Doporučené střelnice - celá ČR

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Nicotinick »

No tvl, klobuk dolů, palec nahoru :yes :)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Ray
Příspěvky: 714
Registrován: 04.02.2018 7:46

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Ray »

Tak to je sen :shock: :yes Tichá závist. V PA pak poslouží i jako protiatomový kryt :)
"Je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém" - Jan Werich
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Fabulous »

mercedes777 píše:Zdravim vespolek!
Sice nedoporucuji zadnou strelnici, jen bych se rad pochlubil uspechem v boji s dzungli zakonu.
Udelal jsem si pod domem strelnici svou, uz mam i kolaudaci, trvalo to ale skoro rok a pul.
Ma 25m a pojezdem tercu a s odsavanim splodin.......
V pripade zajmu zdelim sve zazitky a poznatky pri vystavbe . ;)

Kdyby to tady v tomto vlaknu nepasovalo, tak prosim moderatorka presunout....... nebo smazat.
Pěkná :) Pokud je pod tvým domem, tak proč jsi do toho zatahoval úřady?
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od zedik »

moc pěkný,ja slintal už v tvým vlákně na zbraněkvalitně..máš provedenou nějakou cca kalkulaci o kolik to zvýšilo cenu stavby domu?
Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 73
Registrován: 01.01.2014 22:32
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od mercedes777 »

Fabulous píše:
mercedes777 píše:Zdravim vespolek!
Sice nedoporucuji zadnou strelnici, jen bych se rad pochlubil uspechem v boji s dzungli zakonu.
Udelal jsem si pod domem strelnici svou, uz mam i kolaudaci, trvalo to ale skoro rok a pul.
Ma 25m a pojezdem tercu a s odsavanim splodin.......
V pripade zajmu zdelim sve zazitky a poznatky pri vystavbe . ;)

Kdyby to tady v tomto vlaknu nepasovalo, tak prosim moderatorka presunout....... nebo smazat.
Pěkná :) Pokud je pod tvým domem, tak proč jsi do toho zatahoval úřady?
Ja vim co myslis, ale muze se neco stat a co potom, je to ted legalni a muzu v klidu spat.
Dovnitr se vchazi z venku a proto chlupati nemaji volny vstup do domu, pouze do strelnice.
Přílohy
20180418_105300.jpg
20180418_105947.jpg
Naposledy upravil(a) mercedes777 dne 10.05.2018 0:33, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 73
Registrován: 01.01.2014 22:32
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od mercedes777 »

zedik píše:moc pěkný,ja slintal už v tvým vlákně na zbraněkvalitně..máš provedenou nějakou cca kalkulaci o kolik to zvýšilo cenu stavby domu?
Zena to zhruba pocitala, jeji darek, a vyslo to asi kolem melounu, ale hlavne kvuli plno blbostem, ktere by nemusely ani byt. Ale jak jsem psal uz tam, clovek zije jen jednou......... ;)
Přílohy
20180418_105735.jpg
20180418_105407.jpg
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

to je muj sen! :-) bohužel zatím se s tím nedá pohnout, dům ještě není můj...sklep velkej je, 25m by se střílet dalo...tak až jednou bude můj, tak se do toho asi taky pustím a od tebe si vezmu inspiraci! :yes
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od OldSoldier »

mercedes777 píše:V pripade zajmu zdelim sve zazitky a poznatky pri vystavbe . ;)
Prosim, prosim - mam podobny plan, tak bych rad vedel, co me ceka.
Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 73
Registrován: 01.01.2014 22:32
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od mercedes777 »

