Petr Wolf - Error in Calculo

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze k tématu.
Koniáš
Sponzor serveru
Příspěvky: 667
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Koniáš »

Dočteno.
Velice dobře se to četlo. Docela strhující.
Jsem zvědav na pokračování. Idea díla má potenciál na spoustu různých příběhů.
Jsem zvědav kdy bude pokračování.
Koupil bych si to jako knížku určitě.
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

Pez píše: 17.10.2020 11:40 Hodně dobré, čtivé a napínavé. Líbí se mi styl několika příběhů a jsem zvědavý, jestli se protnou.
Tak, snad se k dokončení co nejdříve dostaneš. :yes
Ano, kniha samozřejmě bude napsána tak, aby podporovala evrospké hodnoty - výhoda pak bude, že z toho bude povinná četba a já budu bohatý a budu moc koupit sto koz do Afriky:
Takže Dan i Michal se nechají přeoperovat africkým lékařem (za pomocí skleněného střepu) na holky a následně uzavřou lesbický svazek. Oddá je progresivní tolerantní immám. Za svědka Danovi pujde Adamová a Michalovi Pekarová (v knize odhalím, že jde o dvojjedinou entitu). Pak adoptují malého teplého afročecha.

Jinak děkuji všem za vlídné hodnocení.
Óðinn á yðr alla
Pez
Příspěvky: 374
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Pez »

Tak nemyslel jsem, že se Dan s Michalem protnou fyzicky, to by mi k nim moc nesedělo :D. Pokud jsem to správně pochopil, tak utíkají spolu lesem v první kapitole. Spíš jsem myslel na zápletku kdy a proč se spolu potkají a co je přiměje zůstat spolu. Tedy pokud nenaznačuješ 4% orientaci.
Jizva
Příspěvky: 5
Registrován: 06.07.2020 23:42
Pohlaví: žena

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Jizva »

Konečně byla čas na pořádné přečtení né jen prolítnutí. Za mě spokojenost. Když výjde knižně nemám problém koupit a sem zvědavá co bude další. Konec dává spostu možností co může být dál takže sem zvědavá.
Uživatelský avatar
Vladimir
Příspěvky: 139
Registrován: 22.09.2016 13:04
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Vladimir »

Zhltol som to za dva večeri, za mňa výborné, teším sa na pokračovanie :yes
Vladimír
Uživatelský avatar
Jason
Sponzor serveru
Příspěvky: 497
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Jason »

Pokracovani bych si hned taky dal... Cetl jsem znovu a budu se opakovat - doporucuji cist doma a ne v praci kdyz pak clovek jede nad ranem domu pres zamlzenou Sumavu...
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 3570
Registrován: 03.09.2012 18:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od bivoj »

No, tak jsem to také přečetl. A jak už naznačuje hned první věta, bohužel se nemůžu ztotožnit s většinovým názorem a nepovažuji tuto novelu za úplně podařenou. Když odhlédnu od obrovského množství překlepů a chyb ve verzi 1, kterou autor vůbec neměl vypustit do světa, protože spoustu věcí by odhalilo i prosté projetí ve Wordu, tak k tomuto dílu mám následující výtky:

- Nadužívání přirovnání a metafor. Na těch 98 stranách textu je 182x použito slovo jako a to většinou v přirovnání. Tj cca 2x na stránce. To už je prostě moc. Také ten rádoby humor a přirovnání občas prostě nefungují jak mají a nezachrání to ani citace DJC.

- Naprostá nelogika chování postav. Jeden příklad za všechny: Millerovi roztrhají jakési bizarní nestvůry (o nichž neví absolutně nic) dva kámoše a psa na cucky a on se z toho, (potom co jim uteče) jde prostě vyspat do své chalupy? Místo aby se snažil dostat kamkoliv do civilizace a okamžitě zmobilizovat nejbližší policejní služebnu? Nebo aby se alespoň neustále pokoušel dovolat mobilem? Celkem salámista... Prostě se nedovolal (mobily fungují/nefungují tak, jak se to momentálně hodí autorovi a není v tom žádná logika - jednou se lze dovolat, jindy zas ne...), tak šel holt do postele... A spí si dost klidně, když ho vzbudí až vééska, jejíž policejní osádce vůbec není divné, že má Miller, cit: "podrápané a zkrvavělé ruce" a dokonce to ani nijak nekomentují... Atd atd...

