Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Germanik1: myslím, že Teal'c odpoví něco v duchu: "dělej dcero, co uznáš za vhodné, budeme ti s maminkou vždy oporou" :lol:
Což je ta nehorší možná odpověď pro mladou, nezkušenou dceru plnou estrogenů, názorů kámošek, které se vrátily z Erasmu z jižních států, aneb "fuck me, if you can" , která tak získá pocit že "rozjedu to na max, negr sem negr tam, huleníčko, fuck off zaměstnání, když to poseru, dojedu k mamince a tátovi, jídlo, peníze, teplá postel, zajištěno, tak si užiju dokud jsem mladá".
Teal'c: kolik dcer jsi vychoval? Není to náhodou tak trochu rada jako kdyby ředitel BESIP v TV radil, jak správně řídit a jaké chyby řidiči děljí a přitom nikdy nevlastnil řidičský průkaz? :lol:
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Já vychoval 5 dětí a klidně bych si vzal jednou prezervativ, kdyby z toho mělo něco takovyho vyrůst. V přírodě je plevel normální a pravidelně je třeba jej vytrhat
Udělám co musím
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Pripičkin »

Ted nezertuji, on existuje i simulator dcery, jeste pro DOS, jmenoval se Princess. Cilem hry bylo dovest holku az k maturite. Bylo asi 500 variant jak to mohlo skoncit. Nedohral jsem. Ve 14 se mi zkurvila :D
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

„Krása anglických žen a jejich kuchařské umění vyhnaly Angličany na moře a udělaly z Anglie námořní velmoc“
G. B. Shaw

@Pripičkin simulátor rodičovství -
to je jako "naučit" se řídit v Need for speed,
pučit si tátovu nabušenou káru a v noci vyrazit do ulic :chuckle
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Matěj »

devlop píše: 06.06.2021 17:16 "rozjedu to na max, negr sem negr tam, huleníčko, fuck off zaměstnání, když to poseru, dojedu k mamince a tátovi, jídlo, peníze, teplá postel, zajištěno, tak si užiju dokud jsem mladá".
Jednu takovou tady ve městě máme, dělala po maturitě chvíli v Německu nebo kde, seznámila se s černochem odněkud z Afriky, udělal jí dítě, vzali se, dostal občanství, rozvedli se a ona s černouškem zůstala u řidičů, černouškovi je asi už 20 a oba bydlí u těch rodičů stále. Otec se prý už nikdy neukázal. Kamarádka mé sestřenice ze ZŠ, tak jsem nějaké drby slyšel.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Pracovní úraz
Udělám co musím
JOBU
Příspěvky: 1820
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od JOBU »

Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Serža »

Pripičkin píše: 06.06.2021 18:00 Ted nezertuji, on existuje i simulator dcery, jeste pro DOS, jmenoval se Princess. Cilem hry bylo dovest holku az k maturite. Bylo asi 500 variant jak to mohlo skoncit. Nedohral jsem. Ve 14 se mi zkurvila :D
https://playclassic.games/games/simulat ... -2-online/
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

PC simulátor dcery fajn nápad, ještě by to chtělo upgrade v rámci současného evropského, edukativního směru v rámci ZŠ, kdy se děckám do hlavy nalejvaj multikurní sračky ve stylu "ten princ nebyl bílej, ale černej a kopulace mezi negrem a bílou školačkou je tuze fajn"... Chtěl bych vidět SCORE zdejších bezdětných, naprosto naivních, fotro terotetiků, jak by ve hře dopadli, kdyby jim dcera v 17 letech přišla z břichem a dredo kámošem jehož první slova by byla "hey you, this hous is mine, get out of here" :)
EDIT: není lepší nedopustit, aby mladá evropanka, něčí dcera, nezapadla s negrem do problémů, páč negr vs europien is not compatible, a tak to vždy bylo a bude, než řešit následné problémy? Kolik procent, ne li promile, vztahů evropských mladých holek s negry, skončilo úspěchem? Tedy oběma pracujícími rodičemi a zcela zaoptřenými dětmi z výdělku rodičů?
Naposledy upravil(a) devlop dne 06.06.2021 21:02, celkem upraveno 1 x.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Bych udělal haura a pozval bych ho na výlet.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Teal'c
Příspěvky: 106
Registrován: 21.10.2020 18:25

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Teal'c »

Mě bylo jasné, že se na mě sesypete, ale nějak jsem si ten provokativní příspěvek nemohl odpustit :) . Holt jsem asi už ta moderní generace (máš devlope pravdu, na výchovu dětí se teprve chystám, tipuju že můžu mít mladší sestry ve věku některých vašich dětí), takže mi tenhle přístup prostě nepřijde úplně OK. Pár zkušeností ze zahraničí mám (nějaká zahraniční brigáda, několikaměsíční pracovní stáž, vědecké konference) takže nějaké "barevné" lidi jsem už potkal a i přes nějaké negativní zkušenosti (otravní žebráci a prodejci levných cetek apod.) jsem měl i úplně v pohodě zkušenosti. Takže mi prostě přijde hloupé odsoudit člověka jen kvůli jeho barvě pleti, aniž bych o něm cokoliv dalšího věděl.

Pokud si moje dcera někdy přivede černocha, tak asi budu opatrnější, než když si přivede kluka z vedlejší vesnice, ale vyhrožovat jí vyděděním opravdu v prvním okamžiku nehodlám.

