Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

A zmluvny partner si na cenu zasa prihodi par drobnych :-P :-D To radsej za tych par drobnych dojdem do prahy :-D
Prežiť !!!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

pokud vim tak si nepřihazuje nic
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

To by bolo fajn :-)
Prežiť !!!
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

takze zatial to vyzera dobre. Na SK zasielaju, ale nie na dobierku. Vyplatit na ucet a po pripisani sumy odoslu. Aspon tolko v emailovej komumikacii :-) Do konca tyzdna prebehne platba a uvidime :-) O dalsom priebehu budem naisto informovat :-)
Prežiť !!!
Dan
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2012 13:17

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Dan »

No tak jsem si pocetl :) a ziram :(
Zbrane Bymova - kdyz byli na Staromaku, zlaty, ochotny ted na petce mi pripadaji takovy smutny bez zivota, ale vzdy prodali co jsem chtel, ukazali co jsem chtel, zadne problemy.
BVS par kveru od nich mam take. Vetsinou pohoda, klidek ochota, pokud tam neni zrovna narvano. Tez jsem se temer vzdy domluvil na cemkoli.
Beareka absolutne bez problemu
Dale jsem byl spkojenej napr s prodejnou v Hybernske ulici (asi nejvice), ta bohuzel zanikla
Takze pokud neco shanim , je treba si o tom neco zjistit a pote se vydat za prodejcem. Pak je i ochotny. Obcas jsem byl na krame svedkem situace, kdy "blb" zacne vybirat napr zbran nebo prislusenstvi, a tam mam obcas pocit, ze ten clovek dela zbrojak "na dobirku". Jinak jak pri nakupu zbrani tak i streliva jsem nikdy nezaznamenal problem, kupodivu se kolikrat i na sleve domluvim. S vetsinou mimoprazskych firem jsem neobchodoval tak neznam.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

Nedoporučuji Zlatou pušku. Ceny dobré, ale komunikace??? První mail, žádná odezva, druhý mail, žádná odezva, třetí mail, žádná odezva...První telefon-ano ano, do hodiny vám to hodím do mailu. Dva dny a nic. Další telefon, jsem odjetý, večer odepíšu. Nic. Za týden další telefon. Ano, zrovna vám píšu. Opět nic...

Dále nedoporučuji prodejnu zbraní v Bytřici p H. Tak arogantního k...a jsem nezažil ani nepamatuju. Byl jsem tak třikrát a vždy jsem se musel obrnit velkou trpělivostí.

Doporučuji puškařství Kubíček. Dělá to v jednom patře rodinného domku. Je schopný zajistit spoustu věcí a za opravdu nejnižší ceny na trhu (zbraně, optika atd.)

Dále doporučuji meopta-shop.cz. S takovým příkladným přístupem k zákazníkovi jsem se snad ještě nesetkal. Poslal jsem poptávku v pátek večer. za 20min sms jestli mi může zavolat. Následoval dlouhý rozhovor, spusta rad atd. Opravdu velká spokojenost
cipis
Příspěvky: 4845
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Zlatá puška osobní zkušenost :(
A od kamaráda stejné info :(
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od kregan »

Právě jsem našel doklad k Dastě koupený u Brýmový. Za skoro dva roky intenzivního používání se uvolnil druk zapínání. Myslíte, že by byla velká drzost jít to tam reklamovat?
Čím víc víš, tím míň neseš.
cipis
Příspěvky: 4845
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Druk stojí 3 Kč :D
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od kregan »

No právě.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

já mam někerý dasty starý přes 10 let a furt drukujou, asi nákej zmetek teda...
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od krvfx »

Mě ze Zlaté pušky zarezervovali po jednom emailu a telefonu na měsíc pušku bez zálohy a pak jsem pro ni jel přes půl republiky a byl jsem příkladně obsloužen.
cipis
Příspěvky: 4845
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Tak před dvěma lety taky komunikace po mailech v pohodě, pár tisíc nábojů, pak zase ... Ale poslední poptávka reakce nula, no a plus ten kámoš, co ten se tam navolal a napsal a nic :(
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od krvfx »

Je fakt, že to bylo víc než před rokem.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

Já se tam pokoušel nakupovat v dubnu. A to jsem toho poptal na me docela dost, za celkove 50 litru. nektere veci dokonce meli skladem. Bohuzel Zlate pusce jsem nestal ani za sdeleni terminu, ve kterem by mel vse na prodejne.
Poptal jsem tedy v puskarstvi Kubicek. Ceny na vse mi dal nejnizsi, dodaci lhuta byla 5 pracovnich dni.
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

Bohužel, mne se dokonce stalo u Zlaté Pušky tohle: Když jsem napsal zde do fóra jednu zkušenost s nákupem, hlavně s jeho majitelem (proti prodavačům, kteří tam občas za něj zaskakovali, nemám nic), snaží se mne zostudit pomluvou s varováním ostatním prodejcům, aby mi nic neprodávali. Dokonce jen kvůli tomu zavedl na svých stránkách novou sekci Černá listina.... Na tohle má času dost, ale aby odpověděl například na e-mail s dotazem na dostupnost zboží anebo abyste se k němu vůbec dovolali, to nehrozí..... Dnes mne na to upozornil kamarád ze střelnice, co prý to o mne na netu píší....

Viz: http://www.zlata-puska.cz/cerna-listina-aneb-branme-se/
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

hehe, to mi připomíná mojí skušenost s jednim "dodavatelem" plastovejch oken ze Svitav :) Ten okrad desítky lidí, nalítaly na něj trestní oznámení a von kontroval trestňákama za "pomluvy" co o něm lidi psali do různejch diskuzí... Takže nakonec i já (okradenej) sem musel k podání vysvětlení za "pomluvu". Naštěstí policajti si byli vědomi situace a nechali to plavat...
EDITA: sem dám jednu diskuzi o něm, sice to nejsou zbraně, ale k tématu kde nenakupovat se to hodí :D https://www.centralniregistrdluzniku.cz ... 381536.htm
Naposledy upravil(a) Chorche dne 19.05.2015 10:58, celkem upraveno 1 x.
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

On ten prodejce samozřejmě ví, že by s trestňákem neměl šanci, tak se snaží alespoň prudit a vyvolávat strach. Myslím, že za jeden nákup mi tohle opravdu nestálo. Je to od něj minimálně ubohost.
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Tak, dnes doobeda mal podla mailu balicek s puskou opustit BVS :-) Zacinam byt NETRPEZLIVY !!! :-D
Prežiť !!!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

a cos vlastně koupil ?
Odpovědět