- Nepravděpodobné postavy. Chápu, že postava Kubského je především pro čtenáře, aby ho informovala o tom "co se děje", ale pravděpodobnost, že by kdokoliv takto krátce po tom, co nastaly popisované děje, věděl o problému skoro všechno a zvláště v takovém rozsahu, je naprosto mizivá. Kubský je tak zcela nereálně působící postava.

- Nepravděpodobné chování společnosti. Pokud by se celosvětově dělo to, co v je v textu popisováno, média by se toho takřka okamžitě chytla s takovou vervou a tak intenzivně, že by ve zprávách neběželo 24/7 nic jiného. Rozhodně by to nebyla "sem tam reportáž"... A to i v případě, že by nešlo příliš komunikovat přes "zóny". O to větší by nastala v éteru panika, že "není spojení".

Co se týče zbrańové terminologie a popisů, tak tady autor předvádí, jak si je jistý v kramflecích, nicméně pak o to více pak praští do očí kulovnice CZ 557 Ranger... (Tuhle blbost mají mmj. i na mnoha eshopech a to i zahraničních), nicméně model se oficiálně jmenuje CZ 557 RANGE RIFLE. Nikoliv Ranger.

A na závěr, to Millerovo vyzbrojování a nakupování výbavy a vůbec celé jednání hlavní postavy v závěru - je to celé takové vachrlaté... A závěr samotný se snahou šokovat taktéž.

Na Nebulu to IMHO nebude... ;)
Sic semper tyrannis.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

Díky za názor, který se mi hodí, protože chvála je pro ego fajn, ale nikam neposouvá. :yes

Trochu nerozumím tomu, proč jste četl první verzi. Bohužel forum neumožňuje mít v titulku vždy jen aktuální verzi. Vypustil jsem to proto, že jsme nevěděl, zda mám psát dál a nebavilo mě dělat korekce. S těmi mi tady pár lidí pomohlo, za což jsme jim vděčný. Možná byla hloupost dát na forum rozdělanou věc (i když bylo anoncováno, že je to rozdělané a s chybami), ale za větší hloupost považuji číst rozdělanou verzi a kritizovat,že je to polotovar, když tu visí tři týdny verze mnohe méně chybová.

K nelogičnostem - myslím že jich tam není více, než žánr dovoluje, jen asi budu muset popřemýšlet, zda to nepsat více polopaticky a nenechávat čtenáře, aby si domýšlel věci. V tuto chvíli nevím. Zdá se, že většina lidí na hru přistoupila, takže trochu váhám, zda to psát jako učebnici logiky, kriminalistiky a fyziky, nebo nechat čtenáře, ať si domyslí, nebo je tolerantní a hraje hru se mnou. Asi to dám někam na půl cesty. Každopádně Vaše poznámky jsou insipirující a asi je částečně zapracuji. Vysvětlím:

Spoilery, vysvětlení
---------
Miller se někdy v noci, nad ránem dostane ke svému baráku, totálně hotový fyzicky a hlavně psychicky. Zažil něco, co mu nedává smysl, je nereálné a vlastně neví, zda se mu to spíš nezdálo. Proto jsem ty noční události popsal spíš jako nástřel snu a halucinace. V tomhle stavu mu nestartuje auto, nefunguje mobil, je uštvanej... přišlo mi logičtější, že se svalí na postel, než aby šlapal do Tanvaldu na policii. Asi se taky zrovna nechce procházet po nočních lesích, po tom, co tam zažil.

