Koronavirus - vakcíny

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Jste očkovaní?

Ano
116
54%
Ne
99
46%
 
Celkem hlasů: 215
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

4. dávku Maxime už si nedám (myslím, že se do čtvrté už nikdo nutit ani nebude).
Myslím, že třikrát už fakt stačilo. Tři dávky a k tomu prodělání Covidu musí stačit ;) .
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

tazi
kde jsou ty doby (no není to ani rok), co nějaká Rút Tachecí v reklamě v rádiu 3x do hodiny tvrdila, že všechny vakcíny jsou bezpečné a že když se naočkuješ, covida chytit nemůžeš.

Sám jsi příkladem že to vše byli lži.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Fabulous »

Nebyli to lži, ale nevědomost.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Maximus »

A vsichni, co o tom pochybovali byli desinformatori a siritele "fake news" Jak je vse relativní :mrgreen:
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

jerry.mysak píše: 03.02.2022 11:22 tazi
kde jsou ty doby (no není to ani rok), co nějaká Rút Tachecí v reklamě v rádiu 3x do hodiny tvrdila, že všechny vakcíny jsou bezpečné a že když se naočkuješ, covida chytit nemůžeš.

Sám jsi příkladem že to vše byli lži.
Neznám Rút Tachecí, stejně jako spoustu jiných rádobycelebrit, a pokud někdo tvrdí něco, o čem ví hovno, tak to není lež, ale hloupá nevědomost.
A to hovno (s prominutím) vědí i antivaxeři.
Pokud se nabourám a zraním v autě, taky nezačnu hulákat, že auta jsou špatná, nebezpečná,...
Je těžké toto pochopit?
Co je v životě bezpečné a bez rizika? NIC,NIC,NIC.
Takže i kdyby mě to očkování zabilo, je to jen blbá náhoda, měl jsem prostě smůlu.
Mnohem většímu počtu lidí to pomohlo.
Takže ač postižen vakcínou, nemám důvod měnit názor. Jediné co mohu říct je, že jsem prostě "klikař" ;) .
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Příspěvky: 167
Registrován: 25.09.2012 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: Landkreis Aussig
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Rudolf Steiner »

A o tom to je, protože nic není bez rizika, tak si o tom chci rozhodnout sám. Ne že mě bude někdo k něčemu tlačit o čem jak píšeš, nic neví.
„Ceterum autem censeo Unionem Europaicam esse delendam.“
Impfung macht frei!
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

To jsme sice už zase u politiky, ale.... máš pravdu. Nikdy jsem "nehlasoval" pro povinné očkování, a ani nikdy nebudu. (alespoň za stávající pandemie Covidu). Už proto, abych se nemusel hněvat na někoho jiného. Jen na sebe.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

Fabulous píše: 03.02.2022 11:26 Nebyli to lži, ale nevědomost.
fabe
to je omyl. Už tehdy se vědělo že ty vakcíny nesplnují očekávání do nich vložené. Ale jak psal Maximus, věřili tomu jen konspirátoři. Ani politická elita očkování nevěřila. Viděl jsi jak očkovali Babiše? To byla komedie. A na konspiračních webech bylo plno videí politiků, kterým píchli prázdnou injekci.
Proč se ti politici nechtěli nechat očkovat, když to tak propagovali? Už před rokem byli signály, že očko není to co by mělo být. A čas nám konspirátorům dal za pravdu.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

Jerry,Jerry, ty jsi nenapravitelný optimista co se konspirací týče.
Politici se nechávali natočit, jak jim píchají prázdnou (chápu plnou vzduchu) injekci.
To už vážně nejsi schopen uvažovat reálně? Proč by se u toho natáčeli? A proč by jim nedali placebo?
Něco může být záhada, ale něco je vysloveně blbost :lol: .
Na účinnost vakcín ani reagovat nebudu, to je furt dokola ;) .
Účinnost je prokázaná, dokázaná, prověřená miliardami dávek, ale vždy se najde nějaký nevěřící Tomáš :lol: .
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1585
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Grunt »

Půjde někdo na NovaVax? Mám o ni celkem zájem, ale:
  1. Nikde se nechci registrovat, nechávat svoje tel. číslo, domlouvat termíny a bůhvíco (jo a do Brna se mi kvůli tomu taky úplně jezdit nechce).
  2. Nechci být úplně mezi prvníma test. králýkama.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Germanik1 »

Já chci do smrti vidět nejvýš tetanovku.
Udělám co musím
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od cipis »

