Český test výdrže AA

Vše o tomto tématu - teorie, praxe, konkrétní projekty i produkty. Osvětlení, topidla, vařiče a související.
Odpovědět
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Český test výdrže AA

Příspěvek od gannicus »

Moc pěkný test. Jsem rád, že se potvrdila výkonnost lithiových energizerů. Mám jich totiž doma nakoupených dost :)

http://www.nejlepsi-baterie.cz/
Atraidis
Příspěvky: 81
Registrován: 26.01.2017 10:47

Re: Český test výdrže AA

Příspěvek od Atraidis »

Pěkný článek
Ty z Lídlu mají teď za 6 kč ( o dvě koruny levněji než v testu) kus tak asi doplním zásobu baterií :) taky mě potěšila IKEA. Jen mě trošku chybí údaj jak dlouho vydrží nabytý uskladněný v obalu. Rotuju tak jednou za tři roky tak snad to stačí. (ročně vyměním cca třetinu baterií většinou trošku rychleji)
majsner
Příspěvky: 246
Registrován: 14.01.2011 18:17
Bydliště: Sudetenland

Re: Český test výdrže AA

Příspěvek od majsner »

U těch privátních značek (IKEA atd.) bych byl opatrný. Pro ten řetězec to může vyrábět několik výrobců a hlavně je čas od času střídají kvůli tlaku na ceny. Takže dnes koupená baterie může být úplně jiný výrobek od jiného výrobce, než baterie koupená a otestovaná v roce 2017.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Český test výdrže AA

Příspěvek od Bill Masen »

Lithiovky do čelovky kuli nízké hmotnosti a odolnosti vůči teplotám, ale jinak všude Aerocel z Lídlu. Ty se staly i vítězem dTestu
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: Český test výdrže AA

Příspěvek od gannicus »

Taky se hodí pro rozpadlíky kvůli minimálnímu, takřka nulovému vybíjení.
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Český test výdrže AA

Příspěvek od floky »

Alkalické batérie Varta Energy majú životnosť 10 rokov... Predpokladám, že ostatné alkalické batérie na tom budú plus-mínus rovnako...
Fantozzi
Příspěvky: 117
Registrován: 13.03.2016 17:27

Re: Český test výdrže AA

Příspěvek od Fantozzi »

U nas v Lidlu uz minimalne od zacatku prosince naji jenom AAA. Po AA se slehla zem.
Odpovědět