Kdo bude příští prezident?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Zamčeno

Kdo bude prezident?

Anketa končí za 12.10.2021 12:59

Babiš, Hrabiš a Bureš
31
34%
Petr Pavel
53
58%
Danuše Nerudová
8
9%
 
Celkem hlasů: 92
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od TomSmith »

Holt můžeme být rádi že Čapuše vypadla v prvním kole.
Jinak by to byla úplná Brněnská invaze. Ve vládě i na hradě :mrgreen:
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od PeFi »

Brno dlouhodobě do Prahe posílá to nejlepší co má. Kdo z vás to může o svém městě říct. No? :lol:
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Ivana »

Nejnovější satirický pořad který píše Česká republika v přímém přenosu se stává virálním.

22. ledna
Pane Babiši, má Česko poslat vojáky do otevřeného konfliktu v případě útoku na Polsko ?
Babiš: Kam myslíte? Do války? Určitě ne.

26. ledna
Pane Babiši, měli jsme se v roce 1938 bránit?
Babiš: Určitě ano ..... byla to zrada našich spojenců .... jsem přesvědčen, že by nám na pomoc přišli poláci ...

26. ledna
Babiš: Green deal po napadení Ruska Putinem je potřeba zrušit!

PS: Bude se to jmenovat Ano pane prezidente.
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Hagen »

Koukal jsem včera na tu debatu Pavel-Babiš.
Není nad to, vidět a slyšet na vlastní oči a uši co je Babiš zač :puke .
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Ibex »

Náhodou to byla místy docela komedie. Zvlášť, když padaly takové perly, jako o "napadení Ruska Putinem.." i jinak se člověk musel nad výroky toho potrhlého mafiána jen smát. To už ani k pláči nebylo...
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Hagen »

K pláči je to, že ho je někdo schopen po tom všem volit.
Kdyby šlo jen o články v novinách. Tam bych byl opatrný na objektivitu. Sice má být novinář nestranný, ale i novinář je jen člověk, a má nějaký názor, který promítne do své zprávy,...
Ale při té debatě člověk vidí na vlastní oči co to je za sebestředného ulhaného člověka.
Nemá žádnou sebereflexi, neustále jak kolovrátek omílá tu svou mantru...
"já chci mír", "já za nic nemohu", "já nic neudělal",... Bez svých poradců z něj padají jen "sračky".
Začínám mít pocit, že stejné je to i s jeho podnikáním. Bez týmu lidí, kteří mu radí jak na to by žádné impérium nejspíš nevybudoval. Tu schopnost podnikat si jednoduše koupil, žádný génius to není.
Prázdná hlava plná zášti a egoismu, co myslí jen na sebe, a všichni ostatní mu jen ubližují.
mhi
Příspěvky: 448
Registrován: 16.07.2015 16:37

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od mhi »

Nekdy okolo roku 2000 Babis prednasel na ruznych VS na tema "jak podnikat", a byly z toho zaznamy. Musim rict, ze to v hlave mel celkem srovnane, a rozhodne byl schopny. Jako podnikateli, ktery jde pres mrtvoly a jen "maximalizuje zisk" bych mu veril.

Zaujala mne tam tehdy jedna vec, ktere jsem tehdy nerozumel. Nekolikrat tam usadil studenta, ktery chtel vybudovat inovativni firmu. Prejdeme to, ze studenti tohoto typu byli mimo realitu, jde mi o postoj Babise - ktery razil cestu, ze tady bude v budoucnu par usazenych dominantnich hracu vsude a na nejake "startupy" at vsichni zapomenou, ze je ti velci hraci rozdupou. Rekl "podte pracovat' ku mne a nevymyslajte blbosti". Tehdy mne to hodne prekvapilo, takovy postoj jsem necekal. A tahle videa uz samozrejme nejsou dostupna.

Dneska je to uz celkem jasne a do jeho modelu (vize) fungovani to zapada. Mit celou radu firem, kterymi vertikalne i horizontalne omezim konkurenci, a v danem trhu se pak dohodnu s dalsimi "velkymi".
oldschool
Příspěvky: 92
Registrován: 19.12.2015 12:38
Bydliště: Nahoře vpravo

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od oldschool »

Já čumím, jak můžou média a sítě ovlivnit chování fanatiků.
To je volba :D volit mezi svrabem a neštovicema :D a ještě se kvůli kašparů dohadovat.
Tohle nehraju, bavím se :lol: a s pokorou přijímám volbu "chytřejších" BFU.