Posádka vétřiesky pro něj přijede mj. z toho důvodu, že ví, co se mustalo, jak je napsáno o pár stránek dál. Pak se přeci nebudou psát, co se mus stalo. Oni to (částečně) ví. Proč by měli komentovat je poškrábané ruce, když ví, co se mu stalo? Tohle mi přijde (na rozdíl od odstatních poznámek) jako hledání hnid za každou cenu.

Mobily fungují/nefungují - no, pokud máte zkušenosti z vysílačkami, jistě víte, že se přenosové podmínky dost často mění i v době, kdy se nic neděje. Proč by to při zásadně větších a turbulentních změnách nemohlo měnit kvalitu signálu? Zóna se rodí, postupně roste, není to lineární proces s pevně danými pravidly. A jo, funguje, jak se mi to hodí. To je právo autora.

Kubský je šedá eminence BISky, předsedá bezpečnostní radě státu, má na stole výstupy zpravodajských služeb, vědců apod. Prostě o tom ví v tuto chvíli nejvíc. Také to bude chtít časem využít. A neví zdaleka všechno. A jo, samozřejmě nadhodí pravidla hry.

Jak je napsáno, neděje se to v pozorovatelném rozsahu celosvětově. Zóny se rozsvěcují postupně a zatím se tak moc neděje. Blbne připojení a padají letadla. Je to připisováno změnám v magnetickém poli, Slunci apod. Sem tam se najde někdo potrhaný, ale jednak zóna zatím neyasahuje hlavní populační centra, "Sousedé" se objevují zatím jenom sporadicky a spíš se rozkoukávají a navíc bezpečnostní složky mají snahu věci tutlat, protože tuší, že se blíží průser a poslední co potřebují, je panika. O čem referují média nevíme. Miller ani Bok nemají k dispozici telku net. Každpádně tnhle Váš podnět považuji za nejpřínosnější - asi to zapracují troch víc, aby nebyl prostor pro různé výklady. Uvidím.

557 Ranger - moje chyba. Nějak jsem měl vsugerováno, že když je to puška pro rangery a ne na střelnici (range), že je to Ranger. Díky za upozornění.

Millerovo chování v závěru - no má infrmace, začná tušit co se bude dít, tak se holt chce připravit. Takový Rozpadlík, jenom na to má tak dva dny. Hava tam bude smysl dál.

Jo, přirovnání - nojo já jsem takový lesní lyrik a když to píšu s flaškou vína, tak se někdy nechám unést. :lol: Furt to bude taková skautská lyrika, ale zkusím to zlepšit a učesat. Ona už ta třetí verze je stylisticky trochu snesitelnější.

Pro ADMINA - šlo by nějak udělat, abych sem mohl uploadovat vždy jen aktuání verzi? Díky.
Óðinn á yðr alla
Maximus
Moderátor
Příspěvky: 4346
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Maximus »

Zrovna CZ 557 Ranger bych autorovi nevyčítal - ta kulovnice byla dělána pro tendr kanadských rangerů a reklama na tuto zbraň je na tom dost založena. Proto je na řadě míst i takto označována a každý ví, o co jde. Navíc autor takovéhoto tématu má právo na jistou autorskou licenci v mezích určitých mantinelů.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

No budu to psát trochu více po lopatě, Bivojovy poznámky se hodí. Pokud v tom někdo bude nelogičnosti hledat a zároveň nebude chtít přistoupit na to, že ne vše autor vysvětlí a něco se vysvětlí třeba později a dá to smysl zpětně, pak to fungovat nebude, to má Bivoj pravdu.
S přirovnávánimi trochu uberu, pro mě je to prostě zkratka něčeho, co bych musel, nebo chtěl popisovat k navození místa, nebo atmosféry. Kombinace lyrického ducha, literární topornosti a chlastání v karanténě vede k trudným koncům... Vím, že třeba v dole jsem se nechal unést :oops:

A zároveň se omlouvám za chyby v předchozím příspěvku. Mobil a rozptylování okolím umí divy.

