Koronavirus ve světě mimo EU

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ironborn
Příspěvky: 115
Registrován: 06.08.2016 17:11

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Ironborn »

PeFi píše: 02.09.2021 16:12
Ironborn píše: 02.09.2021 14:22 Izrael včera 20523 a 43 mrtvých - reklama na Pfizer jak vyšitá. (Předchozí maximum 11316).
Andy Glock píše: 02.09.2021 16:02 Ironborn si vymýšlí. Dřív jsem si myslela že má špatné či neúplné informace. Ale už jsem přesvědčena že úmyslně lže.

Možná by ses měla krotit. Ironbornova čísla korespondují přesně s tím, co pro datum 1. září 2021 uvádí worldometers.
https://www.worldometers.info/coronavir ... ry/israel/
Nějak se mi vybavuje něco o házení perel...
20000/den v létě je na 10 000 000 při 3. vlně hodně.
Jděte do třetích a dalších dávek. :rock :chuckle...salvation is at hand... :devil Ale jestli se to poškození spike proteinem z vakcíny jen trochu kumuluje, tak tak při 5-8 tečce to asi nebude moct zdravé a pravděpodobnost je mrška. Zvlášť až vás potká konfrontace s upgradovaným virem, proti kterému budete mít 15000 titr ADE protilátek...z evolučně pravěkých vakcín :rofl :kiss
Jinak jsem kdykoliv ochoten si cokoliv z toho co tvrdím obhájit před soudem a každého mohu ujistit, že těch (vědeckých) argumentů mám mnoho, protože jsem na rozdíl od vás a Chlíbků a Konvalinků ty studie četl a diskutoval to se skutečnými odborníky a ne těmi místními scientistickými prostitutkami, jejichž bláboly pak reprodukují místní propagandistické žumpy typu Idnes, Seznam Zprávy...
A taky jsem pár lidí, na které se tenhle systém vys**** vyléčil tím nefunkčním ivermectinem, berberinem, quercetinem, melatoninem, zinkem, aspirinem, bromhexinem a vitamínem C a D3...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Maximus »

Mě spíš napadá tento vtip:
Jednou se v oceánu topil jeden pán a připlula k němu loď a ptá se: Nechceš pomoc? - Ne, Bůh mě zachrání.
Připlula k němu druhá loď a ptá se: Nechceš pomoc? A on říká: Ne, Bůh mě zachrání.
Pak se utopil a přišel do nebe a ptá se: Bože, proč jsi mě nezachránil? A Bůh řek: Poslal jsem ti ty dvě lodě, troubo.

Někdo prostě věří v prozřetelnost a altruismus nadnárodního farmaceutického průmyslu i politiků a ani odborné argumenty ho nezviklají v jeho názoru vytvořeným mainstreamovými médii, které jsou známé svojí odbornou erudovaností a politickou nestranností.

S naivními lvíčaty, co si myslí, že jsou už králové, si občas někdo nepěkně pohraje a to můžou být ještě ráda, že nedopadla ještě hůř :devil:
Baabon.jpg
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Ulfhednar »

Zajímalo by mně vzdělání páně Ironbornovo.

Lvíče na Maximově fotce si nepochybně neprošlo fází, že si na vteřinu myslelo, že je králem. Kočkovité šelmy sice mají jinou sémantiku, něž psovité (kterým více rozumíme), nicméně svojí polohu v sociální hierarchii chápou přesně. Odhadem měsíční kotě jistě nemělo pocit, že vládne klanu a světu. Z tohoto pohledu je nabídnutý obrázek a komentář pouze hloupou manipulací, s nulovou hodnotou. :|

Osudem starých lvů je v první variantě chcípnout hlady, ve druhé být rozebrán mladými lvy a hyenami.

Argument o morálce farmaceutických firem je z podpásovka. Jsou to ty samé firmy, jejichž produkty denně používají lidé ve zdravotnictví. Nestojím o to, aby ke mně v případě (např.) vážného úrazu přijel zdravotník, a místo osvědčených produktů firem podnikajících ve zdravotnictví (CAT, desinfekce, antibiotika, anestetika), mi s poukazem na jejich amorálnost a touhu po zisku, nabídl svůj altruistický odvar z babského ucha a transcedentální stimulaci čaker. Já radši ty ziskuchtivé vrahy z Vólstrýtu.