Obrázek
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Ivana »

mhi píše: 26.01.2023 9:49 Jako podnikateli, ktery jde pres mrtvoly a jen "maximalizuje zisk" bych mu veril.
V tomhle mu věřím také. Stoprocentně. Tam můj hlas má dávno.

Marek Prchal vyloučen kvůli kampani z klubu marketérů:
https://www.adc-czech.cz/clanek/marek-p ... ke-kampani

Pomáhá lidem, proto Babiš. (Ale pomáhá jen když s ním souhlasí, jinak naval zpátky)
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-pr ... y-40421136

Mimochodem, dovedete si představit, že něco podobného plácne už jako prezident? A Putin se nasere.....
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Grunt »

No tak kampaně končí (víceméně), bohudík a ať už to dopadne jakkoliv, zase se vracím k mému prvnímu příspěvku v tomto vláknu: Je mi líto, že zase nebudeme mít za prezidentku ženu, takže ať už si zvolíte jakkoliv tak prosím, prosím nefrflejte následujících pět let, zvolili jste si to sami! Přeju šťastnou ruku při volbě.

Akorát mi teda nějak uniklo že Česká republika má jít do války. (sem se asi právně vzbudil) S kým to prosím máme válčit, kdy a proč vlastně? Nechce si mi zakládat vlákno kvůli takové prkotině.
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od vrb »

Podle oficiálního vyjádření verchusky jsme ve válce s Ruskem.

Řehka mluví o mobilizaci. ( Ať už to nazývá jakkoliv )
Přitom obava z mobilizace je dezinformacni nesmysl.
Tak se nám náčelník generálního štábu dal zřejmě k proruskym dezinformatorum?

Podle dezinformacniho dokumentu Steel Rose se počítá s bojovým nasazením cca 300 000 Čechů. V první vlně 35 000 bez logistického zajištění tzn plánováno 100% ztrát než se zkonzumuje KDP nesené ve velké polní. Potom 250 000 v druhém sledu.

Tyhle dezinformace se šíří po netu jako oheň, tak se lidi začínají obávat skutečného konfliktu s nedobrovolnou účastí občanů ČR. To je hlavní Babišova karta. Jen to neumí vyjádřit a působí chaoticky. Tak hlavní Pavlova karta je pořádek, protože ten chaos co Babiš předvedl je do nebe volající.

Pokud se nestane zázrak tak Babiš nemá šanci vyhrát.

Pavel má školu kontrarozvedky, KGB, CIA a NATO. Fotí se běžně s Gerasimovem, Gruzinskymi politiky a tak podobně, tak věřím že pak šikovně prekabati a dovede to ukecat jak to tady děláme už staletí.
mhi
Příspěvky: 448
Registrován: 16.07.2015 16:37

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od mhi »

Řehka mluví o mobilizaci. ( Ať už to nazývá jakkoliv )
Řehka mluvi o mobilizaci otevrene, cituji: Pokud by byla válka mezi NATO a Ruskem například na východním křídle aliance mimo české území, okamžitě by se to České republiky dotklo a pouze profesionální armáda by nestačila. "Bude se muset zapojit celá společnost, bude se muset minimálně výběrově mobilizovat, ať už lidé nebo věcné zdroje materiálu," uvedl.
Přitom obava z mobilizace je dezinformacni nesmysl.
Obava z mobilizace neni dezinformacni nesmysl, uz mnoho vojenskych expertu behem roku jasne rikalo, ze pri otevrenem konfliktu nemame armadu, ktera by nase zavazky byla schopna plnit, materialne, ani personalne.

To, ze se tematu chytili dva komunisticti agenti kandidujici na prezidenta, je vec jina.
Hagen
Příspěvky: 1305
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Hagen »

vrb píše: 26.01.2023 23:01 Podle oficiálního vyjádření verchusky jsme ve válce s Ruskem.

Řehka mluví o mobilizaci. ( Ať už to nazývá jakkoliv )
Přitom obava z mobilizace je dezinformacni nesmysl.
Tak se nám náčelník generálního štábu dal zřejmě k proruskym dezinformatorum?

Podle dezinformacniho dokumentu Steel Rose se počítá s bojovým nasazením cca 300 000 Čechů. V první vlně 35 000 bez logistického zajištění tzn plánováno 100% ztrát než se zkonzumuje KDP nesené ve velké polní. Potom 250 000 v druhém sledu.

