Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Zamčeno

Koho budete SKUTEČNĚ volit?

Zeman
32
29%
Topolánek
10
9%
Hynek
50
45%
Drahoš
9
8%
Horáček
3
3%
Ostatní
7
6%
 
Celkem hlasů: 111
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od krvfx »

To už fakt musím - kdo si koho zaslouží si radši strč do análního otvoru a starej se o to, aby sis cokoliv zasloužil hlavně sám (kdo bude prezident teď vůbec neřeším a jsem těžce off topic...ale tohle fakt nesnáším).
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od štaflík »

Je fakt nutné, aby se do nevtipového vlákna rozpadu cpaly fotošopované fotky politické propagandy?

Jinak na této volbě jsem po letech rád, že mám možnost volit kandidáta, který mi plně konvenuje (Hynek) a zároveň mě mrzí, že nemá šanci, protože ho privátní tisk i veřejnoprávní média zazdívají. Ačkoliv říká mnohem smysluplnější věci, než miláček novinářů. Drahoš prostě bude druhý Sobotka, možná jen důstojněji vypadající, bez límce a rovnatek a s vyšším IQ. Což je ale na prezidenta stále dost málo...
m.a.x.x.x.x
Příspěvky: 77
Registrován: 26.03.2016 9:02

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od m.a.x.x.x.x »

Hynek nemá šanci. A Zeman ve druhém kole má určitě menší šanci než v kole prvním. Takže z taktických důvodů to házím v sobotu Zemanovi a budu doufat, že druhé kolo už nebude...
Boudy
Příspěvky: 33
Registrován: 27.01.2015 17:01
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Boudy »

Jen ne znovu sprosťáka, lháře a to jeho okolí ... zítra volím srdcem a v druhém kole toho co bude proti Miloušovi...
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od K4cer »

Ja vám do toho nejdem kecať, len ČR želám, aby ste pri tom volení "menšieho zla" nedopadli ako my na Slovensku :tmi
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Bill Masen »

Tak jsem si udělal bezZemanovskou kalkulačku s tím, že jsem vyplňoval jen zásadní otázky a na ostatní jsem psal nevím. Vyšel mi Petr Hannig 98 % a jako druhý Hynek 80 %
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od proforma »

Panove, trochu zmirnim vas optimismus. Mym obavu - a mam pro to dost padne duvody -, aby MZ nevyhral uz v 1. kole. A se svoji taktikou budeme mit po zizalkach.

Budu jen rada, kdyz se moje obava nenaplni, ale pokud ano, neprekvapi mne to.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od zedik »

Moc mě mrzí,že pan Hynek neměl v médiích stejnej prostor a není stejně protěžován jako třeba Drahoš.Myslím,že kdyby tomu tak bylo,tak s jeho názory by měl slušnou šanci na výhru.
Permonik
Příspěvky: 501
Registrován: 01.11.2016 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: JM

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Permonik »

No, kdyby Zeman vyhrál v prvním kole, tak stalo by se tolik? On stejně nejspíš vyhraje v tom druhém. V prvním kole to hodím Hynkovi. V druhém předpokládám, že to bude Zeman vs Drahoš. Vážně, je pro vás Drahoš tak skvělá volba?

Jako na rovinu, Zemana nesnáším, je to ..., za interpretaci ústavy, Kájínka, Babiše,....
Kromě zdržovací taktiky s pravomocemi/povinostmi a honění si ega, že je moc důležitý má ze seznamu spíš jen formálních pravomocí jednu hodně důležitou:
b) sjednává a ratifikuje mezinárodní smlouvy

a tady bych mnohem raději tu pravomoc viděl u Zemana (menší zlo), než u Drahoše.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od štaflík »

V prvním volím Hynka a v druhém se půjdu nejspíš opít. :-x
Měsíčkář
Příspěvky: 11
Registrován: 11.09.2015 10:21
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Měsíčkář »