Pánové, možná kdybyste vystupovali slušně a s respektem, bylo by možné vést debatu na úrovni. Tyhle výkřiky mi připomínají rok+ staré vystrašené naříkání, jen v opačném gardu. Leitmotiv, jazyk i argumentace ad hominem (perly sviním - proč tedy z výšin vaší ctihodné vyděšenosti k těm sviním sestupujete?) je úplně stejný, jako jarní křiky Poloventilatora (aka Koťátka, Schickelgrubera, Galaktického užnevímco apod.), Bacila, Bivoje apod. Jenom změna znaménka.

Jako Covid nemá smrtnost 18% a kloktání desinfekce na hajzly po návštěvě obchodu (do kterého šel dotyčný ve fullgearu) je směšné a kontraproduktivní, je argumentace sviněmi, masovým mřením na vakcíny a hrůznou kapitalistickou povahou západních medicínských firem dlouhodobě neudržitelná.

Společné to má to, že jak se podobní loni tetelili radostí při nárůstu těžkých případů u neočkovaných a objevy nových mutací, budou se letos (protože situace se se změnou počasí a dalším "tuningem" viru, nepochybně zhorší) tetelit při nárůstů hospitalizací očkovaných (kteréžto očkování mělo být loni spásou). Hlavně že je zle a ty mrazáky aby byly. Tentokrát plné očkovaných. Pravda, která se motá někde uprostřed, je nuda.

Přežití není soutěž v pesimismu a vystrašení.
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Fabulous »

Proč jsem asi zamkl vlákno o vakcínách?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Maximus »

To Ulf: Nebudu se přít o stáří lvíčete na fotce, ale malé kotě, co mám teď doma, si na našeho starého kocoura troufá neuvěřitelně. Obrázek mi tu docela zapadl do špičkování o starých a mladých lvech - samozřejmě v nadsázce. Také chápu, že představa být lvíčetem v rukou vilného paviána není řadě očkovaných mRNA vakcínou moc po chuti :| .

S léky je to ještě složitější, řada léků se pacientům předepisuje, protože lékaři mají za to nějakou hezkou odměnu (v praxi jsem se s tím setkal nespočetně a jsou na to i odborné studie, jak naroste předpisování určitých léků po návštěvě lékového dealera či po návratu lékaře z farmakologickou firmou sponzorovaného kongresu, například na Maledivách). Některé léky (třeba statiny) je v řadě případů vyhánění čerta ďáblem, jindy osvědčené přípravky jsou zrušeny bez náhrady, protože jsou moc levné a efektivní - třeba oxid dusný v anesteziologii nebo nepovoleny k oficiálnímu užívání jako Ivermectin proti Covidu (přesně v duchu Huxleyho Konce civilizace).

Navíc každý praktik, který přesvědčí svého klienta na očkování dostane nyní 380 kč - jsou doktoři, kteří za tyto peníze v klidu naočkují i 80 leteho pána s horečkou a v terminálním stádiu karcinomu.

Já také neodmítám očkování a priori, naopak jsem ho vždy podporoval. Jen odmítám pokusy na lidech a zejména na dětech a těhotných, experimentální vakcínou formou plošného očkovaní, navíc už v některých státech v podstatě už povinného.

Rozhodně nejsem ten, který se tetelí nad nějakým nárůstem případů a už vůbec ne hospitalizací - nic nemůže být dál od reality.

Souhlasím ale s tím, že někdy tu diskuse přechází do osobních napadání a to není ku prospěchu nikoho. Takže konec OT
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Maximus »

Nová jihoafrická mutace:

Nový kmen C.1.2, který je možná více nakažlivý, je odlišný od původního viru z Wu-chanu, uvedli odborníci z jihoafrického Národního institutu pro infekční nemoci. Nová mutace byla identifikována v Jižní Africe už v květnu tohoto roku a do té doby se objevila v Anglii, Číně, v Kongu, Mauriciu, Novém Zélandu, Portugalsku a Švýcarsku.