Takze:
Strelnice byla stavena jako sklep, na radu architekta, coz byla uplna blbost. Tunel jsme zatarasili sadrokartonem a byl jen sklep s trezorovou mistnosti. Kolaudace bez tunelu. Dostavela se strelnice a sel jsem se informovat na cajty, s tim, ze jsem se nekde docetl, ze staci kolaudace domu se zmenou uzivani. Cajti, ze pry neeeeee, kazdy si vyklada zakon jinak a strelnice pod domem je snad unikat. Takze cela kolaudace zase znova, s tim ze sklep prestaveny na strelnici. :head
Takze kanalizace, pozarnici, hygiena, telekom, CEZ, stavebni urad. Urednice, ze stavebniho, byla "nasrana", ze jsme ji "podvedli" zatarasenim tunelu a tak vymyslela, architekt prepisoval par krat cele zadosti. :moon STRELNICE??? Nikdo nic nevi, volani na kraj, do Prahy, snad i prezidentovi, nebo STBakovi buresovi....... ;) Po roce, konecne balistik, velmi vstricny pan, cele to zpracoval a podali jsme zadost na cajty. Skoro po mesici u cajtu uspech a mam ten tizeny papirek......... :yes

Penize v prdeli, nervy v prdeli a skoro architekt na svedomi........ :rofl
Ale konec dobry, vsechno dobre. :beer
Přílohy
k-20180419_183531.jpg
A9R1n1mmqd_n7yzmh_4vg.jpg
A9R1bp0j70_n7yzmk_4vg1.jpg
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

koukám dopadovky máš udělané šikmejma plechama, je to tak?
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Královák »

Spíš bych to viděl na zaškrcení architekta, který měl ty okolnosti znát - je z oboru a ty si ho za to platíš jako odborníka. Oni architekti se nechávají příliš unášet uměleckou můzou a technické a administrativní okolnosti moc neřeší. Té úřednici se nediv, byl to na ní podvod a kdyby se na tom někdo otočil (za jiných okolností), tak z toho mohla mít slušný průser typu 3 měsíce bez osobka což bývá zpravidla 1/4 platu.
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od OldSoldier »

Diky - evidentne to nebylo snadne.

Jeste par dotazu:
Jsou tam nejake specificke stabebne technicke zalezitosti?

Staci betonovy tunel a "nejak" vyresena dopadova plocha? Co odvetrani? Klasicke odsavani, nebo musela byt jeste nejaka specialni filtrace na vyfuku?

A konecne - co souhlasy sousedu? bylo nutne pro schvaleni?
Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 73
Registrován: 01.01.2014 22:32
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od mercedes777 »

Serža píše:koukám dopadovky máš udělané šikmejma plechama, je to tak?
No delal mi to tchan od toho povedeneho architekta, delali jsme to nejdriv z plochacu 0,8cm.
Jen testovne jsem to pokropil kosou a ten plochac jsem prostrelil. Takze jsem si objednal plochace z HARDOXU 10mm a nasrouboval na ty stavajici plochace. Ted kdyz trefim hranu, tak ji mirne ustrelim do kulata, jinak na plose nic. Nebudu tam kosou strilet, byl to jen test. Neni to na to stavene, ani "otypovane". :rock
Guma od teto firmy: https://www.sapekor.com/desky-na-odhluc ... #kat_vyber
Ze to je take pro strelnice dala tato firma do informaci, az kdyz jsem jim rekl, k cemu to pouziji ja. :rofl
Královák píše:Spíš bych to viděl na zaškrcení architekta, který měl ty okolnosti znát - je z oboru a ty si ho za to platíš jako odborníka. Oni architekti se nechávají příliš unášet uměleckou můzou a technické a administrativní okolnosti moc neřeší. Té úřednici se nediv, byl to na ní podvod a kdyby se na tom někdo otočil (za jiných okolností), tak z toho mohla mít slušný průser typu 3 měsíce bez osobka což bývá zpravidla 1/4 platu.
Definice architekta:
Architekt je clovek, ktery si sve sny a napady uskutecnuje za cizi penize. :finger
Urednici se vubec nedivim, zna se s mou zenou a tykaji si, toho moulu chtela asi trochu vytrestat, ale na muj ucet......... :punch

OldSoldier píše:Diky - evidentne to nebylo snadne.

Jeste par dotazu:
Jsou tam nejake specificke stabebne technicke zalezitosti?

Staci betonovy tunel a "nejak" vyresena dopadova plocha? Co odvetrani? Klasicke odsavani, nebo musela byt jeste nejaka specialni filtrace na vyfuku?

