Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
JOBU
Příspěvky: 1820
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od JOBU »

A čo ruská ruleta?
Proba
Příspěvky: 169
Registrován: 22.01.2020 19:47

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Proba »

EU zakáže zbraně s bubínkovým zásobníkem :D
Uživatelský avatar
Montezuma
Příspěvky: 378
Registrován: 08.06.2021 19:14
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Montezuma »

Problém plnění zásobníků je vyřešen. Plnění prostě bude povinné. Ještě že tu EU máme, protože tohle řešení by nás bez ní opravdu, ale opravdu nenapadlo.
Přílohy
Screenshot_20220325_201914.jpg
Proba
Příspěvky: 169
Registrován: 22.01.2020 19:47

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Proba »

hmmm... důležitý je, jestli bude čím to naplnit.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

No jak jinak, naplní se ruským plynem :chuckle . Pak bude ale potřeba úřední "denazifikace" a "derusifikace" tohoto plynu a to tak, že přijde ukrajinský duchovní, třikrát plynový zásobník pokropí svěcenou vodou a pronese в ім’я батька й сина та українського святого каменя. Plyn pak bude čistý, evropskoukrajinský a jeho použitím se nestaneš proruským hovadem, protože kdo topení zapíná, podporuje Putina!
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Asi přestanu psát i do tohoto tématu.
Ta hysterie a blbnutí přesáhla i moje velmi bujaré představy. Pod vlivem BLM, všelijakého genderismu, bourání soch, přepisování filmů, historie, dohenostaci nevhodných pohádek a knih, změny log výrobků aby náhodou nějakou menšinu, nebo někoho neurazily a tak...
*
A je to už taky tady u nás. I když jisté náznaky se už delší dobu objevovaly.
Ne, že bych to časem, tak nějak nečekal, ale jen jsem si tak myslel, že se toho nedožiju.
*
A Vtipy, kde jsem chtěl dát ten obrázek asi taky. Už mě ten černý, cynický, apod. humor přechází. Rychle..
file_4_20220323112906069.jpg
file_4_20220323112906069.jpg (86.4 KiB) Zobrazeno 3708 x
*
P.S. Jinak jsem velmi rád, že nemám trvalé bydliště na nějaké závadné adrese a nebudu muset běhat, v mém případě belhat, se po všemožných úřadech kvůli změně spousty věci a údajů...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
BOB2016
Příspěvky: 141
Registrován: 23.01.2018 9:50
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od BOB2016 »

Ked EU zakazala ziarovky...
Bolo dobré ze to je uz viac ako 10 rokov. V dnesnych casoch by sa musela aj Edisonova ulica premenovat. :-)
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

:?
Přílohy
277349695_739468170794939_4144634734971057133_n.jpg
277349695_739468170794939_4144634734971057133_n.jpg (24.5 KiB) Zobrazeno 3209 x
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Nicotinick »

Zastupitelé Prahy 6 rozhodli o přejmenování části ulice Korunovační na název Ukrajinských hrdinů. 8-)
https://prazska.drbna.cz/zpravy/spolecn ... rdinu.html
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Přejmenovat ruské ulice v Ostravě? Obyvatelé nemají jasno, úřady vyčkávají
6.3.2022
Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 22030.html
Screenshot.jpg
A tady je pěkný přehled, historie přejmenovávání jak šel čas:
http://www.mapomol.cz/UliceSeznamy/Seznam_UlicWEB.html
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Quido »

Anketa má moc málo odpovědí. Být jich tam se stejným poměrem třeba pár tisíc, už by to mohlo mít více vypovídající hodnotu, ač hlasování bez ověření identity pod článkem má svá úskalí.

Pro zjišťování názoru na úrovni ČR se většinou sbírá strukturovaným dotaznímek pomoci proškoleného personálu (nebo po důsledném ověření online) cca 1500-2000 odpovědí, ty jsou pak očistěny od chyb a pokud je spolehlivá aspoň tisícovka, tak se tato dotazovaná desetina promile populace (tisíc respondentů z 10M) namodeluje na zbytek populace.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Grunt »

Pánové, mám takový dotaz (který patří na 100% do absurdit). Teď jsem četl takový stupidní článek (ani na něj nebudu odkazovat) no a v něm se spekuluje o tom, že Rusové ani nevědí co se stalo v Černobylu a proto se tam chovají jak se chovají. Co si o tom myslíte? Vždyť to je blbost ne? To snad není možné aby se za těch téměř čtyřicet let nedozvěděli co se stalo v nejznámější jaderné elektrárně na světě a nebo co je a jak je nebezpečný Rudý les.