Ve své studii navíc vědci zjistili, že kmen C.1 je schopen vytvořit průměrně 41,8 mutací za rok.

Tato četnost je téměř dvojnásobná než ty, které byly vypozorovány u současných tzv. znepokojujících variant (z anglického Variant of Concern, VOC, pozn. red.) covidu-19. Během výzkumu vědci objevili, že měsíčně se zvyšuje počet genomů této mutace, z květnového 0,2 procenta na 1,6 procenta v červnu, v červenci už to byla 2 celá procenta.

Takovýto konstantní nárůst v dost krátkém časovém úseku byl ale zaznamenán i u variant alfa, beta a gama. Vědci rovněž registrovali na 14 různých mutací zhruba v 50 procent variant se sekvencí C.1.2.

Vědci dále uvedli, že zatímco je třeba další výzkum ke stanovení dopadu těchto mutací, zároveň varovali, že nejnovější varianta by mohla být odolná vůči protilátkám z prodělaného viru i proti vakcínám.

V jejich zprávě, která byla publikována v časopisu Nature, uvedli: „Identifikovali jsme novou mutaci SARS-CoV-2, která se objevila v centrální části Jižní Afriky po první vlně pandemie, následně se rozšířila do dvou sousedních provincií. Tato mutace se rychle rozšířila a stala se dominantní ve chvíli, kdy byla pandemie opět na vzestupu. Epidemiologická data navíc naznačují, že tato varianta je nakažlivější a dokáže obejít i imunitní systém.“

Kmen C.1.2 byl začátkem srpna identifikován mezi deseti variantami viru ve Velké Británii. V dubnu vědci zjistili, že další jihoafrický kmen - nazývaný B.1.351 - může snižovat učinnost vakcíny Pfizer.

Vědci monitorovali 400 lidí, kteří měli pozitivní test na koronavirus nejméně 14 dní po podání jedné nebo dvou dávek, a také 400 pozitivně testovaných, ovšem neočkovaných.

Varianta se vyskytla osmkrát častěji u těch, kteří měli dvě dávky vakcíny, než u těch, kteří očkováni nebyli - byla detekována u 5, 4 % lidí naočkovanými dvěma dávkami a u 0,7 % lidí bez očkování.

Vědci z Univerzity Tel Aviv ve studii uvedli, že jejich závěry napovídají tomu, že vakcína proti covidu nebude v případě tak účinná proti jihoafrické mutaci, jako je proti původní formě viru nebo britské mutaci. U mutace B.1.351, tedy u jihoafrické mutace, došlo ke změně proteinu, který se ve tvaru bodce nachází na povrchu viru a jehož pomocí se infekce dostává do těla. Experti se obávali, že pro imunitní systém bude obtížné tuto změnu rozeznat a tato alternace „otevře dveře“ tomu, aby byla mutace rezistentní vůči vakcíně či odolná vůči imunitě, jež tělo získalo po prodělání nemoci.

Kolumbie:
Varianta koronaviru mí (B.1.621), poprvé zachycená v lednu v Kolumbii, už v zemi převážila. Představuje přibližně 60 procent analyzovaných vzorků odebraných lidem, kteří zemřeli po nákaze nemocí covid-19, uvedla agentura AFP s odvoláním na místní úřady. Středeční odhady Světové zdravotnické organizace (WHO) přitom uváděly, že varianta mí představuje v Kolumbii 39 procent nových případů.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Maximus »

Další odkaz na studie, že netestování očkovaných je nesmysl přesně v duchu ignorantství zdejších "odborníků" z MZ a MeSES. V Rakousku tyto nové poznatky akceptují - testují děti a učitele ve škole bez ohledu na to, zda jsou očkovaní či nikoliv.

https://www.hlavnespravy.sk/studia-v-la ... ci/2656492

Vím co je to za "zdroj", ale v článku jsou odkazy na primární velice relevantní zdroje, tak se bavme o nich.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od proforma »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sabo ... .seznam.cz