Tyhle dezinformace se šíří po netu jako oheň, tak se lidi začínají obávat skutečného konfliktu s nedobrovolnou účastí občanů ČR. To je hlavní Babišova karta. Jen to neumí vyjádřit a působí chaoticky. Tak hlavní Pavlova karta je pořádek, protože ten chaos co Babiš předvedl je do nebe volající.

Pokud se nestane zázrak tak Babiš nemá šanci vyhrát.

Pavel má školu kontrarozvedky, KGB, CIA a NATO. Fotí se běžně s Gerasimovem, Gruzinskymi politiky a tak podobně, tak věřím že pak šikovně prekabati a dovede to ukecat jak to tady děláme už staletí.
Tys to tedy dobře pomotal ;)
Jen doufám, že neúmyslně, a že nešíříš bludy záměrně.
Mimochodem ve válce s ruskem opravdu jsme, to není nšjaké tvrzení verchušky.
Ale opět jsi asi trochu nepochopil o jaké válce se mluví ;)
Babiše by za vyvolávání paniky měli žalovat (koneckonců na žaloby je zvyklý)
A já jdu do práce. Ta válka s ruskem které nevěříš mě totiž živí ;)
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od vrb »

Pokud ta oficiální prohlášení seskladam dle základní vyrokove logiky, tak to z toho jasně vyplývá.

Na druhou stranu jsem rád, že nás informují dopředu a ne jak komousi když bouchnul Černobyl. Bez příjmu ORF bych v tom průvodu pod spadem stal s ostatníma.

Mě to může být jedno dokud mi nedopadne granát na dům. Ale toho bych se fakt nerad dočkal.
Rolid
Příspěvky: 21
Registrován: 01.08.2014 14:22
Pohlaví: muž

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Rolid »

Panové vzhledem k tomu, že dnes je volební den a že tohle je rozpadlické fórum. Tak se každý zamysleme koho bychom chtěli mít v postapo společenstvu a kdo je ten, který v době krize bude ten, kdo zajistí přežití komunity. Schválně nenapovídám volbu, protože u každého z kandidátů vidím dost věcí, které pro přežití komunity mohou být zajímavé.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Ivana »

vrb píše: 27.01.2023 9:22 Mě to může být jedno dokud mi nedopadne granát na dům. Ale toho bych se fakt nerad dočkal.
Ono se může stát ledacos i bez granátů. V Bělorusku taky žádné nebyly.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8781
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Fabulous »

Rolid píše: 27.01.2023 10:05 Panové vzhledem k tomu, že dnes je volební den a že tohle je rozpadlické fórum. Tak se každý zamysleme koho bychom chtěli mít v postapo společenstvu a kdo je ten, který v době krize bude ten, kdo zajistí přežití komunity. Schválně nenapovídám volbu, protože u každého z kandidátů vidím dost věcí, které pro přežití komunity mohou být zajímavé.
Tak já vidím jen jednu svini, která myslí hlavně na sebe a potom člověka, který umí organizovat a vést lidi. Je to vcelku jednoduché.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Ivana »

Osobně bych to formulovala trochu jinak (líbí se mi definice, která tu padla v jednom z předchozích postů).

Vidím podnikatele, který jde přes mrtvoly a maximalizuje zisk.
Vidím schopného vůdce.

Oběma věřím, že to budou dělat.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od PeFi »

Fab: Kéž bych to dokázal vidět tak hezky černobíle.
Nicméně budu se držet hesla čiň čertu dobře, peklem se ti odmění a čertovi to nehodím právě proto, že je čert.

Zanamenali jste tohle?
Pohádka o zemi bez paměti (prezidentské volby 2023)
https://www.youtube.com/watch?v=v_tBeEMP9Bg

Já se smál až jsem se za břicho popadal, ale současně mě velmi mrazilo z toho, že to je až příliš jako některé politicky extrémně angažované dětské knihy, které se mi jako dítěti v rámci výuky ruštiny dostaly do rukou.
Zase máme veřejného nepřítele a umělecká fronta šikuje lid do boje slovy, která se hodila když bylo potřeba pronásledovat kulaky, továrníky, židy, amerického brouka nebo jiného živla, který nám šlape po štěstí. A stačí zvolit správného krále a zase budou naše pole a lesy zalité sluncem.
Ach jo. Vážně nemá tato země na víc?
Asi ne ... :|
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Kdo bude příští prezident?

Příspěvek od Ivana »

Máš pravdu, Lábus má na mnohem víc. Měl to udělat jako Marge nebo jako Rumburak.
Zamčeno