Co si o tom myslíte?
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Quido »

Naprosto validní dotaz. :yes Čekal bych v Rusku menšího Orwella než v Číně, ale bylo by chybné se domnívat, že profesionální voják v Rusku bude mít stejný pohled na historii, jako my tady.
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Radek07 »

Ano a pod článkem v diskuzi poznámky ať dýchají zhluboka :D
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Nicotinick »

Rusů je 140 milionů, určitě mnoho a mnoho z nich o tom co se stalo v Černobylu ví jen okrajově a v podstatě neví co je Rudý les. Stejně jako hromada zejména mladých lidí u nás i ve světě.

Jestli to ne/ví ani vojáci v Černobylu, tak to neví ani ten redaktůrek, co si ten článek vycucal z palce. 8-)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Grunt »

Jako takhle. Je mi jasné jak se tyhle akce dělají. Spousta mladých zobáků dostane rozkaz od velení někde projet a i když to asi tuší kde jsou, nikdo se jich na jejich názor neptá a prostě to dostanou rozkazem a není co řešit! Prostě musí i kdyby se na místě rozbrečeli a vytuhli. No a když nebudou ochranné prostředky tak holt smůla. Na všechny se dostat nemůže. Tohle moc dobře znám. Prostě čím míň detailů zobáci vědí, tím míň je trápí. Klasický informační menežment.

Ale je přece blbost projíždět zónou a netušit nic o rizicích místa ve kterém jsem. I kdybych absolvoval devět tříd základní školy (u nás, nevím jak to chodí v Rusku ;) ) vím že prostě ten prach může být stále radioaktivní a že ho nesmím dýchat. To mi nevykládejte že tam nefunguje ani YouTube. Průjezd zónou není bůh jak nebezpečný po těch letech (zvláště v nějakém vojenském vozidle) teda až na to že i po těch letech jsou tam stále aktivní hotspoty prachu, který se průjezdem mnoha vozidel fakt může zvířit a nesmí ho nikdo dýchat. Tohle je absurdita tak blbá, že je podle mně blbá i na armádu RF. To přece není možné.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Nicotinick »

Jako takhle, základní premisa je teď vůbec nebrat vážně (ani okrajově) to, co se teď píše na Hovinkách, iDěsech, Seznamech, nebo uvádějí na CNN, Nově nebo ČT. To je prostě lhaní a manipulace od rána do večera. ;)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Grunt »

Nicotinick: Hmm, asi máš recht.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Grunt píše: 29.03.2022 17:58 Pánové, mám takový dotaz (který patří na 100% do absurdit). Teď jsem četl takový stupidní článek (ani na něj nebudu odkazovat) no a v něm se spekuluje o tom, že Rusové ani nevědí co se stalo v Černobylu a proto se tam chovají jak se chovají. Co si o tom myslíte? Vždyť to je blbost ne? To snad není možné aby se za těch téměř čtyřicet let nedozvěděli co se stalo v nejznámější jaderné elektrárně na světě a nebo co je a jak je nebezpečný Rudý les.

Co si o tom myslíte?
Ve škole se to určitě neučí - není se čím chlubit, ročníky mladší než cca 1980 to nezažily ani jako děti. Schválně se zamysli nakolik u nás mladá generace ví něco z historie, co se ve škole neučí nebo se jen nějak okrajově zmiňuje.
Třeba takový Československo-polský spor o Těšínsko - jaké procento z mladé generace nepocházející ze severní moravy vůbec tuší že tu nějaký takový problém byl - a přitom dozvuky trvají do současnosti?

Když se na to někdo zeptá, tak se dozví že vše je v pořádku a je to bezpečné, případně se to doplní něčím jako "však jste chlapi a ne baby" a "peer pressure" ze strany podprůměrně inteligentních vrstevníků spolehlivě vyřeší zbytek.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Matěj »

Technická poznámka, "rudý les" šel dávno k zemi, to celé se zavezlo (prý nekontaminovanou) zeminou. Takže, o co jde? Nezveličuje se to trochu?
Odpovědět