Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Prodej, nákup, výměna... aneb seženete co potřebujete, prodáte co již nepotřebujete.
Odpovědět
Endy
Příspěvky: 28
Registrován: 01.06.2018 12:46

Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Endy »

Ahoj, rozprodávám tyto nové sumky (tak, jak je vidíte na obrázku). V základu obsahují:

5x sterilní krytí
3x tlakový obvaz
2x šátek
1x izotermická folie
1x desinfekce
2x obinadlo
2x páry rukavic nitril
3x spešl náplast
1x zaškrcovadlo typu Esmarch

Cena 500,- + 50,- poštovné při platbě předem. Další vybavení případně dodám a cenu dle toho upravím...

Obrázek
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od CombatMedic »

Ty caty na obrázku prodáváš taky? Případně za kolik?
Skilled And Resolute
Uživatelský avatar
Vapik
Příspěvky: 45
Registrován: 19.01.2018 15:27
Pohlaví: muž

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Vapik »

Poslal jsem SZ.
Endy
Příspěvky: 28
Registrován: 01.06.2018 12:46

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Endy »

CombatMedic píše: 14.08.2020 18:36 Ty caty na obrázku prodáváš taky? Případně za kolik?
C.A.T. přihodím za 200,-. Beru je od kamaráda z USA za 350,-, který tam dělá TCCC kurzy pro U.S. Army.
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od CombatMedic »

Můžu detailnější foto těch catů? Protože to vypadá na fejky z Ali, steně jako jsou ty sumky.
Skilled And Resolute
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Stenny »

Ahoj, zajímalo by mě foto obsahu - jaké jsou to tlakáče, náplast atd. Díky.
Endy
Příspěvky: 28
Registrován: 01.06.2018 12:46

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Endy »

Jasně, blejsknu v pondělí, víkend sloužím.
Endy
Příspěvky: 28
Registrován: 01.06.2018 12:46

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Endy »

CombatMedic píše: 15.08.2020 11:50 Můžu detailnější foto těch catů? Protože to vypadá na fejky z Ali, steně jako jsou ty sumky.
Posílám foto C.A.T., mám tam 2 různé generace.
Obrázek

Jinak tu zmínku o Alíku bych si vyprosila. Jsem patriot a na Alli bych nekoupila ani obal na mobil, neuznávám tyhle nákupy za kačku z Číny.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Ulfhednar »

Já bych si ty CATy vzal. Kolik jich máš? Díky za SZ.
Pokud je podmínka i lékárničku, domluvíme se přes SZ.
Óðinn á yðr alla
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od CombatMedic »

To jsi měla napsat hned, že foto je ilustrační. Protože ani jeden z těch catu není ten co jsi teď poslala. Kdo teda vyrábí ty sumky? A co je uvnitř? Jednu bych vzal. Možná víc. Podle toho...
Skilled And Resolute
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Fabulous »

Endy: schyluje se tu k trvalému banu za komerci.
Endy
Příspěvky: 28
Registrován: 01.06.2018 12:46

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Endy »

Fabulous píše: 16.08.2020 17:13 Endy: schyluje se tu k trvalému banu za komerci.
A víš co, tak mi ho dej... Asi jsem se někoho dotkla, když jsem se chtěla zbavit svých 10ti sumek, které jsem si pořídila a vybavila a používala na výcviky. A taky žádám o vymazání mého profilu z totoho fora. Prodávám TQ (až) 7. generace za 250,- a asi s tím je nějaký problém... Nemám už chuť tu cokoli nabízet.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Germanik1 »

Klídek, nikdo ti Ban nedal. Vysvětlilo se to. Sakra, držte pohromadě, za dveřmi jsou ulice plný bláznů 😆🌻☀️☀️
Udělám co musím
Endy
Příspěvky: 28
Registrován: 01.06.2018 12:46

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od Endy »

Germanik1 píše: 16.08.2020 18:33 Klídek, nikdo ti Ban nedal. Vysvětlilo se to. Sakra, držte pohromadě, za dveřmi jsou ulice plný bláznů 😆🌻☀️☀️
Hele, už nemám náladu. Jedna sumka s vybavením mě stála 1 200,- (sumka 500, TQ 350 - 900 dle generace, ostatní materiál cca 200,-), myslím, že celková cena 500,- je OK. Chtěla jsem se jich zbavit, protože si doma dělám velký pořádek a dávám pryč věci, kterých mám nadbytek.

Když má admin nějaký problém, má mi to napsat a ne vyhrožovat. Nejsem urážlivý člověk, ale debila ze sebe taky dělat nenechám. Sumky si tedy nechám, stejně se na kurzech TECC často nějaká zlikviduje. Pokud je 500,- pro někoho za sumku moc a má potřebu mě nahlašovat adminovi, nechť si to koupí neoriginální na avizovaném Alíku za pár dva dolary :-). To je jak ten CLSák, který mi nedávno tvrdil, že za originální CAT je 900 hodně, takže v civilu nosí z Alli. Kvalita bohužel něco stojí.
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: Vybavené zdravotnické sumky s molle systémem

Příspěvek od CombatMedic »

Škoda, pár bych si jich vzal. Kdyby jsi teda byla ochotná zodpovědět ty otázky týkající se těch ifaku (nechci kupovat zajíce v pytli).

Jinak ten inzerát vypadá dost špatně. Na první fotce jsou typický Ali sumky. Přesně tyhle se tam prodávají a to včetně těch redcross patchů. Což mi vůbec nevadí. Ale nehrejme si tu na něco. Pokud to jsou "origo" jak píšeš, tak kdo je výrobcem? Někdo kdo vyrábí z těch nejhorších materiálů... Ty škrtidla v prvním obrázku jsou na 99 % fake. Na cvičení taky nevadí. Přesně takhle jsou poskládaný asiatama (neumí je poskládat). Ani jeden z těch catů v prvním obrázku není ten co jsi posílala potom (taky špatně složený, ale už originál). Fotky dalšího materiálu taky nic. A to bych si jich vzal klidně 5+. A nemůžeš přece argumentovat cenou 900,- za nový cat když prodáváš použitý 🤔
Pak píšeš, že prodáváš 10 nových sumek, na obrázku jich je 15.
Promiň, ale to co je na obrázku nekoresponduje s tím co píšeš. To, co je na obrázku poskládám za 250,- když moc (když nakoupím na Ali, což ty nemáš).

Jinak mi rukama prošlo přes 2000 fake catů a 1500 origo gen7 a tak 500gen 6. Ty fake caty poznám už po pachu. 😁
Skilled And Resolute
Odpovědět