Bič

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Bič

Příspěvek od Terminated Account »

Polyetylenová vodovodní trubka udělá stejnou službu. Máte na výběr několik průměrů...
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Bič

Příspěvek od bacil »

...a nevypadá jako zbraň
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Bič

Příspěvek od des »

ten cs sjambok nevypadá špatne a 18,50 neni tak moc.
george a stenny : zdá sa že vzhladom na pružnost by nemal byt problém nosit ho na boku zastrčený v nohavici. na prechádzku do parku by sa to mohlo dat vydržat. skúsenosti?
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Bič

Příspěvek od the.marek »

Lidi to snad nemyslíte vážně? Je takovejch neletálních zbraní na tom světě a vy chcete nosit v nohavici takovýchle gumový teutononc chapadlo? Pochopím ještě 4%ní, když rande dopadne podle jejich představ a využijí to jako anální kolík, ale jinak...:-D.
Jako zbraň jde použít skoro všechno i bezdrátový mixér, taška plná kamení, nebo pádlo od lodi, ale neznamená to, že to budu nosit a přimárně používat... :head
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Bič

Příspěvek od Stenny »

MacGyver: Myslíš tu klasickou bílou/šedou vodovodku? Oba tenké průměry (20 a 32 vnější průměr, myslím) jsem už o něco přerazil, nějakou dobu jsem je používal jako cvičné tyče. Chladem strašně křehnou. Ale možná si pletu materiály.

des: Když budeš jen chodit, není to velký problém, i když se to trochu připomíná při kroku. Ale sednout se s tím pohodlně nedá, běžet taky ne... prostě víc než nějakých 60 stupňů nohu pohodlně neohneš. Je to strašná otrava. Teleskop na lidi a pepřák na psy řekl bych lepší. Sjambok je kvůli té neskladnosti fakt spíš domácí/autová věc.

the.marek: Myslím, že krom 4% by se ještě našlo pár sadistů, nebo tak něco :D
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Bič

Příspěvek od Terminated Account »

Ano klasickou bílo/šedou trubku. Chlad jim nedělá úplně dobře, ale o člověka ji nemáš šanci přerazit. Dají se vylepšit omotávkou z kobercové pásky.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Bič

Příspěvek od des »

stenny : dík. teleskopy aj pepřáky mám. sjambok mi pripadá humánnejší. lámat kosti alebo ničit čuchové bunky kvoli tomu že majitel je debil sa mi nechce. neberem to jak edc, ale jak špecifickú pomocku pre špecifické použitie.
pri prípadnom skracovaní treba dat na ničo pozor, alebo si to proste odrezal?

macgyver : má vodovodná trubka nejaké výhody proti teleskopu?

themarek : to neřeš :mrgreen:
btw, s tou taškou a kamením si neni tak mimo jak myslíš. síťovka s masovou konzervou favorit bola svojho času v istých kruhoch pomerne oblúbená ;)
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Bič

Příspěvek od Terminated Account »

Nestojí nic, je lehká a nedá se s ní snadno způsobit fatální zranění. "Takovej výchovnej" prostředek. Jinak ne. Teleskop rozhodně nenahradí. Toto téma je o biči. Dostali jsme se k tomu přes sjambok. Beru to jako tip na "nic" nestojící alternativu.

Zároveň třeba v Německu kus plastu vedle sedadla nemusí znamenat problém jako teleskop, bič nebo sjambok.
cipis
Příspěvky: 4845
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Bič

Příspěvek od cipis »

OT:
No, nebo v Anglii budeš muset vysvětlovat, že to jedeš zrovna našroubovat někomu do koupelny. A tím možná také vysvětlíš to nářadí, např. šroubovák, v kufru ...
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Bič

Příspěvek od Koniáš »

V evropě je v mnoha státech pepřák a teleskop zakázanej. A tak můj kamarád z holanska vozí cca 50 cm dlouhou baterku a je to taky super obranný nástroj.

Koniáš
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Bič

Příspěvek od Stenny »

des: Prostě uřízni rukojeť. Stejně je moc objemná. Do patky zkráceného sjamboku vyvrtej díru na poutko a hotovo... pokud máš pocit, že by ti to mohlo klouzat, hokejová páska to řeší.
Od špičky moc nezkracuj, účinnost je zčásti daná právě tou pružnou, odlehčenou špičkou.
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Bič

Příspěvek od des »

okď :yes
Odpovědět