To Maximus-admin: šlo by nějak udělat, abych mohl dávat na začátek aktuální verzi a nevysely tu ty staré? Díky.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 3570
Registrován: 03.09.2012 18:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od bivoj »

2 Maximus - No, když se v ostatní zbraňové terminologii striktně drží reálných názvů, tak mě přišlo divný, že tu 557 označuje zrovna neoficiálním názvem, který prostě na webu CZUB čtenář nenajde. Tedy pokud ostatní zbraně a doplňky označuje striktně dle jejich továrních názvů, bylo by to vhodné i u té kulovnice...

2 Ulfhednar - Ohledně toho Millera a jak šel spát po té noci - mě to prostě nedávalo smysl a hledal jsem, jestli tam nechybí kus textu, který by vysvětloval, proč po takovémto hrůzném zážitku šel jednoduše do postele. Nevím, asi jsem srab, ale já bych rozhodně nezůstával v takovéto situaci v nějaké chatě (když bych měl nula informací co se sakra děje), ale snažil bych se dostat někam "do civilizace" a to za úplně každou cenu. I kdybych byl našrot, protože takovýto zážitek by myslím probral každého...

Ad policajti s véeskou - co jsem pochopil, tak to, že byl sledovaný, věděl pouze Kubský - navíc čtenář se tyto skutečnosti dozví až později. Takováto informace asi nebude sdílená každému... Takže mě překvapilo (protože mám u knížek živou představivost), že vyšel ven se zkrvavenejma a podrápanýma rukama a nikomu to nestálo alespoň za poznámku "...A skočte se umejt, máte ruce jako Freddy Krueger..." ;-) (Jo, taky přirovnání, no... možná by stačilo aby mu prostě řekli, ať si je umyje...) A nebo aby si alespoň ty ruce rychle oplách, než šel ven a hodil na sebe košili... Možná se to může zdát jako hnidopišství, ale píši prostě o situacích, které mě fakt zarazily a kdy jsem si text musel přečíst znovu, jestli jsem někde nevynechal nějakou skutečnost v ději...

Ad Kubský - Jeho postava, resp. její důležitost, je představena hodně rychle. Část věty, cit: "...Kubský se časem stal vedoucím Odboru vnitřní bezpečnosti BIS a členem řady komisí a výborů." prostě nestačí čtenářovi k tomu, aby si udělal obrázek o jeho vyjímečné pozici a možných znalostech o situaci. Alespoň tahle věta by stála za to rozvést tak, aby čtenář hned pochopil, jak významnou odsobou v hierarchii policie a státu Kubský je a nedivil by se pak tolik tomu, že toho ví víc jak brouk Pytlík... ;-)

Ad Ranger - viz hned začátek tohoto příspěvku. Prostě když dodržovat terminologii, tak tu pušku nazvat tak, jak je na stránkách výrobce... Můj názor.

Ad Miller v závěru - mě to přišlo prostě strašně hr. Můj názor. A konec mě vadil především proto, protože nemám rád clifhangery, navíc tento byl IMHO naprosto ujetý... ;-)

Jinak ten nápad má potenciál, ale musí v tom být trochu i logika. Tj. jako autor mít poměrně jasnou představu, proč se děje to, co se děje aby bylo možno čtenáři věrohodně vysvětlit třeba proč můžou ony bytosti v jeden okamžik ignorovat vazební síly mezi atomy (což drží většinu hmoty pohromadě) a v jiný je jde ustřílet padesátkou. Nejde prostě napsat slovy jiné postavy"...já je nevymyslel" a tím se z toho jako autor elegantně vyvázat. Protože právě autor je vymyslel a taky proto by měl mít nějakou ideu, jak vše toto alespoň trochu pochopitelně vysvětlit. Protože bez jakýchkoliv pravidel dle kterých "se hraje" se pak posouváme spíš do oblasti "pohádka" místo do sci-fi/survival/thriller. Toto je častá chyba začátečníků - vymyslí nějaký hodně rozkročený koncept, ale pak se do toho v ději tak zamotají, že nejsou schopni jej poté obhájit z hlediska alespoň elementární logiky chování fiktivního světa.

