Skryté nošení zbraní

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Matěj »

Na Kahr toho musí být spousta v USA, když jsem objednával z tama pouzdra, tak i když to chytla celnice, tak to nevyšlo finančně moc jinak než CZ produkce. Ale je to naposled 2 roky, co jsem z tama objednával.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Maric »

Myslím, že většina firem nabízející Kydexová pouzdra je dokáže vyrobit v podstatě na počkání podle zbraně. Chce se to jen domluvit, a obětovat tomu půl dne volna.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Serža »

ten onegear asi zkusím...tahám Kahra v nějakém Dasta futrálu asi na CZ82/83 a nic moc teda
dík za tip
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Reccol »

Serža: Kdyby ti nevadil výlet, zkus se domluvit přímo s RHH - od nich i OnGear jsem pár holsterů měl, RHH se mi zpracováním líbí víc.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Haluziak »

Pánové nemáte někdo zkušenost s omegaholsters.cz nebo sakalshop.cz

Resp. radu kde (nejlíp v okolí Brna) nechat udělat pohodlný IWB kydex nebo hybrid na míru? Na příruční dělo se svítilnou (přepínač svítilny je širší než kvér).

PS: RHH už jsou kure.sky daleko :D
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Žulda
Příspěvky: 50
Registrován: 15.07.2013 8:29
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Žulda »

Mám od nich kydex na G43, ale sériový. Je to kvalitou srovnatelné s RH, podle mého.
John Doe
Příspěvky: 37
Registrován: 18.02.2019 20:15
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od John Doe »

To Haluziak: se šakalem zkušenost nemám
pokud jde o Omegaholsters, tak mám dva IWB kydexy, na ČZ75 a zakázkový na W PP (neměli kopyto, už mají :D ). Spokojenost, všechno funguje bez problémů. Hybridy, pokud se něco nezměnilo, nedělají.
HIWB holster mám na CZ P10S od RH, tu teď nosím nejvíc. Pouzdro má jednu chybičku, nephlídal jsem si sweetguard, mám jen poloviční a v létě na holé kůži to asi bude problém, uvidím. Co se týká pouzdra se svítilnou, tak některé umí, koukni k nim na stránky, mají je tam vypsaný.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od DeadMan »

Tak po pár týdnech nošení kydexového pouzdra na G26 mě to tak nadchlo, že jsem kompletně přešel na kydex a pouzdra od Dasty dal dětem na hraní ;)

A s klidným svědomím můžu doporučit obchod https://www.kydexovapouzdra.cz/ velice dobrá a rychlá komunikace, zboží dodáno zasilkovnou do druhého dne, prostě takto si představuju kvalitní služby :yes
Přílohy
IMG_20200521_174851_compress50.jpg
IMG_20200521_174826_compress12.jpg
You cannot kill me as I am already dead!
donovanstangiano
Příspěvky: 293
Registrován: 11.11.2013 9:47
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od donovanstangiano »

Prosím o radu. Potřebuji tasku na ARku s 12.5" hlavni. Staci jednoduchá, ale s molle vazbou. Tak, aby se dala z boku připnout na batoh. (tzn vazba musi byt vertikální), a puška nebyla videt. Oliv barva by byla jen bonus :)

Prohledal jsem toho dost, ale nic podobneho jsem nenašel.

Diky moc za pomoc.
"Vždycky se najde někdo, kdo vám zkazí aspoň den, když ne celý život." Ch. Bukowski
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Serža »

DeadMan píše: 21.05.2020 17:55 Tak po pár týdnech nošení kydexového pouzdra na G26 mě to tak nadchlo, že jsem kompletně přešel na kydex a pouzdra od Dasty dal dětem na hraní ;)

A s klidným svědomím můžu doporučit obchod https://www.kydexovapouzdra.cz/ velice dobrá a rychlá komunikace, zboží dodáno zasilkovnou do druhého dne, prostě takto si představuju kvalitní služby :yes
bohuželn nemám problém s G19, tam mám steheňák a je to určeno do opravdu SHTF situace
ale na Kahr PM45 (edc) je problém - nikdo nemá kopyto
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od DeadMan »

Aby všichni už z dálky viděli co máš na noze? :ne
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od Haluziak »

Seržo na G41 taky ne, tak se teď domlouvám se Šakalem, že k němu některý víkend skočím a udělá mi ho na místě. Tož hledej kdo v tvé blízkosti dělá kydexy (pro mě Šakal není blízko, ale dělá hybridy) a zkus se domluvit.

Co se týče steheňáku tak jsem od něj upustil, pistole většinou divně plandá na noze. Mám pouzdro na taktickém opasku a max bych přemýšlel o nějakém drop down pouzdru (snížený závěs ale pořád na opasku) - mám i stehenní závěs se sumkami na zásobníky a stejně to nenosím, prostě to nedrží na místě.

DeadMan: Cowboyové taky nosili kolty u pasu :)
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od DeadMan »

Akorát srovnávat osídlování Ameriky a případné SHTF v současné době je trochu mimo ;)

Grey man = live man 😎
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od RedneckBear »

Zdar, mate nekdo tip na IWB crossdraw pouzdro pro pravaka na CZ P-07, prosim? Material nevim, nemam s IWB zkusenosti. :)
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od OldSoldier »

OT:
pouzdra od Dasty dal dětem na hraní
Já je přidělal na vnitřní dveře trezoru a ukládám do nich pistole na noc :-)

A abych nebyl úplně OT, rád bych se podělil se zkušenostmi s holstery KeepersConcealment. Nejsou levné ($170 USD + poštovné z U.S.) - zaujala mě konstrukce a naletěl jsem na jejich marketing.

To, co mi přišlo bylo hodně špatně dílensky zpracované, mělo to ostré hrany - a vůbec, colý holster byl spíš typu "dodělej si doma".

Je fér přiznat, že pouzdro má celkém zajímavé nápady, které zpříjemňují nošení, ale za ty prachy to nestojí.
Uživatelský avatar
ARNY
Příspěvky: 38
Registrován: 27.09.2012 22:43

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od ARNY »

Mám možná stupidní dotaz. Když je teď nouzový stav, je nějaké omezení na nošení zbraní? Tzn. když mám zbroják, tak mohu nosit jak tomu bylo dosud? Tzn. skrytě? Díky za info.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od golem »

Žádná změna
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od DeadMan »

Ano je, kdo má, musí teď povinně neustále nosit :mrgreen:
You cannot kill me as I am already dead!
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od jameson363 »

Haluziak píše: 14.05.2020 11:40 se svítilnou (přepínač svítilny je širší než kvér).
Bacha, na nektery svitilny nejdou pouzdra z kydexu udelat vubec nebo dost blbe. Zkusenej vyrobce kydexu by ti mel rict i na dalku, jestli to zvladne nebo ne, pokud to neni uplnej no name nebo neco novyho, co nikdo nezna. Kazdopadne je vzdycky lepsi kupovat osvedcene modely. Treba Nextorch WL10 a jeji vystouple zapinaci packy jsou uplne napicu.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Skryté nošení zbraní

Příspěvek od des »

https://www.danielsholsters.co.za/cz-p0 ... x-holster/

Kydex na wl10 vypadá tak nejak normálne.
nemóže íst karta furt...
Odpovědět