Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od the.marek »

Nedávno jsem byl ve Střeleckém servisu (poprvé). Musím říct hrůza, běs...Personálu, jak sraček, samý mlaďáci "instruktoři", který se tam pořád oplendujou, ke všemu maj chytrý kecy, ale všechno stejně reší a obsluhuje jeden děda. Mrznul sem tam na gauči přes půl hodiny, předemnou vzali asi 3 lidi, nějakýmu páru s ruským přízvukem začali hned vařit kafíčko, pak teda milostivě zavolali mě. Řekl jsem jim, že jsem telefonoval a jdu se mrknout na jednu zbraň. Bylo mě řečeno, že jestli si ji nekoupím, tak mě ji ani neukážou, že je to pro ně ztráta času. Když jsem jim řekl, že si nekoupím něco co jsem neviděl a neměl v ruce, tak mě ji s nechutí přinesl a se sebezapřením dal do ruky. Když jsem se zeptal, jestli mohu zkusit spoušť, tak mi řekl, že ne, leda kdybych si ji kupoval, že by tam mohlo něco prasknout :-D :-D. Po dotazu na omrknutí vnitřností to samé... Poděkoval jsem a odešel...

Nevím, jaké máte se Střeleckým servisem zkušenosti vy, ale já své peníze utratím někde jinde, byť to co chci mají skladem asi jen tam...
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Fabulous »

Vítej do klubu! Střelecký servis je vyhlášený podnik :)

Tam se kupuje jen to, co už opravdu, ale opravdu, jinde sehnat nejde...

P.S. Zmíněné chování pana Vondry je naprosto typické a patří ke koloritu této firmy.
Permonik
Příspěvky: 496
Registrován: 01.11.2016 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: JM

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Permonik »

Jo, taky jsem tam byl a přístup byl nijak extra, zkrátka průměr (bohužel). Taky jsem musel taky poněkud víc čekat, ale ne zas nějak moc. Dokud jsem neřekl, že beru, tak výraz taky trochu "zdržujete" (šel jsem pro zamluvenou pistoli,ale nejprve jsem si ji chtěl samozřejmě prohlédnout). S pistolí zacházet jak s kusem nejdražšího porcelánu. Vyzkoušet spoušť jen "když teda musíte". Rozborka se stejným nadšením s prvotním zhrozením, co to jako dělám (neptal jsem se předem), kde to tedy nakonec rozebral sám (stráášně složitá pistole sw, kde se musí pootočit jedna páčka).

Nevím jak jinde, ale bohužel nemám moc pozitivních zkušeností s obchody. Další obchod prodává "novou" pistoli, kterou tam mají na vyzkoušení a nastříleno má již poměrně dost.

Další obchod jsem si prohlédl (i rozebral) pistoli, zaplatil zálohu (rezervaci) a když jsem se po pár dnech dostavil s NP, tak jsem pak doma rozebral a zjistil, že během toho týdne toho taky poměrně dost nastřílela dle přemazání (vnitřek vyčistili), ale z laufu jsem to celkem silným čističem (boretech) dostával dlouho. Bylo to tedy minimálně dvě krabičky bych si tipnul, spíš víc.

Další obchod nemá funkční webové stránky a telefony zásadně nezvedá, když je tam zákazník, s těmi mají ve zvyku hodně vykecávat, takže dovolat se tam je prakticky nemožné ani na deset pokusů. Emaily jsou taky bez reakce.

Další obchod je stylem, že prodavač skutečně ví, což je dobře, ale prostě ví i co je top a zbytek je na hovno a koupil by to jen debil. Nějaké porozumění tomu, že ne každý může/chce za nějakou věc utratit dlouhodobé úspory, to poněkud nechápe.

Nějaké to "zjistíme, dáme vědět" a nikdy se neozvou an nepočítám. Zkrátka já na vysloveně dobrý obchod ještě nenarazil. Kdybych pak už do takových obchodů nikdy nešel, bojím se, že už bych nikdy nic nekoupil, neměl bych kde. Takže chodím tam, kde je nejdelší doba od okamžiku, co mě naštvali. Možná máte v Praze obchodů víc a můžete víc vybírat. My jich tu zas tolik nemáme. Jediný bezproblémový nákup jsem měl přímo v ZS, ale tam jsem byl jen jednou pro uzkona, jinak zrovna nemají to, co mě zajímá.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

hm ve střeleckym servisu sem byl naposlet tak před 12 lety ještě na praze 4. A tehdá to bejvalo v pohodě. Chodil sem tam pro 7,65 magtechy, který tam měli nejlacinější. Jednou sem tam prohlížel nějaký pumpy a bez problémů mi je dali k vošahání i rozebrání.
Jinak nejrači mam BVSko, je to folklórní kšeft s folklorním přístupem, připadam si tam vždycky jak v nějakym pawn-o-matic :D Zrovna dneska sem tam byl pro desetiranný zásobníky do kosy. Pokecáme tam a to že čekám když předemnou někdo vybírá z 10 kvérů mi vůbec nevadí. Zatimco čekám tak vdechuju tu jejich atmosféru :mrgreen:
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Serža »

BVS = Bezva Veteš a Střelivo? :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Argonaut
Příspěvky: 916
Registrován: 16.05.2014 15:25
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Argonaut »

osobně špatná zkušenost s eshopem Armytrade. Nikdy více.
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Zarozak »

beareka:Už druhý týden absolutně žádná odezva na několik opakovaných emailů(dokonce i s fotodokumentací,jak to má vypadat,detaily atd.),na zavolání a dotaz se nějaká sekretářka zašla podívat do skladu a dozvěděl jsem se jen to,že zboží je na skladě,jakékoliv detailní informace či info o stavu nebo provenienci=utopie :roll:
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

já s bearekou nemam problem, sem u nich např. koupil pixlu munice, václaf jí spočítal a zjistil že z 1000 chybí 21 kousků. Napsal sem jim a vokamžitě reagovali ať si pro těch 21 kousků přídu. Bes keců, vochotně a vomlouvali se.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od štaflík »