Snad moje poznámky pomůžou k lepšímu doladění textu a i pro případné pokračování... IMHO, na knížku to zatím není, ale, jak už jsem napsal, potenciál to má a po dopsání další části (a po řádné redigaci) by to na papíru vyjít mohlo...
Sic semper tyrannis.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

Range(ra) bych už neřešil. Moje jednoznačná chyba, kterou jsem (i Maximus) snad vysvětlil.

Miller v noci - doplním do textu, že mu nestartovalo auto a nešel mobil. Byl fyzicky a psychicky na dně. Pak snad bude relativně zřejmé, že určité povahy v určitém, silně nestandardním rozpoložení, by se prostě na další noční výpravu lesem někam do dálky nepouštěly. Navíc, a to prrr :D , Millerova chalupa není žádná "chajda", ale jedno z mála pevných míst Millerova Vesmíru. Je to poctivý sudetský barák, kde se Miller cítí dobře, a je to jeho "doma". Vztah Millera k jeho chalupě jsem se snažil akcentovat. Závěr - ozřejmit, proč Miller zalezl domu.

Podrápané ruce - Miller prostě po tmě běžel lesem, Proběhl nějaké ostružiny, možná sebou někde prásknul - rozhodně není jako Freddy Krueger, spíš jako zahrádkář, nebo chalupář. Ta zmínka je tam jen proto, že při pohledu na svoje ruce mu dojde, že se mu to nezdálo. Nepřijde mi reálné, že když nějaký poddůstojník z krajské expozitory BIS dostane úkol z nejvyšších míst, vyzvednout policajta, který zažil něco speciálního (a on to i zmíní), že bude řešit, jestli má, nebo nemá podrápané ruce. Navíc, než vleze k nim do V3S, jde do sprchy.

Kubský - ano, ona to bude poměrně důležitá postava, asi trochu víc rozvedu, proč ví o věci hodně. Máte možná pravdu.

Miller v závěru - prostě ví, že za pár málo dní se svět začne hroutit, na druhou stranu v tom vidí trochu výzvu ve srovnání s jeho plonkovým dosavadním životem, tak se začne starat. Jo, je to takový nákup snů rozpadlíka.
Ta hlava není cliffhanger, protože to, co jsem sem plesknul není konec ani knihy, ani dílu, ba ani části. Chybí ještě jedna kapitola s Danem a jedna s Michalem do konce první, de facto úvodní části "knížky". Ale ano - tím, že jsem sem dal neupravenou a nedokončenou část, tak to působí jako cliffhanger. Nebyl to záměr.

Proč si některá zvířátka umí někdy hrát s vazebními silami v atomech a jindy jdou (hodně blbě) zabít se časem dozvíme (ne, nebude to nic extrémně sofistikovaného), ale v tuto chvíli to prostě nevíme. O těch tvorech víme málo, skoro nikdo je neviděl a ještě méně lidí by o setkání mohlo vyprávět. Nikdo je neodchytil, nikdo je nepitval a Kubský (jak ho znám) je ještě a la Stroganoff neochutnal. :lol:
Jinak samozřejmě - potřeboval jsem tvora, který má potenciál zabránit nám v ježdění přes zónu v Panduru, a nebo si tam udělat druhý strahovský tunel.

Ještě jednou chci zdůraznit - že za tento typ kritiky jsem vděčný. Jsa neskušený pisálek, mám problém se na to podívat zvenku a posoudit, jestli věci, které jsou mi jasné a dávají mi smysl (už proto, že vím, co bude o pár stránek dál), dávají smysl většině lidí. Jenom fakt nevím, proč jste četl tu výkopovou verzi - byl to omyl, že to visí na začátku vlákna a ty mně blbé jsou tam ztracené?
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 3570
Registrován: 03.09.2012 18:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od bivoj »

Četl jsem všechny 3 verze tak, jak byly postupně publikovány. Svoje poznatky jsem psal k poslední verzi a jen jsem podotknul, že ta první neměla být vůbec publikována. Bohužel je hned na začítku threadu a spoustu lidí co jsem vlezou stáhnou a budou číst pouze ji. Bylo by dobré se domluvit s adminem alespoň na odstranění všech předchozích verzí...

