Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

Mám také názor, že schvalování smrti našich českých vojáků někde v tramtárii je činem spíš krajně nevkusným a odsouzeníhodným především a jenom morálně. Ti vojáci nebyli turisti na výletě, ale vojáci ve zbrani na cizím území, kde si je nikdo nepozval a kteří tam přijeli zavádět nějaké (americké) pořádky. To že se setkají s odporem se tak nějak dá očekávat. Celá věc je zpolitizovaná a je poplatná době.
Když začnu schvalovat smrt nějakého našeho "poradce" někde ve Vietnamu, nebo nějaké rozvojové zemi, kde v dobách studené války na straně "zločinného ruského komunistického paktu" , byl spravedlivě sejmut "rangers" ze svobodného světa.....budu taky odsouzen? Ten "hejtr" by se měl veřejně omluvit a to myslím stačí. Ať si každý o něm udělá obrázek sám. Tady ty soudy opravdu zavání manýry totalit, známých spíš z dvacátého století....
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Pokud se nám Drdovo Z hlediska vyššího principu mravního … vám mohu říci jenom jedno: vražda na tyranu není zločinem!“ dostává do kolize se zákonem, tak je asi někde něco špatně.
Ve výsledku se tak za vyslovení momentálně nesprávného názoru můžeme dostat před soud. Že to flikujeme disputacemi o tom, kdo je a kdo není momentálně tyran v závislosti na tom, kdo momentálně sedí na Hradě, již jen ilustruje mizvou právní jistotu, kterou tu máme. Mi to asociuje, že se nám vrací:

„Nemysli. Když myslíš, tak nemluv. Když mluvíš, tak nepiš. Když píšeš, tak nepodepiš. Když podepíšeš, tak se nediv.“ — Jan Werich

Kdyby mělo SZ nebo soudce nějakou úroveň, tak by to smetli ze stolu se zdůvodněním, jako napsal mukl: Je to mimořádně nevkusné, ale před soud to nepatří.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Quido »

Dávám to, prosím, do správnýho vlákna? :lol: Tohle nemůže snad nikdo myslet vážně:

Přerušte očkování první dávkou, vyzval Blatný. Kraje ruší seniorům termíny

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zast ... iny-139655
27.1.2021 - ČTK, SEZNAM ZPRÁVY
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Quido: Ve světě, kde vládnou ze řetězu urvaní úředníci a ne zdravý rozum, to dává dokonce zcela perfektní smysl.
Úřední šiml rozhodl, že očkovaný musí dostat dvě dávky v nějakém definovaném odstupu. Pokud se tak nestane, první dávka se prohlásí za zmařenou, a za tuto celkem snadno vyčíslitelnou škodu by někdo mohl (a v očích úředníka nebo opozičního politika) měl jít před soud. Když se očkovat nebude a lidi kvůli tomu umřou, tak to byla vyšší moc a formálně žádná stíhatelná škoda nevznikla.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

Největší ze všech nemravností je, chápe-li se kdo práce, jíž nerozumí!
Bonaparte Napoleon
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Test jestli jste rasista.... (v chrome když kliknete pravým tlačítkem a v kontextovém menu dáte přeložit do Češtiny, tak tomu budete i jakš takš rozumět.)

Ve videu je odkaz, nemohu ho sem dát, protože to bere stále ten můj hotový test, asi nelze ho udělat znovu ze stejné IP, tak jsem dávám link. Pod videem najdete odkaz.
https://www.youtube.com/watch?v=LxP5ZrFANwI

Tak se ukažte borci :). Já myslím, že jako Bílý, heterosexuální, pracující muž se nemusím vůbec za co stydět. :lol:
Přílohy
Test rasismu.jpg
Martysedlak
Příspěvky: 553
Registrován: 08.04.2020 14:09
Pohlaví: muž
Bydliště: Pohledem Pražáka - dálný Východ

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Martysedlak »