U mě Beareka taky v pohodě. Kupoval jsem tam Kosu a na několikrát mrtě střeliva.
To Brymová byl jiný oddíl. Kdyby to nebyl jeden z posledních krámů, kde měli Extry, tak mě tam neviděli.
Plzeňský Alfatactical mýval pěkné zmatky a bordel v komunikaci, ale jinak byli cohotní a příjemní, takže spíš dobrý.
Nemám problém ani s Černým z Prokonu.
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Stenny »

Beareka je v pohodě - když tam člověk jde osobně a chytne si toho hubeného prodavače, co je tam relativně nově. Maily jsem taky už párkrát posílal bez odpovědi a některé členky personálu nejsou v sortimentu moc orientované.
Nejlepší přístup stylu seženeme/zařídíme/nainstalujeme/to je přece v ceně jsem v Praze potkal v Kentauru.
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Zarozak »

Beareka je v pohodě - když tam člověk jde osobně a chytne si toho hubeného prodavače

A to je přesně to oč tu běží,pokud to má někdo přes celou republiku a když už nic,tak se tam prostě nemůže dostavit osobně pro kravinu za pár stokorun,tak se s ním taky nic neřeší.Správný kšeft by měl fungovat aktivně a ochotně i na dálku v záležitostech,kde není nutnost se dostavit osobně je to snad samozřejmost.Když už jim člověk naservíruje všechno tak,že skutečně stačí jen zvednout p... od židle,jít se podívat a napsat jen ano máme přesně toto co jste zaslal na fotografii,ne toto už není,ale máme jiné typy,tyto a tyto(příp. fotku),tak se opravdu podivuji nad tím,jak velký to je problém.Sakra člověk tam chce snad nechat peníze,ne?
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Václaf »

,,a zjistil že z 1000 chybí 21 kousků.,,Chorche drobnost,bylo to ze 600 ks ,ale o to tu nejde,komunikují. Sám jsem si s nimi psal ohledně Zastavy a pohoda,ale nakonec jsem zajel do ZS,mám ho blíž.
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Zarozak »

Možná to bude znít úplně neuvěřitelně,ale teď před chvílí(ano skutečně v tento čas) mi od nich došel mail s fotkou toho,co jsem sháněl,že to mají přesně ono skladem.Takže kromě časové prodlevy,která se snad dá se zaskřípěním přenést fakt komunikují a dobře.Tudíž prosím admina o smazání mého plivance a tímto se omlouvám

p.s:Není tady nějaký zaměstnanec z beareky? 8-)
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Tazi »

Já jsem kupoval před rokem v Bearece Zastavu M76. Objednal jsem si ji, zaplatil povinnou zálohu, a šel si vyřídit povolení. Za pár dní mi volali z banky, že nějaká Beareka má ode mne příchozí platbu, a nevědí co to je. Tak jsem volal do Beareky, kde jsme si to vysvětlili. Za dalších pár dní mi opět volali z Beareky, že tam mají nějaký problém s onou platbou,... řekl jsem jim, že se zastavím osobně a dořešíme to. Když už jsem pak dorazil do Beareky, a dali jsme JEJICH problém společně dohromady, chtěl jsem si (když už jsem tam byl) koupit 500ks nábojů 8x57 JS dopředu, abych se pak netahal s 5,5kg flintou a s náboji. Ten hubený prodavač mi je odmítl prodat, že až teprve když budu mít to nákupní povolení. Vysvětloval jsem mu (a ukazoval) marně zbrojní průkaz s kategorií B (sportovní) a že je možné mi prodat i náboje do zbraní které nevlastním. Prostě nezná zákony, tak mi je neprodal. Poté jsem si za dalších pár dní dojel pro pušku, která oproti nabídce postrádala kryt na optiku. A když jsem tam jel potřetí pro osobně zamluvené náboje (s tou puškou se mi je fakt nechtělo tahat) tak mi bylo řečeno, že už je dávno nemají.
Takže za mě....Beareka nikdy více, radši kulku do palice.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

té zajmavý, já tam dycky kupoval jen munici, kvér nikdy a dycky mi jí prodali i bez kvéru :)
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Strelec45 »

Jenže ty jseš známej po celý Praze, a ksicht andělskej, tobě prodaj i BMG ... průbojný, zápalný. :lol: :lol:
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado vhodné jest.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

sakra :mrgreen:
Kublajchán
Příspěvky: 88
Registrován: 11.05.2013 19:59
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Kublajchán »

Trochu to tu oživím - nenakupovat na www.1coolshop.cz. Objednám zboží, zaplatím dopředu a nic. Na email nereagoval. Tak jsem mu zavolal, tak mi tvrdil, že zboží nebylo skladem a že to bude trvat dlouho. Nakonec jsme se domluvili, že mi ty peníze pošle zpět na účet. Neposlal a nereaguje ani na telefon. Podvodník.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

kdysi sem tam něco nakupoval a bez problémů tak těžko říct
Kublajchán
Příspěvky: 88
Registrován: 11.05.2013 19:59
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Kublajchán »

Podle recenzí zhruba od roku 2016 takto "podniká".
Odpovědět