Kde NEnakupovat!

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
Fagot
Příspěvky: 7
Registrován: 17.10.2014 20:41

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Fagot »

A má někdo aktuální zkušenosti s nákupem v ZS? Jak to tam probíhá a jaké jsou kontroly? Konečně mám nákupko a chtěl bych vystihnout jednu gazelu v akci "mazlíček". Jsou namístě nějaké obavy z aktuálního nákupu? Však zbraně jsou projité zkušebnou a legálně upravené, tak by z této strany problém podle mě být neměl. Ale je fakt, že moc nechápu z jakého důvodu si PČR kontroluje papíry zbraně, kterou si zakoupíte...(údajně nákupko, šedivák, auto i SPZ)...
glock69
Příspěvky: 103
Registrován: 22.02.2014 18:08

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od glock69 »

Tak nějak někdo popisuje nákup na střelectví, auto prý i fotili...
Skalik
VIP
Příspěvky: 343
Registrován: 24.11.2012 16:29
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Skalik »

Fagot píše:A má někdo aktuální zkušenosti s nákupem v ZS? Jak to tam probíhá a jaké jsou kontroly? Konečně mám nákupko a chtěl bych vystihnout jednu gazelu v akci "mazlíček". Jsou namístě nějaké obavy z aktuálního nákupu? Však zbraně jsou projité zkušebnou a legálně upravené, tak by z této strany problém podle mě být neměl. Ale je fakt, že moc nechápu z jakého důvodu si PČR kontroluje papíry zbraně, kterou si zakoupíte...(údajně nákupko, šedivák, auto i SPZ)...
Já si myslím, že prostě chtějí dělat pakárnu ZS a není lepší způsob jak zlikvidovat soukromou firmu než tím, že jí odeženeš/znechutíš/zastrašíš zákazníky
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od sigmark »

a co tam dojít pěšky? pak si nic moc nevyfotí
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od štaflík »

Můžeš to vzít jako tréning PA skillů. Nepozorován proniknout k střeženému objektu a zpět.
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od goral »

Skalik píše:
Fagot píše:A má někdo aktuální zkušenosti s nákupem v ZS? Jak to tam probíhá a jaké jsou kontroly? Konečně mám nákupko a chtěl bych vystihnout jednu gazelu v akci "mazlíček". Jsou namístě nějaké obavy z aktuálního nákupu? Však zbraně jsou projité zkušebnou a legálně upravené, tak by z této strany problém podle mě být neměl. Ale je fakt, že moc nechápu z jakého důvodu si PČR kontroluje papíry zbraně, kterou si zakoupíte...(údajně nákupko, šedivák, auto i SPZ)...
Já si myslím, že prostě chtějí dělat pakárnu ZS a není lepší způsob jak zlikvidovat soukromou firmu než tím, že jí odeženeš/znechutíš/zastrašíš zákazníky
Ja myslim ze panove ze ZS berou postuchovani s fizlama vazne jako sport. Navic oni maji zisky v uplne jinym segmentu nez u jednotlivych zakazniku...
"The era of procrastination, of half-measures, of soothing and baffling expedients, of delays, is coming to a close. In its place we are entering a period of consequences."
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

na zs píšou že jim sebrali 72 dovozních licencí (mimojinym), nepíšou konkrétně na co, ale vzhledem k tomu že prakticky celej jejich sortiment byl z dovozu, tak to dost zavání likvidací...
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od the.marek »

A nechcete si jít své spory řešit někam jinam?
Jeden se tu zaregistroval jen proto, aby se tu mohl vyfňukat a hanit a druhý, aby se hájil (což celkem chápu).
Navrhuji použít jinou "arénu", než je naše fórum... :kiss
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

the.marek píše:A nechcete si jít své spory řešit někam jinam?
Jeden se tu zaregistroval jen proto, aby se tu mohl vyfňukat a hanit a druhý, aby se hájil (což celkem chápu).
Navrhuji použít jinou "arénu", než je naše fórum... :kiss
Již jsem psal v SZ panu the.marek, že se ohrazuji proti nařčení, že jsem se zaregistroval kvůli tomu, abych někoho pohaněl. Zaregistroval jsem se zde již v polovině roku 2013.... Na to, co jsem zde o zkušenostech s určitým prodejce napsal, mám dostatek svědků i dokumentace. Pokud stížnost na to, že kvůli jednomu určitému prodejci lítám celý měsíc několikrát zbytečně na PČR a potom se namísto omluvy dočkám jen arogance a pomluv od toho prodejce, což se mi u žádného jiného prodejce v republice za dvacet let nakupování zbraní a střeliva nestalo, považujete za fňukání, je mi z vás opravdu smutno... Nemyslím si, že bych si spletl fórum, jelikož pokud čtu dobře, tohle vlákno je o zkušenostech s prodejci zbraní a střeliva, Nevím tedy, kam jinam bych měl zkušenost s určitým prodejcem napsat.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od sigmark »

