Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Uživatelský avatar
hanpari
Příspěvky: 776
Registrován: 15.01.2011 21:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Morava

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od hanpari »

http://kohovolit.eu/


Víc se k tomu dodat nedá. Kdo jde v dnešní době volit, aniž by si ověřil, zda nevolí proti svému přesvědčení, je podle mne podivín.

I když, abych pravdu řekl, nezdá se mi, že by otázka držení zbraní bylo to nejpalčivější téma, které je tam probíráno ze všech stran. Čert ví proč
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4366
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od bivoj »

Karlos píše:...tak ano to je druhý extrém, prodávat zbraně jako rohlíky komukoliv. V tomhle směru je myslím stávající úprava která požaduje určitou min. dobu "bezproblémového provozu" v řádu let po spáchání TČ zcela na místě.
Za první republiky se u nás pistole a revolvery jako rohlíky prodávaly. Že by to tenkrát mělo nějaký zvýšený dopad na bezbečnost/nebezpečnost se už nedá příliš dohledat...
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Karlos »

Bivoj: ano to je pravda ale to opravdu byla jiná doba, třeba četníci měli respekt, dnes se ti SpartBan fans klidně pustí i do policajdů... ne opravdu bych nezvedl ruku pro takové uvolnění. Stávající úprava je takřka ideální (v tom smyslu že vlastnictví zpraně je nárokové při splnění jasne definovaných přiměřených podmínek).
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od MrPorter »

http://www.gunlex.cz/volby/volby-2013-odpovedi-23-sz/
Hudec dostal hašte a odpovědi byly poladěny, aby se moc nelišily od ostatních stran :)
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Maximus »

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :devil.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od MRAK »

Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Hohepa »

:yes
nejlepší volební spot :clap
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od MRAK »

BigBangu, tak ti nevim , co si o tobě mám myslet ....

Je to samozřejmě levičáckej populismus jako prase, ale bohužel vidím kolem sebe lidi, kteří tomu tleskaj a už se třesou, jak daj hlas bolševikům ..... a je fuck, jestli rudejm, nebo oranžovejm ....

( http://www.novinky.cz/domaci/316994-lid ... huzce.html )
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Terminated Account »

Bude mazat. Odpovědi stran na legální držení zbraní se jmenuje tohle téma! Vlákna s názvem: Moje politické vyznání nebo Politická žumpa, zde nemáme a nikdy mít nebudeme!
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od big bang »

to vidím MacGyver o čom toto vlákno je, ale sa mi zdá že vlákno o voľbách ste mi zmazali, tak sa musím realizovať v tomto a ešte moje obľúbené heslo :lol:

"Bohatý levičák je rozmar a chudý pravičák je idiot" :lol:

a už sa teším na nedeľu to bude kopec srandy po Českom internete a aj na tejto stránke ;) :lol:

Takže aby jsi se nerušeně dočkal, máš ode mě od Rozpadu na dva týdny klid. Pokud budeš i po těchto dvou týdnech trolovat a otravovat, tak dostaneš klid trvalý. Otravujeme se stebou po dobrým už hodně dlouho a všechno musí jednou skončit. MacGyver
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Centurion »

O tom nepochybuj. Český národ si vykope hrob a zvolí si ty, kteří je pohřbí.
Uživatelský avatar
cover72
VIP
Příspěvky: 751
Registrován: 04.09.2012 19:36

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od cover72 »

No, tak pokud zázračně nevyhrají Svobodní, tak nebudou volební výsledky u nás až tak důležité: EU se totiž tozhodla rázně zakročit proti zbraním.

http://ec.europa.eu/ceskarepublika/news ... ane_cs.htm

Přečtěte si ty návrhy, je to "výživné": 54% souhlasu stačí, aby to znamenalo "široký souhlas" s tím, že se v tom EK bude rázně angažovat; a když i jediný člověk (policajt) v komentářích navrhl nějakou restrikci, EK ji nezapomene zmínit a využít, oproti tomu nesouhlas s další buzerací a zakazováním se samozřejmě nezmíní.
Cokoli bylo napsáno do toho Eurobarometru bylo překrouceno, aby to posloužilo k utahování šroubů: kupříkladu zmínka, že zákazy zbraní jsou na nic, protože se to sem propašuje z Balkánu byla překroucena do "zbraně je třeba zakázat A K TOMU ZADRÁTOVAT HRANICE."