Hodne zajimavy clanek. Jakasi parizska laborator, ktera se zabyva vyzkumem protilatek, objevila, ze v nekterych pripadech si telo vyrabi protilatky proti vlastnim protilatkam, tedy blokuje cinnost sve imunity. Vyskyt techto "antiprotilatek" stoupa s vekem, je tedy pravdepodobne ovlivnen v zivote prodelanymi onemocnenimi. Zaroven rostouci pocet techto "antiprotilatek" velmi vyznamne koreluje s tezkymi covidovymi stavy v nemocnicich a jejich vekovou strukturou. Pokud se potvrdi, ze mnozstvi techto "antiprotilatek" dokaze imunitu snizit natolik, ze pak neni schopna bojovat s covidem, takze nemocni konci v nemocnich, byl by to zaroven pomerne jednoznacny indikator, jak odlisit osoby, kterym hrozi vazny prubeh nemoci, a tyto pripadne vcas lecit ucinnejsimi postupy.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Ivana »

Zas tě musím sprdnout, píšeš to blbě.
proforma píše: 13.09.2021 17:37 ...v nekterych pripadech si telo vyrabi protilatky proti vlastnim protilatkam
protilátky proti interferonům
proforma píše: 13.09.2021 17:37 Vyskyt techto "antiprotilatek"
autoprotilátek
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od proforma »

To se pozna odbornik :-) Holt jsem to prevypravela jako laik, proto je tam ten link, aby si lidi precetli original :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Audis »

Izraelský ministr zdravotnictví v osobním rozhovoru s kolegyní, před jednáním vlády, nevedom si, že hovor je již publikován, řekl :
Covid pasy nemáme z důvodů epidemiologickych, ale kvůli donucení lidí k očkování.
Zdroj https://vinnews.com/2021/09/13/caught-o ... demiology/ použijte překladač.
nebo český překlad zde https://Ruský lžiserver.cz/news/izraelsky-minis ... dstatneni/ ( v tomto odkazu tu omáčku okolo beru s rezervou; mj. to v původním článku není)
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
xgordon
Příspěvky: 642
Registrován: 10.08.2020 0:14

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od xgordon »

Bohuzial si myslim, ze nic sa nezmeni. Aj keby to vykricali v priamom prenose v TV a nadelej budu vynucovat tie pseudo-opatrenia, tak ludia budu cusat a instalovat appky a podobne veci, lebo nikto nechce buzeraciu zo strany statu. 99 % ludi radsej zostane vo svojej komfortnej zone a zanadava si doma.

Pritom cisla nie su velmi idealne na to aka propaganda a tlaky tam boli na ockovanie. Jeden by povedal, ze na tom boli dokonca horsie nez v prvej vlne.
Capture3.PNG
Capture2.PNG
Capture1.PNG
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od proforma »

To je fakt jak u blbejch: ZADNA vakcina nezajistuje 100% odolnost vuci nakazeni. Cili Tvoje grafy nove nakazenych jsou zcela irelevantni. Dulezite je, kolik lidi z tech nakazenych konci ve spitale a kolik jich umira. A kolik lidi z tech ve spitalech a mrtvych melo plne dokoncene ockovani a kolik ne. Teprve to jsou ZDROJOVA DATA pro posuzovani ucinnosti vakciny. Zdrojova data, nikoli interpretace.

Tohle uz tu bylo taky vysvetlovano nescetnekrat. Fakt nevim, jestli mas tak hlubokou kognitivni disonanci, nebo proste jen vydelavas psanim naprosto scestnych prispevku.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Tazi »

Někteří lidé tady to buď nejsou schopni pochopit, nebo nejsou ochotni to pochopit.
A je asi jedno kolikrát to napíšeš ;)
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Germanik1 »

Náhodou já jsem za ten scestny příspěvek rád. Stýkám se jen s normálními lidmi a občas mám problém pochopit irreal. Takhle mi to jde líp
Udělám co musím
Radek344
Příspěvky: 41
Registrován: 02.06.2015 8:42

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od Radek344 »

proforma píše: 14.09.2021 15:59 To je fakt jak u blbejch: ZADNA vakcina nezajistuje 100% odolnost vuci nakazeni. Cili Tvoje grafy nove nakazenych jsou zcela irelevantni. Dulezite je, kolik lidi z tech nakazenych konci ve spitale a kolik jich umira. A kolik lidi z tech ve spitalech a mrtvych melo plne dokoncene ockovani a kolik ne. Teprve to jsou ZDROJOVA DATA pro posuzovani ucinnosti vakciny. Zdrojova data, nikoli interpretace.

