Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Terminated Account »

Pokud někdo narazíte na zajímavou akci, nebo máte nějaké doporučení - sem s ním.

Burzy sběratelů - místa a termíny: http://www.zx.cz/burzy/index.php
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Ježura »

Macku možná je tohle téma trochu zbytečné(nebo píšu trochu mimo)...no není úplně zbytečné. Stačí kdy mrkneš(te) po zlevněnkách(ono to jsou prakticky ty bleší trhy) :D ...zjistěte si kolik jich máte v okolí...dneska jsem v jedné byl..(a když budete přemýšlet trochu rozpadlicky) budete cenově velmi překvapeni... viz..ruční mlýnek (určitě nejen)na maso... 185 kč? Origo tutti fruti. Jenom se projděte a vnímejte co bude potřeba...věci vhodné pro nás opravdu za pakatel..co je na ruční pohon dnes v kurzu zrovna není..a je jich tam spousta
Za mě jeden zdroj v brně: štefanikova 48? 64? někde tam..z hlavy to ted nepotím
Naposledy upravil(a) Ježura dne 05.11.2012 23:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dan.te
VIP
Příspěvky: 155
Registrován: 21.07.2012 11:31
Bydliště: Brno

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Dan.te »

:ne Tuto neděli jsem se byl podívat na blešák ve Flédě v Brně a do budoucna to nemohu doporučit. Z 90% to byly ženský hadýrky a bižuterie. Tak s tím neztrácejte čas, nic užitečnýho tam nenajdete - snad jen mě napadá jediná užitečná věc, že tam můžete poslat svoje polovičky a sami zajít třeba na střelnici ...

:yes Na druhou stranu můžu všem vřele doporučit bleší trh v Drážďanech! Koná se každou sobotu(někdy k tomu přidají i neděli) na nábřeží Labe u Albertbrücke což je kousek od centra. Začíná už v sedm ráno a bývá až do čtyř odpoledne(i když to už tam většinou nic moc není, ale zase se dají se ukecat dobrý slevy). Je tam velký množství prodávajících se spoustou zajímavého zboží. Tak až třeba vyrazíte některou sobotu na výlet na Vánoční trhy v Drážďanech, nezapomeňte na blešák na nábřeží!!
Dokonce na tomto satelitním snímku z googlu můžete vidět blešák v provozu ...
A když budete mít štěstí, tak tam můžete i zbohatnout :D
Uživatelský avatar
Dan.te
VIP
Příspěvky: 155
Registrován: 21.07.2012 11:31
Bydliště: Brno

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Dan.te »

Myslím, že jsi Ježku myslel toto: http://www.zlevnenka.cz - tam je to vážně plný pokladů! ;) :yes
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Ježura »

Jo.. přesně tohle jsem myslel... Jsi mě trochu předběhl :-)..jo a je to štefanikova 44
Antonin
Příspěvky: 10
Registrován: 06.11.2012 15:11
Pohlaví: muž

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Antonin »

16. brezna 2013 se kona v Praze - Dejvicich military burza v budove menzy CVUT. Doporucuji rozpadlikum navstevu, byvaji pritomni prodejci armadniho vybaveni a obleceni, mozno nakoupit MRE a dalsi.., vstup 100 Kc, cast ( ta zajimavejsi pro rozpadliky - naradi, vybaveni apod. ) je dokonce venku pred budovou menzy ve stancich a tedy neni nutno platit vstup.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8791
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Fabulous »

Od kolika hodin to je?
Antonin
Příspěvky: 10
Registrován: 06.11.2012 15:11
Pohlaví: muž

Re: Bleší trhy, burzy, vetešnictví atd. - kde a kdy

Příspěvek od Antonin »

Je to od 8 hodin rano, byva dobre prijit driv, jsou tam regulerni fronty na vstup dovnitr. Cele to trva zhruba do 12 hodin. Musim rict, ze je tam solidne natriskano lidma, vydychany vzduch, ale to clovek vydrzi.., muj posledni nakup byla maska OM 10 s cvicnymi i ostrymi filtry a brasnou za 200,- CZK, to jen pro ilustraci. K sehnani jsou tez ND na kosy, i jine kovove predmety.. :mrgreen:
Odpovědět