Ale jako pochopitelně si svoje děti vychovávejte jak chcete, klidně je vyděďte, když dělají něco co se vám nelíbí. To je vaše svaté právo a já vám ho nechci ani v nejmenším brát :hand. A ani se o tom nebudu nějak víc hádat.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Nikdo z nás neřekl, že mezi nimi nejsou normální i fajn lidi. V těch konkrétních sociálních bublinach, kde se pohybujeme, proč ne. Můj zážitek z dětství byli vojáci Kuby, vyvážející revoluci do Latinské Ameriky. Byli hromadně posíláni do Čech do textilek apod. Super baskeťáci, softbal, chlast a holky. O pleti to není. Kdo něco nepochopil, nejsme my dospelejší se zkušenostmi. Sociální stereotypy má každý normální tvor, člověk i zvířata
Udělám co musím
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Já jsem dceři nevyhrožoval že jí vydědím, já jí vyprávěl vtip:) V reálu jsem jí řekl, že je moje dcera, a to se nezmění, ale žádný barevný, cikán, muslim,... nebude nikdy vítán v mém domě. Nemám je rád, tak jako oni nemají rádi bílé. Multikulti nikdy nefungovalo, a fungovat nebude. Naštěstí si dcera vzala bílého manžela, má krásné bílé dětičky, a všechny mé ostatní děti jsou na tom stejně. Určitě jsou mezi nimi i hodní a slušní,... a budou-li dost daleko ode mě, budou ještě hodnější a slušnější. A čím jsem starší, a čím víc se to multikulti snaží vnucovat a prosazovat,...tím můj odpor vzrůstá.
drigon
VIP
Příspěvky: 2947
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od drigon »

Tazi :hand :yes
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Dcery si vybírají partnery buďto podobné svým otcům, nebo jejich přesný opak. Tak doufám, že jsem ve výchově neudělal chybu.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

moje starší dcera si vybírá samý kretény. Zrovna minulej tejden jsem jí to říkal, že si dcera vybírá partnera podle svýho otce. Zakončil jsem to tím, že musím bejt asi pěkný hovado.

Bill Masen, tím opakem jsi mi dodal trochu sebedůvěry :-)
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bacil »

V mém dosahu známostí jsem poznal několik smíšených manželství.

2x česká holka s černochem - černoch je někde u sebe doma a baba sama s hnědým děckem, popř. si našla bílýho
1x větnamka s černochem, má hnědé dítě, ale žije s větnamcem, dítě ale vyniká nad ostatními mulaty
1x česká holka s cikánem, cikán ji zavraždil.

Neznám tedy žádné spořádané smíšené manželství. Tudíž bych to ani svým dětem nedoporučoval.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od zedik »

Do statistiky taky přidám jedno smíšené manželství. Bílá holka si našla černocha na dovolené a posléze si ho dovezla domů. Vzali se, mají dítě. Jsou spolu asi pátým rokem - zatím jsou spolu. Soužití ale vypadá tak, že holka má práci a brigádu + dítě, černoch je doma a nemaká. Živí je všechny ona. Oficiální důvod pro veřejnost je, že on neumí česky. Bohužel ale neumí ani po 5ti letech a není snaha se naučit. Holka s rodinou moc nevychází, rodině se nelibí, že ho holka už několik let živí.. Tož tak, ani tady se idylka nekoná
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Já mám štěstí, že díky mé práci, názorům, a povaze se mě i celé rodině podobní zmetci vyhýbají:) Občas si někdo z okolí rejpne, že mám černého psa a nevadí mi to. A na to já odpovídám "Ale to se mýlíte přátelé, má černou srst,... ale kůži,...kůži má bílou":)
Radši ale už obrátíme list, nebo dostanem přes ty naše bílé papuly za propagaci rasismu:)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ten černý pes s bílou kůži mě jako pejskaře hodně pobavil. Nenapadlo by mě to. I když by mělo protože jsem takovým narážkám často musel čelit.
Dobrmani...
A jak jsme si vzali z útulku starého světlého labradora tak - "konečně máte normálního psa"

A teď už budu vědět jak na takové řeči reagovat. Máme totiž labradorka nového. Černého jak noc nebo uhel a k tomu ještě krásně lesklého. A jak jsem se mu díval pod kožich, kůži má fact bílou.

I povahu má bílou. Takový společenský je. Milý, neagresivní, s každým hned kamarád, skoro vůbec neštěká a tak.
*
*
Jinak kolega z práce měl kdysi dceru a ta mu připravila nečekané Velké Vánoční překvapení.
(Jestli ji ještě má nevím, nejsme už v kontaktu).
Pracovala v Anglii a s přítelem u něho chtěla strávit vánoční svátky.
Dlouho tam nepobyli. Neuměl ani slovo anglicky a ten černoch ani slovo česky, tak je rychle vypral oba m.j. se slovy, že se přes tlumočníka s nikým bavit nebude a kdyby chtěl nějakou exotiku tak, že ostravskou ZOO má za rohem a cikánská gheta jen pár zastávek tramvaji. Že mu něco takového nemusela vozit až z daleké Anglie.

On byl už v té době rozvedený a až časem zjistil, že jeho bývalá manželka s těma dvěma měla ještě méně trpělivosti než on a vyhodila je daleko dřív.
Že on byl jen taková nouzová alternativa.

Mimo toho černocha jsem všechny dobře znal, jezdili ke mě často, byli to velmi příjemní a tolerantní lidé, ale ty tehdejší černé Vánoce nějak nezkousli.

Jak to nakonec dopadlo a jak je to dnes nevím. Jen to, že ta jejich dcera vystudovala nějakou pochybnou VŠ.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Odpovědět