Tohle uz tu bylo taky vysvetlovano nescetnekrat. Fakt nevim, jestli mas tak hlubokou kognitivni disonanci, nebo proste jen vydelavas psanim naprosto scestnych prispevku.
Počtama pozitivně testovaných alias "nakažených" se ohání snad všechny vlády včetně naší a israelské a dalši miliony covid-hysteriku, tak nechápu, proč se navážíš do Xgordonova příspěvku? Vlády tvrdily, že očkování Covid vyřeší, ale dle jejich metriky to vůbec není pravda - to je co Xgordon říká a má naprostou pravdu. Ty máš pravdu v tom, že je to tu jak u blbejch. Xgordon za to ale nemůže.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od proforma »

Ze se necim ohani vlada, ma byt znakem, ze je to spravne? To jako fakt? Ja myslela, ze tady jsou lidi s nezavislym myslenim. Tak se nediv, ze mi vadi, kdyz nekdo jen opakuje hloupe argumenty vlady. Nemam problem diskutovat o ruznych stanoviscich s nazorech, ale aby diskuse nekam vedla, musi byt podlozena platnymi argumenty. A tim prosty pocet nakazenych, kdyz nekdo chce dokazovat nefunkcnost ockovani, proste neni. Neni. Neni. Sofismata tu nemaji co delat, to je domena diskusi na iDesu a emiminu.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od proforma »

@Radek, @Xgordon: ja bych uvitala, kdyby nekdo, kdo tvrdi, ze ockovani nefunguje, postnul nejakou oficialni tabulku (klidne i z Izraele), kde bude uvedeno:
- vekova skupina, jeji celkovy pocet a podil na populaci
- pocet ockovanych v teto skupine a % z celku skupiny
- pocet nakaz 14 dni po 2. davce a % z celku ockovanych
- pocet neockovanych v teto skupine a % z celku (zbytek budou rozockovani 1 davkou)
- pocet nakaz neockovanych za nejaky srovnatelny casovy usek a % vuci celku
- pocet lidi z ockovane a neockovane skupiny v nemocnicich, na JIP, na ECMO a zemrelych
- a totez pro dalsich 6-10 vekovych skupin.

Pak bychom se mohli bavit, zda vakciny fungujou, nebo ne. Klidne zmenim nazor, kdyz mne o tom nekdo temito argumenty (publikovane nejakou renomovanou instituci) presvedci.

Ale rikat tady, ze vakciny nefunguji, protoze celkovy pocet nakaz v Izraeli je X, to je proste hruba logicka chyba. A kdyz na to dotycneho upozornim, a on si porad vede svou, pak si muzu myslet, ze to bud nechape, nebo zamerne mlzi. Ani s jednim pristupem nema cenu dal diskutovat, protoze neni o cem.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od bacil »

Přesně to co chceš už každý měsíc čtvrt roku vydává anglické minzdr. Odkazy tu také na to chodí, jen nedáváš pozor.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus ve světě mimo EU

Příspěvek od neilz »

me by zajimalo kolik statistik bere v potaz ze prvni vlna vyradila nejslabsi, je celkem logicky ze dalsi vlna pokud bude cilit na stejne "problemy/geny, to je fuk co) bude mit min tezkejch pripadu protoze tyto osoby uz podlehly prvni vlne, tedy pokud letos budem mit o treba 30K min umrti nez minulej rok tak to neznamena ze je to vakcinou ale tim ze 30k lidi umrelo minulej rok a letos tu je uz v tomto smeru silnejsi a odolnejsi populace tedy je logicke ze bude min tezkejch prubehu pokud nebude delta uplne jina nabidka :-D
Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Odpovědět