Nákupní povolení - důvod žádosti.

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od krvfx »

Slyšel jsem nějaké zvěsti o nové vedoucí a úmyslné úřední šikaně, co je na tom pravdy ale nevím. Kvůli EU to určitě není.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od devlop »

Kvůli EU určitě ne, to si jen nějakej PČR píčus nebo píča honí ego. Tam kam dle trvalého bydliště spadám nákupko na počkání, když jsem žádal o tři najednou, tak se mi ještě omlouvali, že to bude trvat trochu déle, trvalo to 20minut. Takových příslušníků si vážím.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Serža »

dragon píše:Tak Praha 4 nákupko ze dvou týdnů na čtyři. Prý je to normální, tzn. do budoucna to už nikdy míň nebude. Nevíte, je to kvůli té EU směrnici? Prodloužili čekačku i jinde než jen v Praze?
která Praha? Ta sjednocená? Já jsem na P2 a tam vždy do dalšího úředního dne...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od herman »

Šmarjá, to je hrůza.. Ostrava je na počkání. Aj ještě s policajtem pokecém.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Václaf »

Hradec Králové nákupko do týdne a průkaz zbraně také do týdne,občas je tam i sranda. Navíc zaregistrovali mi pušku i mimo úřední den,vše bylo O.K.
Čechy čechům !!!!!
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Trace »

krvfx píše:Slyšel jsem nějaké zvěsti o nové vedoucí a úmyslné úřední šikaně, co je na tom pravdy ale nevím. Kvůli EU to určitě není.
Slyšel jsi o tom něco bližšího?
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
dragon
Příspěvky: 47
Registrován: 26.06.2017 17:54
Pohlaví: muž

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od dragon »

Jo, ta sjednocená Praha. To ještě nevím, jak dlouho bude pak trvat ten kvér přihlásit. Jestli to bude taky čtyři týdny, tak se picnu.
Draco dormiens nunquam titillandus.
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od krvfx »

Trace: Bohužel ne, jenom takhle ve dvou větách. Naštěstí spadám pod Příbram, kde je vše na počkání.
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Strelec45 »

Není to kvůli dovolenejm, že "nestíhaj" ? :chuckle
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado vhodné jest.
Permonik
Příspěvky: 496
Registrován: 01.11.2016 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: JM

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Permonik »

Teoreticky by přes využití zákona o přístupu k informacím mělo být možné zažádat o informaci kolik mají jednotlivé oblasti na starosti vlastníků zbrojních průkazů a kolik je kde na to zaměstnanců. Taky mi přijde divné, že by to bylo uděláno až tak, že by někde měli 3x tolik lidí a přitom stejně zaměstnanců, takže ve mě spíš převládá ten pocit, že se někde flákají. Možná jim ale tedy křivdím.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od herman »

Nebudu raději jmenovat, ale co jsem zažil nellepšího policajrta na úseku zbraní tak byl ten, kdy jsem přebíral kvéry od svého otce. Ten chlap tomu rozuměl a jeho prohlášení: "tak si to holt všechno vemte" nebo když jsem si poctivě balil kulovnici do futrálu "neserte se s tím, když to stejně nesete jen do auta" Má odpověď, že on to vidí tak, ale jeho kolega na vrátnici to vidí asi jinak mi odpověděl: " ten kokot vrátný tomu nerozumí, klidně vám to odnesu."
A opravdu, vzal a odnesl mi kvér a vrátrnému řekl, : "nečum tak blbě:
A to nemluvím o převodu pistole INIQUE, kterážto byla vyrobena za německé okupace Francie v počtu cca necelých 20 tisících kusů. Navíc ta má je nestřílená a znám oba dva majitele od roku 1945. Nad tou úplně slintal.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Hohepa »

Permonik píše: Taky mi přijde divné, že by to bylo uděláno až tak, že by někde měli 3x tolik lidí a přitom stejně zaměstnanců, takže ve mě spíš převládá ten pocit, že se někde flákají. Možná jim ale tedy křivdím.
bohužel standardně úřední šiml má jinou logiku. Všude je Šéf, náměstek , vedoucí odboru a počet referentů aby se v rámci zákoníku práce a pracovní doby zvládli střídat u okénka a to bez ohledu na to , kolik lidí k tomu okénku během úředních hodin přijde. Teprve pokud jedno okénko opravdu ale opravdu katastroficky nestíhá a to dlouhodobě ne jen "sezóně" tak nastane pekelné úřední kolečko zdůvodňování navýšení počtu okének a tím i příslušných referentů oproti stávajícím tabulkám.
Ale protože to je "práce" toho šéfa, náměstka, vedoucího odboru". A taky to zdůvodnění, že to není jejich "neschopnost vedoucího organizovat si podřízené" ale, že to je prostě nutnost........., tak se to odkládá a odkládá....dokud nezačnou z přepracovanosti dávat výpovědi i ti stávající referenti..

Takhle to funguje na všech úřadech, proč na úseku zbraní by to mělo být jinak
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od herman »

Ano, ale tím chci říci, že pana naprorčíka bc, kterého nebudu jmenovat, si velmi vážím. Opravdu chlap na svém místě, kteý rozumí danané problematice.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Václaf »

U nás je to cajk,ale jsou tam i úsměvné příhody. Registruji zbraň a příslušníku zazvoní soukr. tel. v klidu si pořeší auto do servisu,já se jen bavím,byť sám jsem měl být u zákazníka na stavbě. Vyzvedávám průkaz zbraně,než ho dostanu paní zazvoní tel. ,,ahoj zlato,no mám tady lidi,ale povídej...,, :rofl prostě legrace,ještě že mne jako osvč nemá kdo pérovat,musím udělat práci,né hodinařit na stavbě :hand
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
alpi76
Příspěvky: 467
Registrován: 29.05.2013 16:04
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od alpi76 »

Tak mi včera u nás v Chomutově poprvé nevydali průkaz zbraně na počkání. Prý ode dneška přechází na nějaký nový systém, tak už včera nemohli v registru pracovat... :-x
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Trace »

Byl jsem na Praze 4 pro nákupko a čeká se standardní 2 týdny.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od Trace »

Btw je nějak časovýý limit, do kterého si musím vyzvednout již vyhotovený průkaz zbraně?
Díky
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od OldSoldier »

No je to klasicke spravni rizeni, takze maji limit 30 dnu.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od cipis »

Nn, on se přece ptal, do kdy si má vyzvednout hotový průkaz zbraně, tj. když už to čeká na něj, ne na pčr.
Já si myslím, že do doby než to začne chtít nosit nebo z toho střílet ;-)
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Nákupní povolení - důvod žádosti.

Příspěvek od OldSoldier »

Aha - blbe jsem to pochopil. Tak platnost NP je rok, takze do roka?

Ale uprimne netusim-ja jsem vzdycky byl tak nateseny, ze jsem necekal :-) navic v nasich koncinach zatim a diky Bohu vydavaji na pockani.
Odpovědět