A konecne - co souhlasy sousedu? bylo nutne pro schvaleni?


Sama mistnost, je tam dvojita stena z porothermu a mezi je polystyren. Z venku lisovana vata, OSBdeska a cerny titan-zinek plech obklad. Zevnitr omitka a vulkanizovana-lisovana gumova drt 40mm tloustka. Strop, nejake "hurdisky" nebo co, tedy keramicky strop, OSB deska a zase ta guma.
V loznici, nad strelnici, klasicka podlaha polystyren, topeni (hadice), beton a kachle.
Tunel je pod domem v hline a je ze straceneho bedneni. Bez hlukove izolace, pouze pod vjezdem nejaky polystyren, kdyz uz byl tunel venku, par metru a betonova deska pod venkovni dlazbou.
Dvere jsou dvoje, ze zateplenych hlinikovych profilu Schüco AWS/ADS 75.SI, vypln dveri "sendvic".
Elektricky pohon dveri GEZE (pouze machrovina :P), kdysi jsem mmontoval automaticke dvere. ;)
Jak rikal kdysi Paroubek, kdo to z Vas ma? :rofl

Dopadova plocha je z palivoveho dreva (tri vrstvy) a zbytku te gumy. Dale stare dopravnikove pasy a nakonec jsem dal pouze za terc tu kovovou dopadovku. Takze kde se nejvic strili, je kovova dopadovka a kdyz nekdo neumi strilet (par moulu) tak to napali do gumy a dreva. :chuckle
Na fotkach mam jeste ty plochace opacne otocene, ted se to odrazi do podlahy. :yes

Odsavani a "foukani" : Takze z venku, hrube sitko, tlumic hluku, jemny filtr, koleno, prez stenu, koleno, ohrivac vzduchu 3KW, tlumic hluku, ventilator a vyfukovaci trysky viz. foto. Nekde v polovine tunelu je trubka, ktera jde prez strop a dilnu na pudu. Na pude flexibilni (alobalove) potrubi (oryginalne) obalene sklenenou vatou prez celou pudu (kvuli odhlucneni), nekde mezi ventilator a pruduch na strechu, s odvodem kondenzacni vlkosti. Venku neni nic slyset.
Pojezd tercu je od teto firmy: http://www.apeom.cz/cz/produkty/teza-st ... ha-42.html

Sousedi v pohode, vetsinou kamosi a polovina "zbranovi silenci". Kolecko po sousedech muselo byt, byla to normalni "schvalovacka". :rock

Pripadam si jako spisovatel, ale je treba si pomahat, ne?? :hand
Přílohy
20170523_190223.jpg
k-20180419_182803.jpg
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

díky moc za info i čas se sepsáním :-) je to teda docela komplikovaný...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 73
Registrován: 01.01.2014 22:32
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od mercedes777 »

Serža píše:díky moc za info i čas se sepsáním :-) je to teda docela komplikovaný...
Kdybych mel schopneho architekta, tak by to bylo o hodne jednoduzsi.........
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od gannicus »

Kapslovna - nový web, nová otevíračka. Že by pokus o restart? Navíc půjčují sa58 a po dohodě je možné střílet z 7,62 (dříve byl striktní zákaz po té, co Jirka Otta musel mnohokrát opravovat přestřelené lano od pojezdů).

Trochu mě ale mate ta otevíračka, to už tam netrénují biatloňáci?

http://www.kapslovna.cz/
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Nuwara »

A kde to jako má být?
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Serža »

\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Bill Masen »

Co to v těch Čekanicích vymejšlej? ceník
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od cipis »

To se řešilo na fórech už před drahnou dobou ... Já osobně to vidím "pořídil si hospodu a oni mu tam chodí lidi ...".
Chápu, že jsou náklady na opravy, ale řešit to tímhle způsobem mi nepřijde poněkud nešťastné, když je to defacto vlastní chyba, když si neumím udělat pořádek na vlastním pískovišti.
Odpovědět