie hlidat pole coca stromu na vyrobu kokeinu ,protoze US banky jedou na kokein a militarismus atd to je verejne znamy fakt rikany ve normalnich zpravach ,tak ted leta nad temi policky asi 3 tydny a dva tydny je doma ,nesmime zapominat ,ze usa ma asi 100 takovych soukromnych spolecnosti, zatim se setkavam s jeho otcem a tak pry stale zije.....
Tady je kazdy taky strasne nabozensky zalozeny ,ale svoji viru nechava za vraty kostela a rozhodne neni tezke nekoho presvedcit o survival a nakonec se o tom zminuje vlada a verejne sdelovaci prostredky ,nebot tady jsou stovky tornad hurikany a jine prirodni katastrofy ,nebot USA je zeme katastrof .....
Odpovědět