Jak bylo dnes

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.
Odpovědět
Fantozzi
Příspěvky: 117
Registrován: 13.03.2016 17:27

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Fantozzi »

No abych se přiznal, taky mě to napadlo. Mam to na videu z palubni kamery.
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od pedro! »

proforma píše:Vyhodnejsi = 9L pod 4,80 Kc (tovarni, ne Limity),
by tě mohl zaujmout Armymarket/Morris, http://www.armymarket.cz/naboj-9mm-luge ... STR006-250, mají prodejnu i v Brně - sypané lugry s&b (115 i 124) od 1000 kusů za 4.60.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1135
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Pedro! Tak žid by mě nenapadl :) ale dobře žes to našel, dost možné, že je to levnější než všude kolem. :yes
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
pracintl
Příspěvky: 435
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od pracintl »

Jen je zbytečné to vozit z Brna, když je mají v i Praze.
dělník nejsem, rolník také ne, musím tedy asi být pracující inteligent
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

Hlavně Proformo přemýšlíš úplně opačným směrem. Otázka není kolik střeliva si přivezeš z Brna. Otázka je jakou palebnou sílu budeš mít na cestu do Brna. :devil
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5389
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

Dnes budeme mít Velký úplněk:
Superúpněk a magické datum.jpg
Superúpněk a magické datum.jpg (12.5 KiB) Zobrazeno 10588 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Vcera jsem byl palit - poprve sam od smrti taty - to byl vzdy jeho nejvetsi konicek. Tak na zacatek mam svych 21 litru, jsem na to zvedavej jak se povedlo. Porad mam ve sklepe cca 400 litru po tatovi :lol: :lol: :lol:
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od devlop »

Jason - hoho, tak to závidím. Také bych rád jednou palil něco co vlastnoručně vypěstuju a sklidím. Zatím jsem odkázán na to, co se mi podaří sehnat v obchodech nebo po známých, ale... není to prostě ono, není v tom to uspokojení, že tohle mě stálo dřinu a trpělivost. Ale v 3+1 a bez zahrady, no way, snad v příštím životě :)
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1135
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Haluziak »

Tak k nám včera přišli dvě potkaní mimina (ano chováme potkany) a než jsem stihl něco udělat tak mi jedno to mimino při seznamování zakousl náš největší mazel. :(
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Hohepa »

devlop - arak, Lao-lao prostě pálenka z rýže.

Zkoušeli jsme i pálenku z divokých trnek , výjimečná nezapomenutelné chuť. Vynikající.
Jen se musí trhat až po mrazech a na chalupě to sousedky voškubou než nastane víkend, takže to je veliká vzácnost.
Soused v garážích ( už nebožtík ) , včelař, pálil medovici , také lahodná a vzácná , dával ochutnat jen do náprstku.
Nemusíš být odkázán jen na to co ti vyroste na zahradě.
Nemusíš vypálit 20 litrů, stačí litr dva , pro potěchu ducha. :angel
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5389
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Rafael »

devlop, nezoufej.
Valenta--Priprava-domacich-vin.pdf
Nemusíš mít zahradu, v přírodě lze nasbírat hodně zajímavých plodů a květů z kterých lze vyrobit skvělé a většinou komerčně nedostupné pálenky a tím víc zajímavé.
Jestli neznáš, tak si stáhni tu bibli starých domácích vinařů apod.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Jirinka
Příspěvky: 53
Registrován: 12.06.2018 12:43
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jirinka »

devlop - palit se da na sporaku v panelaku/bytovce uplne v poho a pokud nejdes na kvantitu, tak doporucuju, jak nemam moc rad maliny, jelikoz jsem je kdysi blinkal, malinovici. Za me ji muze aspon trochu konkurovat dobra merunkovice, jinak maloco...
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Jason »

Ja si tedy jeste delam vina - jak se tady psalo da se udelat ze vseho... Taky jsem zacinal u nasich v podkrovnim pokojicku v 10l kanistrech... Ted mam v garazi asi 25x 50l demizonu (nerikam ze vsechno plne)...

Abych nebyl OT tak jsem dneska vyuzil docela slusneho pocasi a umyl a vycistil jsem vsechny auta. Pakarna na celej den ale i pracovni priblizovadlo je ciste (ted jsem s karou vyvazel sut a byl jsem jako prase a podle toho vypadalo i auto)... Mam asi na rok splneno :D :D
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
Pindíček
Příspěvky: 1
Registrován: 23.08.2017 18:08
Pohlaví: muž
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Pindíček »

Těším se domů na dobrý doutník. Odměním se za náročný a úspěšný pracovní den.

No a samozřejmě: Spam. Ban. Fab

Můžeš si vykouřit svůj vlastní doutník. Nikoliv zde inzerovat zdarma.
"Bez doutníku Vám nikdo nevykouří!"
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Volal chlapík,že má moje údaje,a že či som ochotný dohodnúť sa mimo políciu a poisťovňu,kvoli tomu že som mu odrel čisto nové auto a zdrhol som.Samozrejme nevedel mi povedať kedy kde,ani špz,len že si ma nájde a skončil som,kedže sa nechcem priznať.Popritom plač a vyhrážky,nakoniec prosenie o dohodu.Jak zistil,že bez povedania špz sa ďalej nepohneme,zložil.Bohužiaľ číslo utajené... Dobrý pokus,mal som sa mu priznať,jak by to šlo ďalej... ;)
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od dracekvo »

Už hodinu nám v práci nejde proud. Musím si sem koupit nějaký levný vařič na plyn. Nemůžu si uvařit čaj :)
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bill Masen »

JOBU a odrel a zdrhol?
Bak-ly
Příspěvky: 160
Registrován: 05.12.2015 0:27
Pohlaví: muž

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Bak-ly »

Mi dneska do schránky dorazilo oznámení od ČP. Prý pro mne mají obyčejnou sledovanou zásilku z Bratislavy. Vzhledem k tomu, že se Slovenskem nemám aktuálně nic společného, tak jsem celkem zvědavý co to bude :? Ale domů se dostanu kdo ví kdy... Nicméně nevědomost je nic moc - jen doufám, že dopravní pokuty by chodily ze Slovenska jinou formou :D Navíc má prý zásilka 0,25kg.
JOBU
Příspěvky: 1828
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od JOBU »

Bill Masen píše:JOBU a odrel a zdrhol?
Hej,odrel som,zdrhol a ešte sa nechcem priznať... Takéto finty nech si skúšajú niekde inde,nie na mňa,viem kde som mal celé deň auto.
Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 26
Registrován: 15.09.2016 21:46
Pohlaví: muž
Bydliště: Kousek od Kolína

Re: Jak bylo dnes

Příspěvek od Din »

Dnes od brzkého večera jsem si udělal po nějakém čase konečně údržbový a inventurní den. Přepucoval a překonzervoval (samozřejmě legální) zbraně, udělal inventuru v té spoustě (samozřejmě legálních) nábojů. Vypakovat a zpátky organizovaně naskládat do trezoru cca dva metráky obranné hmoty chce pečlivost, úsilí a čas... Teď můžu jít spát spánkem spravedlivých a s pocitem smysluplně odvedené práce... :nod
Din
Odpovědět