Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Chystám se na totéž... Jsou to nervy furt dokola, zejména teď s nedoplatky za teplo a energie.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Tak nás to neopustilo, jedeme domu přes místní velký kopec, zrovna tam dělají chodník a borec s ještěrkou to točil přímo do nás, alespoň měl tolik soudnosti, že přiznal že nás přehlídl.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

jeep?
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Nene Peži od přítelkyně. Kdyby to byl Jeep tak by mě asi mrdlo :D
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

tak dnes mi prekvapive byl prisouzen uspech, ktery jsem vubec necekal. vsude mokro, lilo jak z konve, tak jsem jel naprosto naslepo na kazatelnu, kam jsem se zarekl ze nepudu dokud neposecou repku. repka tam stale je, ale vzhledem k pocasi se mi jinam nechtelo, protoze se da parkovat 150m vedle. (mam o duvod vic koupit nerezovou tikku v 243).
v tydnu jsem koupil dalsi vabnicku na srnce, tentokrat provedeni "pro tupce". do minuty se mi povedlo privabit srnce, na ktereho chodim od konce kvetna. nikdy se mi nepovedlo dostat k ciste rane. strilet jsem ho mohl v kvetnu, kdy byli povoleni jen palickari. od te doby jen zvedal hlavu z repky a mel mi na salamu. hekticky vikend, kdy sem se nezastavil a vlastne ani neosprchoval (zas nocuju na psim gauci) ale vlastne zadnou praci neposunul byl alespon zakoncen jednim splnenym ukolem. timto vzdavam poctu srnci, co mi lecos naucil. dik patri nasemu hospodari, ktery mi promluvil do duse ohledne idealnich podminek lovu-nemam cekat na idealni ranu, ale mam strilet s maximalne jednou promennou ve hre (vzdalenost, pocasi, vegetace ...) a v neposledni rade i memu vernemu oslikovi - foresteru sg, protoze nebyt jeho uzival jsem si dnesni privalovy dest na gauci s gintonicem...

strelen na pravou komoru na ostro, sako hammerhead 200gr 8x57 na 60m. zustal v ohni, zverina absolutne nepodbarvena. vyvrzeny mel 17.5 kg.
pratele lovu zdar.

edit: v kvetnu jsem mu hadal 2-3 roky. sem zvedav na co prijdu az se mu podivam na zoubek, odhadem si ted vubec nejsem jisty
Přílohy
3D042F90-126E-42E4-B139-8D7015B7FC3C.jpeg
2700FDFD-4F9D-4492-BD22-0172BFAC1F43.jpeg
12E7B2F2-E7B9-4C16-840C-7EB5D8025D9D.jpeg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Lovu zdar!
Tak je dobré že jsem dnes nešel, (nechtělo se mi do deště, i když si zastavím prakticky u kazatelny) neboť Diana stála při Tobě.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

diky ti. co kauza ofce, klaplo to?

normalne bych se zapomel pochlubit akvizici - cz527 v 7.62x39 po tatinkovo znameho manzelce.

delsi domu jsem si myslel na ruger ranch rifle v 300aac, ale nakonec jsem sel cestou reseni pratelskeho k rozpoctu a vzal ten micromauser.
7885294D-72BA-47A1-8D14-93DE5E65BE94.jpeg
jo a tez bych zapomel, ze jsme odtajnili informaci i sirokemu okoli, ze se nam v listopadu narodi holcicka. vse je v poradku a na dobre ceste.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Kauze ofce klapla :D sice trochu jinak ale jde z baráku.
Ještě Stromka a zas bude finanční polštář na důležité věci jako je střelivo.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

jinak dneska jsem se kousnul a rozhod se že prostě seznam úkolů co jsem o víkendu nestihl doženu. manažerka volného času mi tam sice naplánovala dvouhodinovou návštěvu štěňátek od našeho blbouna, ale to stálo za to. připravil sem k zavaření 15 kilo okurek a dodělávam 4 kila kečupu, zítra to zavařím. u toho dělam velký čištění a údržbu hromovejch holí. auta a motorky jsem stihl o víkendu. akorát jsem si připravil budík, ten pitomej mobil říká že vstávam za 7 hodin a 10 minut, což vlastně neni špatný, na druhou stranu mam pocit že tenhle týden bude hodně dlouhej a v pátek půjdu s mladym spát po večerníčku
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1004
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hdm »

