Útok ve Francii

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od floky »

Nie som uplne presvedčený o tom, že cyklo-hliadka bola neozbrojená....na tejto fotke ( http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahr ... takena.jpg ) to vyzerá, že má na opasku puzdro-zbran ...

Podla tohoto obrazku francuzskej cyklo-policie zbrane zrejme nosia... http://www.dreamstime.com/stock-photo-r ... ge22687930 ...
Etranger
VIP
Příspěvky: 291
Registrován: 29.10.2012 1:47
Bydliště: Východ

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Etranger »

Mac to vystihl přesně.EU tento čin naopak využije k prosazení co možná největších restrikcí zbraní v civilním sektoru.
Kdyby vypukl otevřený a rozsáhlý konflikt původní obyvatelstvo vs.barevní mohlo by se stát že by se hněv milionů spravedlivě naštvaných lidí obrátil proti těm co mají na současné situaci veliký podíl.
Navíc státy ani firmy nedopustí aby kvůli konfliktům přicházeli o zisk a příjmy z daní.Pochybuji že budou čekat na střelbu v ulicích kterou by neměly ve své režii a mohla se zvrtnout jakýmkoli směrem.
molikoje
Příspěvky: 79
Registrován: 22.11.2014 0:14
Bydliště: u Jičína

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od molikoje »

Lidi, dá se proti něčemu takovýmu bránit? Mě z toho přijde, že i kdyby ti novináři byli ozbrojení (např. pistolemi), tak by se stejně nezachránili.
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od FMJ »

to Maximus - Pokud to bylo k mému příspěvku, tak těmi změnami jsem myslel spíš změny legislativní a systémové.

to molikoje - možná by se mohli ubránit jen velmi obtížně, možná by ta šance byla mizivá. Ale byla by určitě vyšší než šance, jakou měli jako neozbrojení.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Maximus »

Myslím si, že bych v tomto případě by se dalo očekávat, že tito teroristé budou vybaveni minimálně měkkou balistikou - na standartní policejní 9mmL bohatě stačí a občan s kosou či něčím ekvivalentním je ve Francii v podstatě sci-fi.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Terminated Account »

mikolije: Tak to je otázka že?Utopit se můžes "s" i "bez" záchranné vesty. Myslím, že důležitější je signál. Pokud by se ukázalo, že tam byl jeden člověk, který se nebránil holýma rukama a dokázal ten útok zmírnit, překazit, omezit, změnit... Tak by to byl jasný signál, že to nebyl tak snadný cíl. Pokud by to byla skupinka :clap Jinak je to scénář Rosomák v kurníku. Jediný kdo nakonec zbyde je Rosomák.

Bylo by dobré pochopit, že naplánované akci nezabrání ani sekuriťák či policajt u vchodu, někdy ani partička mariňáků u brány. Je to první linie. Smutné pak je, že za touto první linii už nejsou žádné další méně viditelné linie.

Postoj, sekuriťák u vchodu mě chrání je to jeho práce a já dělám zase svoji je skvělý, v naší společnosti, kde jsou jednotlivci úzce specializovaní a máme vysoký stupeň dělby práce, ale zároveň ukazuje, jak je tento systém zranitelný. Každý dobrý manažer vyžaduje zastupitelnost i několikrát zálohovanou. Toto nám v těchto případech velmi chybí. Role jedince ve společnosti by neměla být čistě specializovaná pro maximální efekt pro blaho kolektivu.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Fabulous »

Ve Francii je poměrně dost držitelů Sa58. Dokonce mají své kluby a fóra. Bohužel nebyl žádný poblíž místa činu. Stát se to v Praze, tak by moje .308 jistě opět promluvila. Asi bych to na nutnou obranu uhrál :)

Na závěry je velmi brzo, ale rozhodně nepovažuji za prokázané, že by šlo o profesionály s vojenským výcvikem.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Maximus »

To FMJ: Já vím, ale pro mnoho radikálů a bloudů jsou právě taková řešení považována za "systémová".

Problémem řady radikálních muslimáků je fakt, že jsou často zastánci toho, že žádný holokaust nebyl - parafrázoval bych "kdo zapomene na historii, musí si ji znovu prožít". Pokud budou muslimští radikálové neustále stupňovat své útoky, tak s nimi evropská civilizace doslova "zatopí" bez ohledu umírněný či neumírněný muslim. Takto vyhrocené "konečné řešení muslimské otázky" bych opravdu velice nerad zažil.
Navíc by to znamelo de facto jejich vítězství, protože přece všichni zpopelnění muslimové by se v ráji oddávali sexu se 72 pannami a v Evropě by byla místo demokracie (jakkoli haněné) panovala tvrdá nacistická diktatura pro blaho a bezpečí nás všech :evil:.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Maximus »

