Doporučené střelnice - celá ČR

Obranné spreje, pasti, improvizace, atd. Ale také vše o ukládání zbraní, netradičních zbraních a všeobecně o zbraních.
Odpovědět
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od vrbodol »

Naprosto trefně vyjádřeno.Díky tomu se taky spíš držim naší 50m,kde je přístup personálu úplně jinej (a časem se prej tý 100 taky dočkám).Střelnice kde se personál tváří ,že ho hrozně obtěžuju nenavštěvuji.Nehledě na ten bordel kolem místama to vypadá jako by si tam dávali dostaveníčko houmlesove z širokýho okolí.Holt 300m u nás moc není ,tak si asi takovejhle přístup můžou dovolit.Jediný co tam bylo fakt rozumný byla cena.
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Steril »

Ke mě se správci oba chovali velmi dobře, asi to je tim jakej sem fešák :D Správcová dokonce sama od sebe vzala bokulár a hlásila zásahy!
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Koniáš »

Špatná zpráva:

Střelnice Stará Bělá je skoro uzavřena.

1. DALŠÍ OMEZENÍ PROVOZU STŘELNICE STARÁ BĚLÁ !!

Od 21. 11. 2013 došlo k dalšímu omezení střeleb na střelnice ve Staré Bělé, na základě kterého byla přijata tato opatření :

- střelba ze všech druhů zbraní(na všech střelištích) bude povolena v omezeném počtu ran pouze na základě telefonické objednávky u správce střelnice,
- omezení se netýká střelby z malorážkových zbraní.

Na základě výše uvedených skutečností bude v nejbližších dnech omezena provozní doba střelnice Stará Bělá.

Mluvil jsem se sprívcem a jsou zakázáno použití zbraní 7,62x39 a vyšší. Skeet nebo trap max 75 ran za den :head

Na krátké je třeba se domluvit.

Více zde:

http://www.strelnice-starabela.cz/

Naštěstí tentýž právce otvírá střelnici na 50m ve Frýdku-Místku už příští týden.

Kua jsem nasraný jak dokážou lidi zkurvit provoz krásné střelnice, která je tu už hodně dlouho.

Koniáš
Uživatelský avatar
mischanek
Příspěvky: 128
Registrován: 22.01.2013 17:08
Bydliště: Beskydy

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od mischanek »

..jen pro upresneni - ve FM funguje strelnice uz leta, provozovatel strelnice St.Bela vsak prevzal spravcovstvi te Frydecke, tak jsem zvedav jak se zmeni ceny a vubec podminky tam..
Uživatelský avatar
James_X
Příspěvky: 19
Registrován: 11.12.2013 9:22
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od James_X »

Zlínský kraj
http://www.sskub.cz/
Střelnice Uherský Brod
k dispozici cca. 15 stavů na vzdálenost 25/50m a 4 stavy na 100m. Komerční pronájem většinou neděle dopoledne. Jinak po dohodě a za přítomnosti člena SSK.
Canis Lupus
Příspěvky: 8
Registrován: 17.11.2013 14:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Jičín

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Canis Lupus »

Královehradecký kraj Jičín- Střelnice pod Zebínem. Broková - kulová. Velmi příjemný správce. Střelecký post 100Kč.
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Strelec45 »

Je ještě provozuschopná střelnice v Železnici? :idea:
Canis Lupus
Příspěvky: 8
Registrován: 17.11.2013 14:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Jičín

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Canis Lupus »

Vím, že tam byla. Řekl bych, že spíše ne, ale nechci kecat. Všechno co znám chodí na Zebín. Pak jak bylo psáno dříve Ostroměř. Ještě jsem jezdil do Kněžmosta. Letos tam probíhala rekonstrukce.Od té doby jsem tam nebyl.
Uživatelský avatar
sauria
Příspěvky: 8
Registrován: 02.08.2012 2:10
Pohlaví: muž
Bydliště: 1km od lidí a cca 25km od Prahy

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od sauria »

Když jsem měl ještě zbroják, tak jsem jezdil semka: http://www.strelnice.velvary.com/?str=vypis&page=2
Bylo to tam pěkné, krátké, dlouhé do 150m :yes
Majitel byl dost vážně nemocnej, takže jak to tam vypadá dneska nevím...
PS. Lehce jsem toto vlákno projel, ale Velvary jsem nezahlédl, tak jestli jsem to přehlédl, se omlouvám a smázněte to.
BlackList
Příspěvky: 135
Registrován: 08.04.2013 21:48
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od BlackList »

Velvary jsou fajn, jezdím občas i tam. Čistá venkovní střelnice, správce v pohodě.
ponci
Příspěvky: 7
Registrován: 30.12.2013 15:39
Pohlaví: muž
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od ponci »

Tak abych přidal trošku do mlýna. U nás na Jihu (Českobudějovicko) Střelnice Lišov (50m,100m,holuby) cena symbolická 100kč.Otevřeno pouze od začátku jara do konce podzimu, čtvrtek a nedělě.Střelba pouze vlastní zbraní,nikoli vypůjčkou
Střelnice Borek ČB - krátká i dlouhá i holuby.otevřeno středa až neděle od 10 do 18 hod,možná zápůjčka zbraně
Tak to je můj rajon :D
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od krvfx »

V Příbrami jsou dvě střelnice - tunelová střelnice Lero http://www.strelnicelero.cz a venkovní střelnice pana Poura http://www.strelnice-pribram-ivo-pour.estranky.cz/.