Mám do podzimu nějaké úkoly, které chci udělat. Dodělat střechu na drevnik. Nadělat palivové dřevo. Něco v dílně truhlařit. Upravit nájezd na auto. A dalších spousta drobných prací. Ale byla neděle, před deštěm asi 2 hodiny, vyrazili jsme si na kole 10 km pohodový okruh před obědem. V jedné zatáčce na štěrku mi podjelo přední kolo, stáhla ho krajnice do trávy a já z vesela letěl přes řidítka. Pak už jsem tak veselý nebyl. Mám zřejmě zlomenou člunkovou kost v zápěstí, vyhled nejméně 6 týdnů v sádře a přemýšlím jak ty práce teď udělat. A taky jestli ta vyjížďka stála za to.
Jen takový povzdech nad tím jak je pravdivé rčení:" Člověk míní, pánbůh mění."
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Buď rád za zlomenou člunkovou kost, můj spolužák z gymplu minulý rok jel taky na kole, a řekl si že ten meliorační kanál mezi loukami přeskočí, výsledek cituji: "1 otrasený mozog, fraktúra lebečněj kosti, fraktúry krčných a hrudných stavcov vrátane TH5, ktorý vyžaduje operáciu, fraktúra rebra, pravej kľúčnej kosti, pravej lopatky, hrudnej kosti, ľahký pneumothorax, paréza brachiálneho plexu..."

Aneb sportem k trvalé invaliditě, proto jsem před 15 lety přestal zápasit, ty zranění se nějak kupila. A tak jsem morbidně obézní ale spokojený :D

PS před měsícem dával na FB post, že už zas chodí na BJJ.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Včera a aj dnes došlo emailom predvolanie na súd do ČR, že nejaká pedofília a podobne. Zakaždým z iného gmailu, a od niekoho iného.A už je tam uvedené, súd, alebo pokuta :lol: A že mám dodať info, kedy, kde, a z čoho som na tú pedofíliu pozeral, ináč to bude vedieť každý. Som zvedavý kedy ho to prestane baviť...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5384
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

A chtěli po tobě nějaké výpalné v bitcoinech?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Zatiaľ ešte nie.
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Tak a nakoniec chcel pokutu 2500€ alebo jednanie na súde a zverejnenie všetkeho. Tak som si vybral druhú možnosť a poriadne mu naložil.Už sa neozval.
Zaujímavé je, že vedel moje meno.Nakoniec som zistil že existuje môj menovec v čechách, dokonca má rovnakú emailovú adresu ako ja, len s príponou .cz :lol:
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

ahoj, nedá mi to a musím dát pozitivní zpětnou vazbu na brownells cz. jejich pověst je poslední dobou všelijaká, ale v mém případě byli vstřícnější než jsem čekal.

reklamoval jsem drop in spoušť timney, ze které po 300 ranách povylezl čep přerušovače uvnitř nerozebiratelného kontejneru a sig mi začal vpodstatě hermexit. rovnou nabídli vrácení peněz, což jsem si chtěl původně vyjednat, protože jsem ve výrobce i koncept kontejnerových spouští ztratil důvěru.

v sigu ted nějakou dobu nechám tovární spoušť a jen co dojde k finančnímu vyrovnání, objenám u nich Geissele
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

po tydnu plnem :moon se dnes konecne zadarílo. borci co jsem tu mel na sanaci krovu vse udelali na vybornou a nic neznicili, slibili mi nabidku na injektaz severni steny hydroizolaci plus osetreni v garazi (barak mam ve svahu, zpredu garaz v urovni ulice, v zadu je strop 2m pod terenem), tak jsem zvedavej na kolik to naceni. ne jako zacatkem tydne fachman na kotel, ktery nic nepotreboval, ale pak si vlezl na pracku (ktera od te doby nejde pustit takze pereme rucne a cekame na novy displej, nastesti mame prodlouzenou zaruku).

vecer jsem na chvili vypadl za barak omrknout jestli je stara srna co je minimalne druhym rokem bez srncete stale na stejnem miste. asi v 20:00 se zacal v obili pohybovat slaby rocek, tak 9kg zive vahy. k ciste rane jsem se nedostal, protoze obili bylo vyssi, nakonec jsem se rozhodl strilet odhadem skrz obili, prvni ranou jsem chybil, druha platila. strelen na 100m, z nastrelu odesel 60m, 8x57 sako hammerhead. vstrel zebro za komorou, vystrel vzal posledni zebro.
Přílohy
9BFDB717-B039-4CE3-9786-985732826602.jpeg
CFBB781E-6A98-4211-8234-5D792C5F49DE.jpeg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1038
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od vratnikp »

tak to vypada, ze jsem prvni ranou nechybyl, jen ji absolutne nijak neznacil..
Přílohy
F2E7097E-1421-41C6-9BB8-A2B0D45B716B.jpeg
0C2F4999-69CA-47AB-9049-B476B00DECAD.jpeg
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5384
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

R.I.P. Jiří Černý
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od PaF »

Zase jeden, kterého už si neposlechnu. Ale slyšel jsem ho mnohokrát a vždy odcházel z jeho pořadů jako omámený a v úžasu, co dovede. Vybrat, říct, předat... Čest jeho památce! :clap
Odpovědět