Vince Flynn & Kyle Mills - Smrtonosný virus

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze k tématu.
Odpovědět
Joe Azbest
Příspěvky: 914
Registrován: 11.02.2014 10:56

Vince Flynn & Kyle Mills - Smrtonosný virus

Příspěvek od Joe Azbest »

Napětí a akce od začátku až do konce. Těžko jsem se od poslední třetiny knihy odpoutával, vtažení do děje je absolutní. Zjistil jsem, že knih s hlavním hrdinou Mitchem Rappem je skoro dvacet v sérii. Už je mám ve čtečce a doufám, že budou stejně dobré jako tato. Stojí za přečtení. Hodně dobré. Doporučuji!

https://www.databazeknih.cz/knihy/mitch ... rus-432417

Islámský stát ohrožuje Západ biologickou zbraní...

Spojené státy, už tak oslabené vnitřními rozpory, stojí na prahu prezidentských voleb, v nichž tentokrát jde o všechno. Zatímco politici se soustředí jen na to, jak si uchovat moc a výsady, Islámský stát unese geniálního francouzského mikrobiologa a přinutí ho vyrobit antrax. V poutavě natočeném videu, které se objeví na internetu, mohou všichni sledovat postup jeho práce a zároveň se dozvědí, že brzy přijde útok.
Vůdce islamistů se dohodne s mexickým kartelem, který v zásilce drog propašuje antrax přes hranici, ale to je ve skutečnosti jen zástěrka. Teroristé potřebují odvést pozornost Mitche Rappa a Irene Kennedyové, než najdou způsob, jak ve skutečnosti proti Americe použít smrtící virus, jenž se vyskytl v Jemenu.
Rapp má za úkol proniknout do mexických kartelů, zabránit útoku a pak najít vůdce Islámského státu a zlikvidovat ho. Přitom ví, že při téhle misi musí spoléhat jen sám na sebe.
Joe Azbest
Příspěvky: 914
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Vince Flynn & Kyle Mills - Smrtonosný virus

Příspěvek od Joe Azbest »

Tak jsem přečetl celou serii knih s Mitchem Rappem a doporučuji všem, kteří si chtějí zlepšit náladu po útoku Hamásu na Izrael. Tak nějak se musí jednat s teroristy, tak jako hlavní hrdina. Škoda, že to je spíš fantazie. Všechny knihy mají vysoké hodnocení a opravdu stojí za přečtení. Napínavé od začátku až do konce. Každá kniha.
https://www.databazeknih.cz/serie/mitch-rapp-244
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Vince Flynn & Kyle Mills - Smrtonosný virus

Příspěvek od Stenny »

Díky za tip, zrovna jsem sháněl nějakou oddechovou beletrii.
Je důležité/vhodné číst knihy v pořadí, jak jdou v sérii, nebo jsou to zcela samostatné příběhy?
Samotář
Příspěvky: 328
Registrován: 07.07.2016 10:58
Pohlaví: muž

Re: Vince Flynn & Kyle Mills - Smrtonosný virus

Příspěvek od Samotář »

Ano, číst, jak na sebe navazují. Knihy vycházely na přeskáčku a autor následně některé díly dopisoval.

Také, když Vince Flynn zemřel a psaní převzal Kyle Mills, maličko se změnil styl a témata.
Odpovědět