Mám právo sedět!

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Fabulous »

Přesunuto.
escibe
Příspěvky: 380
Registrován: 04.09.2012 17:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od escibe »

tak to je sila. Ta baba ma asi velke problemy, cholerycka
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Tommy »

Statečný chlapi točí vše na video a chudáka staré paní se zastane jen ta drobná blondýnka.
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Steril »

Obrázek
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od MRAK »

by mě zajímala reakce okolí, kdybych k tý pani přistoupil, chytil jí za krk a omlátil jí držku o dveře ....

myslím, že by mě odvedli v poutech a ostatní by mě měli za brutálního šílence, kterej se nedokáže ovládat a nevinnou situaci řeší násilím ...

no a asi by měli pravdu :lol:

ale věřím tomu, že dotyčná by se už nikdy víc k ostatním cestujícím takhle ošklivě nechovala ..... :twisted:

na rozdíl od tohoto (pro ní) happyendu ..... kterej jí jen utvrdil v tom, že si může dovolit beztrestně ostatní urážet, flusat na ně svoje smradlavý kemry a dokonce na ně fyzicky útočit :|

jojo .... já do týhle doby nepatřím .... :roll:
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od colek »

Ty nejsi vůbec asertivní,já bych to řešil domluvou,určitě má problémy a je potřeba s ní komunikovat.Násilí plodí jen násilí a nic neřeší... :angel
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Centurion »

Tak babka se asi uvidí ve večernch zprávách na TV h@vna.
PS: Uploader videa má na kanálu 70 odběratelů a má to momentálně 150 000 shlednutí. Tohle bude největší českej viral.
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Centurion »

:lol: :rofl :lol: No jako bych to neřek http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/fa ... -nova.html na tv hovna odvysilaji fakt vsechno.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Terminated Account »

colek píše:Ty nejsi vůbec asertivní,já bych to řešil domluvou,určitě má problémy a je potřeba s ní komunikovat.Násilí plodí jen násilí a nic neřeší... :angel
JJ potřebovala by Čolkoterapii, to by ji dozajista pomohlo. Pro ty kdo neznáte Čolka - je to hluboce humanitně a filozoficky založený člověk nevelkého vzrůstu a chatrné postavy. Když zrovna nezve bezdomovce k sobě domů na horkou polévku a hovězí gulášek, tak večery tráví u knih, rozjímání a dobré citrónové Hanácké kysleky. Kdyby se měl bránit, tak raději umře, aby náhodou někomu neublížil. Dozajista by nešťastnou paní svým vlídným slovem uklidnil a vytáhl zpět do plnohodnotného života. Je málo takových lidí. Snad i proto je tento krásný plaz přísně chráněný. Svět by potřeboval podstatně více Čolků!
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od MRAK »

muhehe

tohle můžu s klidem podepsat :lol:

ČOLKA DO KAŽDÉ RODINY :mrgreen:
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od colek »

No,prostě jsem se dal na lepší,sluníčkovou cestu..... :F
surikata
Příspěvky: 394
Registrován: 08.10.2012 22:56

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od surikata »

mě spíš, nas... o bláznivé žeské pomalu celé zprávy a o dolu Paskov a možném sociálním problému na Ostravsku chvilka a pak jen krátké info že důl zavřeli.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od MRAK »

počkej, oni to fakt vysílali?
:lol:

hehe ....
Uživatelský avatar
zizla
Příspěvky: 51
Registrován: 10.03.2013 15:11
Pohlaví: muž
Bydliště: Krno

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od zizla »

MacGyver píše:Snad i proto je tento krásný plaz přísně chráněný. Svět by potřeboval podstatně více Čolků!
Bacha, Čolek je obojživelník!
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od DeadMan »

no můj pohled na věc je, že paní by měla brát silné léky, protože opravdu není normální a asi bych se taky při prvním setkání v metru neudržel a minimálně ji řek svoje a vyhodil ven (to by bylo v tom lepším případě), ale reportáž na TV HOVNA mě opět utvrdila v tom, že to jsou totální kokoti, protože sami na začátku řeknou, že je psychicky nemocná (potvrdí to i psycholog přímo reportérce) a oni tam prostě za ní musí jet a snažit se s ní udělat reportáž, no jak to asi mohlo dopadnout že, prostě jsou to vymaštění čuráci :ne
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Centurion »

Uvidíte jaká z ní bude za chvíli celebrita. Určítě už několik desítek lidí video stříhá a dělá na to kvalitní remix. :lol:
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od Centurion »

Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od dracekvo »

Novináři jsou žumpa. Ta ženská by evidentně měla brát přášky na hlavu a oni za ní ještě lezou a provokujou jí.
vlk972
Příspěvky: 474
Registrován: 26.10.2012 9:50
Pohlaví: muž

Re: Mám právo sedět!

Příspěvek od vlk972 »

surikata píše:mě spíš, nas... o bláznivé žeské pomalu celé zprávy a o dolu Paskov a možném sociálním problému na Ostravsku chvilka a pak jen krátké info že důl zavřeli.
Koho by taky zajímalo pár horníků z Ostravy, když se v Praze udála tak významná aféra celostátního významu?
Je to tak, jak píše Dracekvo.............. Na to si asi většina z nás dávno zvykla.
Odpovědět