Na tu absolentní vakcínu někdo půjde? Proč? Když je vůči starému viru. A navíc jaksi už se ruší omezení pro neočkované ...
Maser
Příspěvky: 22
Registrován: 21.01.2021 16:26
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Maser »

Třeba kvůli práci.
Uživatelský avatar
TommyV
Příspěvky: 188
Registrován: 02.09.2020 12:51
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od TommyV »

Pakliže se zruší covid passy, to ještě nějaká firma bude tlačit na očkování?
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od proforma »

Treba takova, ktera nechce, aby ji vypadla 1/3 smeny? Ony se totiz firmy ridi nejen platnymi narizenimi, ale hlavne zdravym rozumem...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

Tazi píše: 03.02.2022 15:43 Jerry,Jerry, ty jsi nenapravitelný optimista co se konspirací týče.
Politici se nechávali natočit, jak jim píchají prázdnou (chápu plnou vzduchu) injekci.
To už vážně nejsi schopen uvažovat reálně? Proč by se u toho natáčeli? A proč by jim nedali placebo?
Chápeš špatně, ale nevadí. Vysvětlím. Ta stříkačka byla prázdná, píst v přední poloze (tj nebyl v ní ani vzduch) a očkovač pouze píchnul do svalu a dělal že stlačuje píst. Bohužel ty videa klují jen na "konspiračních webech" na těch oficiálních byly smazaný téměř okamžitě.

Nedělám si iluze o inteligenci politiků, ale nechat si píchnout vzduch by snad nenapadlo ani je.
Ale ty očkování proti covidu věříš, tvůj boj. Jen nevím, proč vy dobroseři tak nutíte do toho i ostatní.

Asi když mi chcípla koza, at sousedovi taky chcípne.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

proforma
a jak se to dělalo když byli chřipkový epidemie?

A na co ti je očkování, když ti pozitivního zaměstnance stejně pošlou domů? U nás v kanclech jsou všichni očkovaní a já jsem jedinej kterej to ještě neměl. Na hale měli covida většinou očkovaní. Jeden ho chyt 14 dní po 3 dávce.

Vedení větších firem dostalo befel, aby prosazovali očkování. Náš ředitel se nedávno prokecnul.

Ale oficiálně to nikdo nepřizná.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

jerry.mysak píše: 04.02.2022 8:55
Tazi píše: 03.02.2022 15:43 Jerry,Jerry, ty jsi nenapravitelný optimista co se konspirací týče.
Politici se nechávali natočit, jak jim píchají prázdnou (chápu plnou vzduchu) injekci.
To už vážně nejsi schopen uvažovat reálně? Proč by se u toho natáčeli? A proč by jim nedali placebo?
Chápeš špatně, ale nevadí. Vysvětlím. Ta stříkačka byla prázdná, píst v přední poloze (tj nebyl v ní ani vzduch) a očkovač pouze píchnul do svalu a dělal že stlačuje píst. Bohužel ty videa klují jen na "konspiračních webech" na těch oficiálních byly smazaný téměř okamžitě.

Nedělám si iluze o inteligenci politiků, ale nechat si píchnout vzduch by snad nenapadlo ani je.
Ale ty očkování proti covidu věříš, tvůj boj. Jen nevím, proč vy dobroseři tak nutíte do toho i ostatní.

Asi když mi chcípla koza, at sousedovi taky chcípne.
Takže popořádku.
....vy dobroseři do toho nutíte ostatní....
A) najdi jedinou mou větu, kde do toho někoho nutím....
B) vypláchni si svou nevymáchanou drzou držku od nadávek a urážek.... do očí bys mi to neřekl.
C) pokud si vážně myslíš, že jsou ti politici tak hloupí, a nechali by se u toho takto natočit, jsi zaslepeným obdivovatelem konspiračních webů, kterým dost hloupě a naivně věříš.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Germanik1 »

Ale pánové, stojí vám nějaký propagační šot za konflikt? Když se budeme prát kvůli banalitám, panstvo bude mít radost. Navíc je to bez významu pro věci příští.
Udělám co musím
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hohepa »

Naprosto neuvěřitelná situace se odehrála v posledních týdnech na klinikách tří zemí. Tříletý chlapec z Kypru s vážnou srdeční chorobou měl podstoupit operaci, ale nemocnice v Německu, Velké Británii a Izraeli ho odmítly, protože jeho rodiče neměli očkování proti koronaviru, napsal server nordbayern.de

https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... .seznam.cz
Odpovědět