Je zajímavé, že satira kolektivu Charlie Hebdo mířila na všechny strany, ale jenom radikální muslimové kvůli tomu musí střílet lidi. Satira je od antiky součástí evropské kultury a útok na ni je i útokem na naši kulturu. Tento útok je důsledkem tolerance zcela netolerantních wahábistů a jiných radikálních muslimských bloudů, kteří k nám (tj. i do ČR) mohou svobodně cestovat a kázat svoje bludy. Jak je v Evropě tvrdě potíráno "učení" Adolfa Hitlera, tak by měla být stejná kritéria aplikována na netolerantní formy náboženství. Obojí jde jasně proti principům demokracie a základním lidským právům.
Charlie Hebdo.jpg
Charlie Hebdo.jpg (137.38 KiB) Zobrazeno 7110 x
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Chorche »

a napadlo někoho z vás, že to mohla bejt akce pod falešnou vlajkou ?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Maximus »

Chorche: V tomto případě osobně moc na konspiračku nevěřím.
Uživatelský avatar
PIPboy
Příspěvky: 169
Registrován: 14.09.2014 17:25
Pohlaví: muž

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od PIPboy »

Ježura píše: Jsem velmi zvědav co se z toho vyklube...
.
MOSSAD
:-D :-D :-D
najmou si vousatý komparz, dají jim ručníky na hlavy, naučí několik vět arabsky a v poušti za TelAvivem natočí burcující video s "islámskými teroristy" ženoucími se na Evropu. A troubové jim to opět sežerou i s navijákem.
.
zpráva z tisku:
"Útok odsuzuji, karikatury mě neuráží, uvedl v rozhovoru pro DVTV šéf Muslimské unie v ČR Muhamed Abbas. Zároveň ale upozornil: Když se stane takový útok, tak se žádá, abychom ukázali, že se od toho distancujeme. Ale nikdy jsem neslyšel, že by se někdo distancoval od války v Iráku."
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Wilderness »

Kdyby nekdo nemohl najit to video s dorazenim toho policisty
http://youtu.be/CUrmUcUWS6o
Je z toho znat, ze rozhodne nezabijeli poprve..

OT: A to jsem se zaroven s timto dozvedel, ze si vlada dala spicha s BIS jestli CR hrozi neco podobneho. (pry zachytili nejake financovani). A pred chvili jsem se doslechl, ze CR zadna opatreni nehodla delat...

Pardon za OT.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Chorche »

Maximus píše:Chorche: V tomto případě osobně moc na konspiračku nevěřím.
čet si knížku Lstí a klamem ? Podobnejch akcí je tam popsanejch několik...
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Wilderness »

Server echo kdesi vystrachal tyto informace..
http://echo24.cz/a/wQBwR/pustila-zabija ... tukala-kod
Ze se hlasili k alkajde a vpustila je do vnitr jedna pracovnice redakce...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Chorche »

to psali všude...
PeterM
Příspěvky: 14
Registrován: 29.05.2013 0:28

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od PeterM »

To: Etranger
Jsem presvedcen ze o penize (zisky, dane) uz davno nejde. Ty se daji mnohem snadneji natisknout, vygenerovat nebo prerozdelit. Jde o vymenu vyspelejsiho, hure ovladatelneho puvodniho evropskeho obyvatelstva (volicstva), za nove - primitivnejsi, brutalnejsi, lehce manipulovatelne, za novou chudinu (underclass) zcela zavislou na systemu.
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od FMJ »

to PeterM:

Jestliže teorie akce pod falešnou vlajkou by byla neskutečná, tak ta tvá je naprosto absurdní. Jenže absolutně ji vyloučit taky nelze. Tak nějak jsem si vzpomněl na "teorii devátého muže" z filmu World War Z. Něco jako takové to americké "think outside the box"...
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od Terminated Account »

Nějak mi do té konspirace nezapadá, jak jsou ti primitivové snadno ovladatelní a manipulovatelní. Myslel jsem, že je tady všichni drbou hlavně za to, že si umí tvrdě vyřvat svoje na úkor starousedlíkům a že se nepřizpůsobí tedy neovladatelní. Škoda, že jde toto vlákno zase do :moon

PS: Ještě by se mi hodil návod, jak poznat co je fals flag a co je real flag. Už se v tom ztrácím.
PeterM
Příspěvky: 14
Registrován: 29.05.2013 0:28

Re: Útok ve Francii

Příspěvek od PeterM »

To: FMJ
Diky za odpoved. To neni teorie. V USA je to (od r. 1965) stale hmatatelnejsi skutecnost. Evropa je jen par let pozadu a zapadni Evropa je jen par let pozadu za Evropou stredni, resp. vychodni. Omlouvam se za off-topic. Kdyztak smazu. Zpet k tematu.
Uz aby ty SV*NE chytili!!
Odpovědět