To Tě the.marek upozorňoval abysis svoje spory řešil mimo fórum, než na Tebe dopadne ruka administrátora za flame ve vlákně. Jasný? Napsal jsi svou zkušenost, tak ji nezvrhávej do osobních výpadů, nikdo na ně není zvědavý
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od kregan »

Na druhou stranu to "upozornění" bylo napsáno dost nešťastně.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

na offroadforu máme pro tydle účely sekci "soudní síň", kde můžou lidi řešit svoje spory a ostatní si z toho můžou vyvodit vlastní názor. Poněvač ne vždycky je jednoznačně daný kdo je viník a kdo poškozenej jen z "jedný stížnosti a jedný reakce na ní".
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od sigmark »

kregan:
jo, marek má talent na konfrontační tón :-D

ale jsme OT
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od MRAK »

:yes
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od the.marek »

No je fakt, že občas nejdu pro slova daleko, ale někdy si to doba žádá :-D

Hausnumero zapomněl zmínit, že jsem se mu omluvil za křivé nařknutí, že se zde zaregistroval jen kvůli haně a pláči (usuzoval jsem tak, když to byly jeho první příspěvky, ale nekoukal jsem na jeho datum registrace).

Nicméně stačilo říct v pár větách tady a tam nenakupovat proto a proto a ne tu rozjíždět pomalu soudní proces napříč vlákny a za tím si stojím ...

Jinak jak píše Chorche, těžko soudit, je to stále tvrzení proti tvrzení ...
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
cipis
Příspěvky: 4849
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od cipis »

Těžko to bude tvrzení proti tvrzení, pokud tedy mluvíme o Zlaté pušce, protože ta ne-komunikace je problém i jiných uživatelů ...
hausnumero
Příspěvky: 176
Registrován: 13.06.2013 22:11
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od hausnumero »

the.marek píše:No je fakt, že občas nejdu pro slova daleko, ale někdy si to doba žádá :-D

Hausnumero zapomněl zmínit, že jsem se mu omluvil za křivé nařknutí, že se zde zaregistroval jen kvůli haně a pláči (usuzoval jsem tak, když to byly jeho první příspěvky, ale nekoukal jsem na jeho datum registrace).

Nicméně stačilo říct v pár větách tady a tam nenakupovat proto a proto a ne tu rozjíždět pomalu soudní proces napříč vlákny a za tím si stojím ...

Jinak jak píše Chorche, těžko soudit, je to stále tvrzení proti tvrzení ...
Dobrý den, doufám, že se tímto trapným tématem zabýváme naposled.... Já, než něco napíši, vždy vážím slova a nepíši nic, co se nedá dokázat alespoň svědecky, když ne dokumenty. Tedy žádné tvrzení proti tvrzení u mne neexistuje, na takové "důkazy" já nikdy nehraji. Opět musím opravit chybu ve výše uvedeném textu: Můj první příspěvek na Rozpadu je ze dne 14.6.2013 a je ve vláknu o zubech ..... Vyhledal jsem si všechny mé příspěvky, jelikož se nezdálo jako pravděpodobné, že bych se zaregistroval a ve skrytu čekal jak záškodník na příležitost, až budu moci "pohanět naprosto bezvadného, čestného a poctivého" prodejce. tak to určitě není a nebylo. :-) the.marek se mi opravdu v SZ omluvil, ale očekával jsem, že svůj text opraví i ve fóru.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od MRAK »

Dost už. OK? Vše bylo řečeno, takže další chat mažu. ;)
Uživatelský avatar
Baca
VIP
Příspěvky: 1499
Registrován: 19.03.2014 19:42
Pohlaví: muž

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Baca »

Pani, neviete nahodou, zasiela BVS Praha aj na Slovensko ?? A chcel by som vediet aka je vyska postovneho a dobierky. Az do 10.05 maju dovolenku, takze na mail mi zatial neodpovedali. Potrebujem to dovtedy vediet :-)
Prežiť !!!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Kde NEnakupovat!

Příspěvek od Chorche »

jestli na slovensko nevim, ale posílaj určitě svejm smluvnim partnerum různě po česku (třeba do Brna). Takže jedině to dyštak poslat tam a doject si pak proto.
Odpovědět