štaflík :
Za pochcaným zemanem si stojím, viz odkaz na fotku http://g.cz/pomoceny-zeman-se-siri-jako ... -zastavit/ je z roku 2015, takže to "fotošopovaná fotka" vytvořená před volbami. Jestli pochybuješ o autenticitě, tak si napiš do kladenského deníku.
krvfx:
Kdo si koho zaslouží je moje věc. Vzhledem k tomu že si většina národa nedávno zvolila zmrde, dotačního podvodníka a lháře tak usuzuji že si zaslouží pochcanýho dementního lháře. Aspoň bude prdel až bude dělat ostudu. :mrgreen: A to co nesnášíš je mi celkem u prdele...
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Bill Masen »

seš idiot...
Měsíčkář
Příspěvky: 11
Registrován: 11.09.2015 10:21
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Měsíčkář »

Aha já jsem idiot protože se zeman pochcal a žijeme v tak svobodné zemi že to noviny stáhli aby neměli problémy? Tak jsem hledal, fotka byla odtud než jí stáhli https://kladensky.denik.cz/galerie/masa ... -2015.html a když se podíváme na fotku číslo 23 v plné velikosti a srovnáme jí s tou co jsem dával, tak tam vidíme co? Jo a stín to není, srovnejte se stínem hůlky. Takže fotku photošhopovaly noviny? Proč nepodal zeman žalobu? Jak říkám češi budou mít to co si zaslouží, a já se budu smát.. :mrgreen:
Přílohy
zemanfnf.jpg
lany2dfghd_galerie-980.jpg
Měsíčkář
Příspěvky: 11
Registrován: 11.09.2015 10:21
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Měsíčkář »

Fotka z jiného zdroje http://www.obec-lany.cz/cz/masarykova-vatra~1 konkrétně http://www.obec-lany.cz/img/_/i.000024. ... g_3644.jpg To už je spiknutí "politické propagandy" jako u kříšťálově čistého pana babiše že štaflíku? :mrgreen:
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od devlop »

Měsíčku, píšeš tady stále že Češi budou mít co si zaslouží. Ty tedy nejsi Čech, žiješ v zhraničí a volit možná ani nepůjdeš a jen tady troluješ? Protože jinak by jsi psal i sám o sobě, že budeš mít to co si jako Čech zasloužíš, ale to mi nějak nedává smysl, leda že by jsi si liboval v sebemrskačství. Můžeš nás tedy obdařit informací, koho budeš volit? Víš ať víme, koho preferuješ, zatím tu jen stále mrdáš do Zemana, postuješ fotky s pochcanýma kalhotama a nic víc.

Jinak přehodnotil jsem svůj pohled a v prvním kole půjdu volit toho mého noname zprdelevzešel Hynka :o . Zkouknul jsem pár výstupů (těch je skutečně jen pár, média dala jasně najevo, které dva kandidáty má správná ovce volit a těm také vymezila 80% prostoru), přečetl několik rozhovorů a musím říct, že papírově je to skutečně ideální kandidát. Papírově, protože pořád je to člověk, kterého před pár měsíci nikdo neznal, nikdo neví, jak moc a jak dlouho si bude za svými názory pod tlakem médií, nespokojené vohnoutí části společnosti a třeba pár nepříjemných návštěv nějakého toho Šulce s Macronem, stát.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1484
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od DanBlack »

Když nevíme koho vybrat zkusíme to z opačného konce...
Který kandidát má nejhezčí manželku?
Smůlu má Hannig, to je vdovec. :P
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Královák »

Já se budu rozhodovat podle toho, který kandidát je pro naše sluníčkářsky orientované západní sousedy největší hrozbou.
Měsíčkář
Příspěvky: 11
Registrován: 11.09.2015 10:21
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Měsíčkář »

devlop: Jsem čech a žiju v čechách. Do české společnosti ale nepatřím. Jak jsem napsal v prvním příspěvku na předešlé stránce hodím do urny Miloše. A to z recese, protože to bude 5 výživných let a bude to prdel :mrgreen: První příspěvek tomuto tématu by byl zároveň i poslední kdyby se nevyrojili dvě celkem agresivní reakce. První jak si dovoluji říkat že si češi zaslouží a druhý je to fotošop. Tak jsem na ně reagoval..
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Fabulous »

Nemusíme si nic nalhávat. Zeman se svojí životosprávou se konce mandátu nedožije.
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Prezidentské volby 2018 - proč a koho?

Příspěvek od Královák »

No tak zase aspoň vyndaj lafetu ze skladu a projedou se s ní po Praze.
Zamčeno