Jo tak jsem rasista a prý možná xenofob :D
Ale ten test je americká kravina.Treba odpověď zda je v pořádku si dělat srandu s restaurací (čínské, indické...) TVL v Čechách si děláme srandu že všeho BOBIKA ;)
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Tak tohle asi v ČR nemůže kromě Antify, BLM a Romea brát nikdo vážně... prostě je to kotel :lol: . Pochlubte se jak na tom jste. A ne, že si to budete přikrášlovat, aby jste byly lepší. Hezky poctivě od srdíčka. :lol:
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Sám test nemá s rasismem nic společného. Je to jen zakamuflovaný návod, co je správné si myslet. To je horší než rasismus
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Jo, s tím 100% souhlasím. Jak říkám, je to jen sranda. (Teda aspoň pro nás.)
drigon
VIP
Příspěvky: 2958
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od drigon »

PeFi píše: 27.01.2021 16:06 Quido: Ve světě, kde vládnou ze řetězu urvaní úředníci a ne zdravý rozum, to dává dokonce zcela perfektní smysl.
Úřední šiml rozhodl, že očkovaný musí dostat dvě dávky v nějakém definovaném odstupu. Pokud se tak nestane, první dávka se prohlásí za zmařenou, a za tuto celkem snadno vyčíslitelnou škodu by někdo mohl (a v očích úředníka nebo opozičního politika) měl jít před soud. Když se očkovat nebude a lidi kvůli tomu umřou, tak to byla vyšší moc a formálně žádná stíhatelná škoda nevznikla.
Jestli je to pravda, tak potěš koště na kvadrát.
Docela začínám mít obavy, aby jsme si si tu slohovou fantasy práci z korona-zombíkového vlákna nezažili naostro.
Koukej tak, aby jsi viděl.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Já od státního aparátu čekám vždy jen to nejhorší a stejně občas umí nepříjemně překvapit. Ale občas překvapí i příjemně.

Bohužel nepříjemně umí překvapit i vlastní kolegové - pošleš jim avízo, že za dva dny přijede kontrola, řekneš jim co přesně budou kontrolovat, co si mají pohlídat - a kolegové se na to totálně vykašlou. A já pak musel vymýšlet jak se z toho nálezu vykroutit se ctí a nemuset u toho lhát. Zatím se to mi to většinou povedlo i proto, že už umím pochopit kudy se jejich mysl ubírá. Ale občas to fakt jde zcela mimo moje chápání.

Známý dělal jakéhosi auditora a byl hrdý na to, že odhalil, že firma poskytuje zaměstnancům zdarma kafe a to je nezdaněný benefit. :head
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od JOBU »

https://www.noviny.sk/krimi/583772-biza ... ho-ukajala Fajkou zadržala lúpežníka, viac popisu asi netreba, tento hrdinský čin sa navždy zapíše do boja proti zločinu.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Obrázek
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Fabulous »

Zkus ho zdržet Máňo!
A jak?
Pro mě za mě ho třeba vykuř.
Hmňm, mňm, cumly, cum...

Fakt bych chtěl vidět to video z benzínky :D
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

Když von ten chlap křičel a řval!
Jakpak má pak chudák holka poznat, že to není klient ze včerejška, šéf, nebo někdo ze sociálky....
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

v TV říkali, že žena, která se ujala onoho speciálního způsobu zadržení, ihned po příjezdu řekla policistům "vemte si ho, já už nemůžu"
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Dle lidí z chcípl pes patří většina testovacích center vlastně Hrabišovi skrz jeho fond:
https://youtu.be/NjL0VT-3EZU?t=81
Pokud by to byla pravda tak čím větší chaos a tím i delší krize, tím pro Hrabiše lépe.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

ANO začíná mít vážný problém. Piráti se Starosty mu v průzkumu dýchají na záda
https://echo24.cz/a/SyT5q/ano-zacina-mi ... E9yCob5mgE

Doufám, že je to fakt hodně blbej "vtip." Jinak se tu máme na co těšit.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

Tak s pirátama určitě. Stačí se podívat co předvádějí v Praze.
Jenže bohužel se bojím, že piráti budou akorát posilovat, protože asi dobře oslovili mladé.
Odpovědět