Edit - asi nejlepší řešení by bylo mít aktuální verzi někde na externím serveru a tam si ji přehrávat a zde ve fóru mít jen url odkaz - ten se pak měnit nemusí a stačí vždy jen na serveru aktualizovat soubor... (Samozřejmě se musí pořád stejně jmenovat a info o případné verzi textu by mělo být v tiráži díla.)
Sic semper tyrannis.
Uživatelský avatar
ARNY
Příspěvky: 30
Registrován: 27.09.2012 21:43

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od ARNY »

Dočetl jsem. Ten příběh má myšlenku a je to dobře, čtivě napsáno a už se těším na celou knihu. Nedejte se znechutit rejpaly :-) Důležitý je příběh a čtivost. Smysl to má také. A že už jsem toho přečetl v oblasti sci-fi a post apo docela hodně. Takže držím palce a těším se na celou verzi!
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

Arny děkuji Vám za pochvalu. Motivuje mě. Ti "rejpalové" mě ale posouvají dopředu a pro "rejpaly" tu s tím otravuji. Potřebuji kritickou zpětnou vazbu, takže budu rád i za Vaše "rejpání".
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3489
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Bill Masen »

Ulfhednar píše: 16.10.2020 19:34...AKTUÁLNÍ, UŽ SKORO ČITELNÁ VERZE ZDE:...
Už je úplně čitelná verze?
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

Není. Ladím to, co tu bylo zveřejněno (ještě jednou díky zejm. Bivojovi a Excaliburovi) a dopisuji poslední kapitolku první části. Není čas a to, co tu visí je fakt plně stylistických chyb. V hlavě se mi příběh posunul o dost dál, některé body "to se později vysvětlí-tomu se později dá smysl", už mají ukotvení v budoucnosti.

Neslibuji, ale možná půlka příštího týdne bude korekce + dvě nové kapitoly, které uzavřou úvod.
Teď neztrácejte čas se čtením toho, co tu je.
Ulf.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 480
Registrován: 09.06.2020 13:24
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Ulfhednar »

Revize, stylistické a gramatické úpravy. Odstraněny největší gramatické a slohové prasárny, částečné úpravy a doplnění stávajícího textu. Připsány dvě kapitoly, které ukončují první, úvodní část.
Přílohy
ERROR_IN_CALCULO.pdf
(3.04 MiB) Staženo 67 x
Óðinn á yðr alla
Excalibur73
Příspěvky: 39
Registrován: 16.06.2016 8:38

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Excalibur73 »

Dočteno. Je to výborný :yes . Zase se to super četlo a zase jsem se nemoh urvat. Jen toho chci tak 5x tolik nebo i víc. Plánuje se něco takovýho? Až do úplnýho konce, do vítězství lidí nebo pastýře :D .
Z těch výtek tady bych si nic nedělal, vždycky se někdo najde, ale už to tady padlo několikrát....mnohý vydaný, výborně hodnocený knížky obsahují takový bláboly, přežblebty a záplavu chyb, že tohle je super a co se mi nejvíc líbí, je prostě ta čtivost a ještě z blízkýho prostředí.
Uživatelský avatar
Vladimir
Příspěvky: 139
Registrován: 22.09.2016 13:04
Pohlaví: muž

Re: Petr Wolf - Error in Calculo

Příspěvek od Vladimir »

Dočítal som, úplne super, teším sa na pokračovanie ... ak by bola knižka vydaná, určite by som si ju kúpil :yes
Vladimír
Odpovědět