Metro: Last Light

Odpovědět
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Metro: Last Light

Příspěvek od Centurion »

Parádní grafika, hratelnost, prostě všechno. Těžko najdete postapo hru, která by mohla konkurovat této hře. U nás by měla vyjít už 17.5.2013. http://www.youtube.com/watch?v=lXyXaPtOV4Y
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

jo, to vypada pekne dynamicky. Partak je dobrej :-)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od the.marek »

Koukal jsem na nějaké gameplaye na youtube a musím říct, že pecka... Minulý týden jsem dohrál první díl a ještě teď slintám... Parádní hratelnost, grafika, děj a kupodivu není hra ani tmavy stereotyp. Odehráva se jak pod povrchem, tak napovrchu. Bojuje se proti mutantům, tak lidem... Prostě 10 z 10. Metro 2033 doporucuji vsem, kteri maji radi tuto tematiku :-)
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Centurion »

sigmark píše:jo, to vypada pekne dynamicky. Partak je dobrej :-)
Parták Smazáno! Nemyslím, že kdokoliv stojí o prozrazení pointy. MacGyver
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

Rozhodne nechci vedet ze vrahem je zahradnik!
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

Jen bych doplnil: existuje i předchůdce Metro 2033, hodně zajímavý i pro nás majitele slabších strojků, podle stejnojmenné knihy. Má to podle všeho hodně společného se stalkerem.
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Centurion »

Jesli jsi rozchodil 2033 tak Last light rozchodis taky. Já bych dokonce řekl že Last light je méně náročné na pc než 2033. Pamatuju jsi když jsem nainstaloval 2033 a chtěl to spustit. Furt to házelo nějaké chyby. Chybí blablabla.dll naistaloval jsem bllabllablla.dll a naspalo to chbí blebleble.dll. Po pár hodinách co jsem vygoogloval všechny .dll mi hra na začátku spadla a psalo to program přestal pracovat. Takže jsem musel googlit dalsich 5 vecí abych to vubec rozjel. Zatímco Last light se na konci zeptá jestli chci nainstalovat podpůrné programy, aby to šlo spustit, tak jsem všechno odfajfkoval a jsem hned jsem hrál. Jesli chceš pošlu ti odkaz kde se to dá stahnout zdarma a neomezenou rychlostí, ale pouze do SZ. Nechci být obviněn že tu šířim ilegální kopii hry.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

last light nělo top framerate 2 fps, kdezto metro 2033 mi bezi 18 fps. Last light nejede na DX9, ale az 10 a to je o dost narocnejsi
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Centurion »

Nastav si to na minimum, protoze ono ti to automaticky nastavi vsechno na ultra. Ja mel problem kliknout mysi na tlacitko nastaveni jak se to sekalo a kdyz jsem to snizil tak to lita paradne.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

nejsem blbej chlape, samozrejme jsem to udelal
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Centurion »

Aha tak to je škoda. Mužeš koukat alespon na gameplay. :D Já už to dohrál a je to bomba. Já se dostal do špatnýho konce. Nevim proč. Má to ještě dobrý konec. Zahraju znova a zkusím se dostat do dobrýho konce.

http://www.youtube.com/watch?v=vPg2wN-o_Qw jsou tam oba konce takže jestli to nechceš vidět tak na si to nepouštěj.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

do konce se nedostanu ani v tom prvnim metru... takhle brutalne jsem uz dlouhou nezakejsnul.
a protoze moje trpelivost uz neni co byvala, tak to brzy poleti z disku
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Centurion »

Ty si nedal tu čast jak musíš jít prez ty bubliny že jo? Já to hrál asi 20x za sebou a pak jsem to konečně pochopil a zjistil že to jde projít lehce.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od sigmark »

ne přes bubliny. u anomálie stačí zastavit. nemůžu projít přes policajty, protože ve hře je chyba a postavička jednoduše neběží. už jsem si stáhnul savegame abych se přes to dostal. ale nasere to

navíc je to takový callofdutyovský tunel, kde se prakticky nedá odbočit, takže fallout je moje nehynoucí číslo 1
Uživatelský avatar
GORAZD
Příspěvky: 51
Registrován: 23.01.2014 14:59
Pohlaví: muž
Bydliště: Slovensko , Martin

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od GORAZD »

Najlepsia hra aku som hral spolu zo Seriou Half life a Blck mesa (hl1-source engine) ,,do detailu prepracovana myslelo sa na vsetko ta realnost zhanania furt nabojov filtrov lekarniciek ma dostala,a k tomu prepracovane monstra a nepriatelia a fascinujuce prostredie z genialnym hudobnym doprovodom proste parada ;)
Biochemist
Příspěvky: 91
Registrován: 02.01.2015 9:15

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Biochemist »

Metro 2033 je dnes zdarma na Steamu.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od dracekvo »

Super, díky
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Metro: Last Light

Příspěvek od Hohepa »

díky
Odpovědět