Na první jsem dělal ZP, přístup v pohodě, ceník mají na webu. Je to sice jenom 25 metrů, ale střelba téměř z čehokoliv není problém. Mají tam terčové zařízení, takže se člověk moc nenachodí a nezdržuje:) Kdo preferuje "vysypat a jít", ideální!

Na té druhé se dá střílet na 25 metrů, kde jsou držáky na terče, pak cca až na 40, kdy jsou terče až vzadu a našikmo je to témeř 50 metrů. Kvůli hluku nemají rádi poloautomaty, lovecké kulovnice jsem tam ale občas zahlédl. Krátké a malorážky bez problémů, předovky jsou také v pohodě (pan majitel mi sám ukazoval jeho lámací Ardesu, střílelo se tam i z "bambitek"). Tempo je spíš volnější, takže to není pro někoho, kdo chce rychle vysypat do terče svojí dávku a jít. Velké plus je cena, a to 150 Kč za jednu návštěvu střelnice (platí celý den).

Jinak díky tomuto vláknu jsem se dozvěděl o střelnici v Mýtě, která není na střelecké mapě. Mám to tam zhruba stejně daleko jako na Příbram.
Uživatelský avatar
Sniper114
Příspěvky: 10
Registrován: 01.01.2014 20:42
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Sniper114 »

Mám dotaz: Je nějaká menší venkovní střelnice, kde by se dalo střílet z perkusu, v Liberci či jeho okolí? Pochybuji, že by mi v ARMY ARMS dovolily si vystřelit z perkusu, když je to krytá střelnice... :head
Fugo
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2013 12:30
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Fugo »

Hodkovice, Jablonné v Podj. v Army arms je nová ventilace a za zeptání nic nedáš.
Tony
Příspěvky: 14
Registrován: 26.03.2013 19:28
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Tony »

Střelnice Kapslovna v Praze - je nyní zakázáno střílet ráží 7,62x39, tak ať tam nejedete zbytečně jako dneska já :head
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Dagobert »

Pokud vím, tak jim tam nasteroidovaní borci pořádali rychlopalbu z poloautomatů Sa-58 se zcivilněnou municí, která je původně vojenská, tudíž jádrovaná. A oni šikulkové jim tam s tím v rámci borecké rychlopalby nestříleli do terčů, ale do pojezdů, které jádrovanou munici neustojí. Pokud člověk přišel třeba s SKS a mířil do terčů, tak se dalo dohodnout.
Argonaut
Příspěvky: 916
Registrován: 16.05.2014 15:25
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Argonaut »

Já chodím do Milovické střelnice (strelnicemilovice.com). V sobotu otevřeno, dá se i 58 na 30m. A jestli otevřou časem i 200m, tak to bude úplná bomba.
nr9
Příspěvky: 14
Registrován: 22.02.2014 10:01
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od nr9 »

Olomouc:

http://lazce.webnode.cz/

300 metrová střelnice, mohu vřele doporučit :-)
Hombre
Příspěvky: 3
Registrován: 24.07.2014 18:33
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od Hombre »

Luková u Lanškrouna - http://www.strelnicelukova.cz/
Venkovní střelnice se zastřešenými stavy, velmi ochotný a pohodový personál. Střílel jsem tam kromě svých zbraní ze Simonova ráže 7,62x39, kterého mi správce nabídl k zapůjčení, včetně prodeje nábojů za dobrou cenu. Rozhodně doporučuji.

Meziměstí - http://www.walzel.cz/strelnice
Nově zrekonstruovaný areál bývalé továrny "Walzlovka", kde najdete mimo jiné, dle tvrzení provozovatele, nejmodernější střelnici ve střední Evropě. Podle toho, co jsem tam viděl a měl možnost vyzkoušet, to může být pravda. 7,62x39 jsem tam sice nestřílel, ale vzhledem k tomu, že mají tyhle náboje v nabídce na webu, nebude s tím problém. Jedná se o vnitřní střelnici, která je rozdělená na 3 části: 25m, 50m a projekční střelnice. Střílel jsem z krátkých na 25m, kde si můžete nastavit způsob osvětlení, vzdálenost terčů v krocích po 1m, terče se mohou různě pohybovat, atd. Vše si ovládáte sami na dotykovém displeji. Správce je pohodový chlapík, docela pěkně jsme si pokecali o zbraních a věcech kolem nich...
Nutno ale říct, že nejmodernější střelnice je zřejmě i nejdražší. Za půl hodiny střelby jsem vyplázl 400 Kč (náboje jsem měl svoje) a za půjčení Škorpiona EVO 3 S1 dalších 300. :shock:
Přesto vyzkoušení téhle střelnice stojí za to, takže až budete mít cestu na sever východních Čech, neváhejte a jděte do toho. ;)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Doporučené střelnice - celá ČR

Příspěvek od the.marek »

Tak nejdřív AVIM (vím, že je už zase otevřený) a teď přišel na řadu MAGNUM...

"Zdroj: http://magnumpraha.cz/"
"Z rozhodnutí Policie ČR je od 5. 2. 2015 pozastaven provoz střelnice.
Aktuální informace budeme průběžně zveřejňovat."

Kam teď budu sakra chodit kropit... :-/
Odpovědět