Úžasné je, kolik prostoru k "relevantním námitkám" dostaly "organizace" ze zemí, kde jsou zbraně téměř nebo úplně zakázány -- pořád se ohánějí zejména Řeckem a Maďarskem.

Británie zase navrhla zbraně očipovat a sledovat GPS -- kromě aut by tak očividně ráda sledovala úplně vše, s takovouto nejspíše skutečně jednou dojde i na lidi --, nu a zbraně jsou přijatelné pouze na lov a sport -- sebeobrana nepřipadá v úvahu jako "legitimní důvod".

Je to k vzteku a k blití. K čertu s totalitní eurokomisí (v ebooku od Petra Macha zjistíte, že je nereformovatelná, protože do ní nikdy nesmí kandidovat nikdo, kdo by nehájil současnou ideovou linii centralizace moci do Bruselu a zakazování), zneužívající cokoli se dá, překrucující fakta a ohánějící se 51% souhlasem v globálu EU (když západoevropské země jsou pro utahování šroubů ve zbraních a exkomunistické proti -- halt Francie a Německo mají více lidí=hlasů). Pokud ten šmejd nepadne -- a ekonomicky to, vzdor prognózám rozpadlíků nevypadá -- a nevystoupíme z něj, opravdu se zřejmě stane smutnou pravdou tento můj starší obrázek:

Obrázek
radluko
Příspěvky: 35
Registrován: 06.12.2012 22:24
Pohlaví: muž

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od radluko »

Běhá mi z toho mráz po zádech. Neuvěřitelně klamavý a tendenčně sepsaný pamflet který překrucuje a používá pouze fakta která se jim hodí do krámu. Tito lidé zcela určitě nepovedou nestrannou diskusi.
Problém se nevyhýbá ani České republice. V letech 2011 a 2012 vyšetřovala policie ČR celkem 172 trestných činů, jež byly spáchány nelegálně drženými zbraněmi.
Místo toho aby v této větě zvýraznili, že činy byly spáchány NELEGÁLNĚ drženými zbraněmi, tak je tučně uvedeno že jich bylo 172. Proč je jasné každému.
A na základě tohoto chtějí slušným lidem sebrat právo na ................ :ne
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Koniáš »

Volím Svobodné. Aspoň tu trošku pro to můžu udělat. A všichni co je přesvědčím.

Koniáš
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od štaflík »

U Svobodných mi přijde zvláštní, že strašně moc lidí co znám (polovina, víc ?) je chce volit a přitom průzkumy říkají něco o jednom, dvou, procentech...
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1004
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Hdm »

Na to průzkumy přece jsou. Přiohnout stádečko tak kam má směřovat. Spousty lidí raději zvolí jako ostatní, aby nebyli divný. Svobodní jsou trnem v oku dnešní státomafii, proto se musí zašlápnout dokud nevyrostou.

EDIT: Všechny ty články koho volí "celebrity", jsou totéž. Jen nahání jako ovčáčtí psi stádo do směru kam jít.
Navíc, copak si lidé neuvědomují, že takové články z nich dělají méněcenné? Copak má názor nějakého herce atp. větší váhu než jejich? Proč asi nezajdou někde do kovodílny/truhlárny/k pásu a nezeptají se tam?
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Steril »

Štaflíku, pohybuješ se zjevně v prostředí inteligentních a svobodomyslných lidí. V mém okolí také téměř všichni volí SSO.
Nesmíš ale zapomínat na tu násobně větší armádu ovcí a idiotů která volí toho kdo jí naslibuje největší výhody :puke
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od DeadMan »

Já se pohybuji velice blízko vedení firem, které patří zdejším velkobaronům (miliardářům typu Babiš, Kellner, Bakala atd.) a vidím jim pod ruce a proto je mi z tohoto systému na :puke takže volím levici, která chce zrušit anonymní akcie a řádně zdanit tuto zlodějskou pakáž atd. :finger a zdejší podnikatelé, kteří snad tvoří základnu tohoto fóra :shock: jsou mi v porovnáni s těmi co opravdu ovlivňují snad skoro všechny životy lidí v ČR u :moon :mrgreen:

Dal jsem ti týden odpočinek od tohoto fóra, když jsme ti teda u zadínky. Fab.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Volby 2013 - odpovědi stran na legální držení zbraní

Příspěvek od Terminated Account »

Tato strana (Svobodní) je mi velmi sympatická svým programem a tím co hlásá. Bohužel pro mě jsem měl možnost nahlédnout hlouběji a všechny iluze jsou v tahu. Všem jde o koryta...
Zamčeno