Veletrh FOR OUTDOOR

...aneb "practice make perfect".
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Veletrh FOR OUTDOOR

Příspěvek od Tina »

Ode dneška až do neděle 7.4. je na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech možnost navštívit veletrh zaměřený na outdoor a vše s tím spojené. Tedy vybavení a potřeby do přírody, vystavovat má přes 50 firem.
Zaujaly mě tam i doprovodné akce, promítání expediční kamery. Bohužel se tam nedostanu, tak kdo tam budete, podejte report, jestli to stálo za to.
Více zde: http://www.foroutdoor.cz/2013/cz/intercept.asp
Uživatelský avatar
Milli
Příspěvky: 342
Registrován: 28.12.2011 22:52
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha, Znojmo

Re: Veletrh FOR OUTDOOR

Příspěvek od Milli »

Dobrý večer Rozpadlíci,
byl jsem se dnes s Míšou podívat na veletrh.
Byl rozdělen do tří sekcí FOR BIKES FOR CARAVAN a FOR OUTDOOR.
Nejvíce prostoru bylo věnováno kolům a velkému zájmu se těšili zejména kola s pomocným elektromotorem a samozřejmě kola do terénu.
Já jsem nejvíce času věnoval karavanům. V některých případech je vybavení a komfort opravdu na neskutečné úrovni a samozřejmě i ceně. Bohužel, jako zaměstnanci v nadnárodní firmě s pětitýdenní dovolenou je mi karavan k ničemu a v důchodu, kdy bych ho mohl plně využít, pokud se ho vůbec dožiji, už nebudu mít řidičák. Být movitým rentiérem, tak vím, v čem utopit pár miliónů.
Co mne však dost zklamalo je, že většina karavanů byla postavena na platformě FIATu. Bohužel, díky tomu, že pracuji v automobilním průmyslu, jsem měl tu možnost se s FIATem pracovně podrobněji seznámit. Moji němečtí kolegové říkají FIAT – Fehler In Alle Teilung. Myslím, že komentář je zbytečný.
Outdooru, který mne zajímal nejvíce, bylo věnováno nejméně prostoru, asi třetina jedné haly. Z toho 60 % vystavovaného zboží bylo oblečení. Velice mne zaujaly stany od firmy Vango. Za prvé, protože je vůbec neznám a za druhé, že je měli opravdu dost vychytané.
No a také jsem nakoupil na vyzkoušení pár hotovek od firmy www.expresmenu.com.
Kdo bydlíte blízko Prahy a nemáte na neděli žádný plán, zvažte návštěvu veletrhu. Žádné výrazné překvapení nečekejte, ale zklamáni nebudete také.

Hezký večer
Odpovědět