Koronavirus - vakcíny

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Jste očkovaní?

Ano
116
54%
Ne
99
46%
 
Celkem hlasů: 215
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Sundáváš si tu alobalovou čepici alespoň do sprchy?
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od cipis »

JIPe, co je muset nutně? Tak nějak si nedokáži představit, co by to mohlo být? Operace, která ji zachrání život a musí být do pár hodin?
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

JIP píše: 20.10.2022 22:41 Covidové vakcíny škodlivé byly a jsou. K tomu je dost dat i v oficiálních zdrojích. Stačí nebýt líný a projít si i tento thread. I když z ČT, iDnes nebo Seznamu se o nich nedozví…že? Proč komentovat aktuální úroveň vědění, když můžeme dokola opakovat vyvrácené nesmysly, že?

Těch, co se podřídili, bylo z různých důvodů většina a z nich i v mém okolí bylo takových “co to neřešili” poměrně dost.
Co by řešili? Hrdinsky pak do jednoho neměli problém osobní údaj o zdravotním stavu sdílet a mnohdy si dokonce nainstalovali do mobilu pochybnou appku ministrerstva vnitra(!?) a přes QR kódy sdíleli na požádání množinu dalších osobních údajů s kýmkoliv kdo na ně z žádného důvodu neměl nárok.
Jistě. Tak na tyto “hrdiny” se z počátku nevztahovala žádná, později jen symbolická ze všech těch, většinou nezákonných, omezení.
Mnoho z nich štěstí nemělo. Masmédia a dokonce i někteří lékaři tyhle vakcínami poškozené ignorovali a ignorují. Asociální sítě, s Facebookem v čele, dokonce mazaly i uzavřené skupiny kde si tihle lidi vyměňovali rady.

Hrdinské tehdy bylo, nehledě na status, zkusit fungovat normálně zcela bez sdílení informací o zdravotním stavu jako si z institucí dovolil u nás snad jen nejvyšší soud. Ukázat QR byla mezi opravdovými hrdiny veliká ostuda.
Vláda dělá jen to co ji umožníme. Manipulaci mysli nevyjímaje.

Odkaz na zde párkrát zmiňované aktuální možnosti cestování neočkovaných do US:
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc ... ation.html

Předtím sice věcné otázky ignoroval, tak zkusím poslední dvě na Hagena a jeho bratry “hrdiny”.
Jeden příklad. Nemít ten papír, znaje rizika a muset jet do US brzy nutně, třeba s hypotetickou neočkovanou dvanáctiletou vnučkou.
1) Nechal bys to zítra píchnout sobě i jí?
2) Pokud ano, myslíš, že by tato “vakcína”, kromě možnosti cesty, měla dnes pro ni nějaké zdravotní benefity?

Pár upřímných odpovědí bych velice ocenil.
Ano, pokud bych tam jel, nechal bych sebe i jí naočkovat.
Stejně jako když jedu do jiných zemí, a je potřeba jiných očkování.
Nevidím v tom problém, a neřeším zdravotní benefity.
Panika jménem vakcíny mě naštěstí nepostihla, a riziko zdravotních problémů po jakémkoliv očkování oproti problémům bez očkování akceptuji.
Stačí taková upřímná odpověď?
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

A nechci tě děsit ještě víc, ale uvědomuješ si, že každý lék, (přečti si někdy příbalové letáky) každý lékařský zákrok s sebou nese rizika zdravotních komplikací?
Kolik lidí už se neprobudilo z narkózy, kolik zkolabovalo po umrtvení zubu při trhání,...
Díky chemii jsme zdravější, a dožíváme se vyššího věku než nějací domorodci v Amazonii.
A pak přijde Covid, vakcíny, a lidi přestanou uvažovat racionálně, nechají se strhnout mediální masáží, a blbnou ;) .
Nevadí mi, když se chováš jak se chováš. Je to úsměvné, pro mě těžko pochopitelné, ale nevadí mi to.
Co mi vadí, když se nás o své pravdě snažíš přesvědčit tím svým... jste hrdinové,... snad jste už prozřeli,...
ANO, většina lidí už prozřela ;)
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 346
Registrován: 12.08.2012 19:38
Bydliště: Indie
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od JIP »

Hagene v prvé řadě musím říct, že si Tvé upřímnosti velmi cením.
Je mi Tě zároveň líto, stejně jako všech ostatních, kteří si “vakcíny” “proti COVIDu” zjevně pletou s jinými, bez debat reálně prospěšnými, věci jako narkóza, standardně testovanými léky nebo skutečnými vakcínami.

2cipis: Cokoliv. Třeba operace v řádu měsíců. Poslední návštěva smrtelně nemocného příbuzného, který nemůže lítat. Vrcholová soutěž s nutnou účastí na území US. Hypotetická situace (většina zde probíraných témat). BTW: Do pár hodin asi ne. Platnost COVIDových potvrzení je zpožděná.

Jsou země kde už pravdu říkají i politici otevřeně a pokorně:
Plošné očkování dětí proti covidu byla chyba, přiznali Dánové. Doporučovat už ho nebudou
https://cnn.iprima.cz/pochybili-jsme-pr ... uci-111802

Je jen otázkou času kdy to dojde i k nám nebo do zbytku světa.
Já, rovněž s pokorou, přiznávám chybu v úsudku a pokusím se příště sebevědomě o čemkoliv netvrdit, že to přece musí být jasné všem. Děkuji :hand
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Nemusíš mě JIPE litovat. Naopak, jsem na tom se zdravím, kondičkou,... natolik dobře, že se mohu věnovat jiným bohulibým věcem než řešit svůj zdravotní stav. Natož abych řešil" loňské sněhy" ;) .
To bych mohl litovat já tebe, že musíš (nebo chceš) ztrácet čas přemýšlením o "nesmrtelnosti chrousta". :lol:
Ale možná ti křivdím, a nejsi vyděšený hypochondr, a zabývání se Covidem je tvůj koníček, nebo možná práce ;) .
Zkus se nad tím zamyslet, a zkus pochopit, že jsou lidi, které Covid a vakcíny prostě nezajímají, a je jedno jak moc je budeš přesvědčovat.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Maximus »

Na druhou stranu tu jsou lidi, co Covid zajímá i nejen profesionálně.

Informace, ktere se dostavaji s odstupem casu na povrch, jsou celkem poučné nejen z hlediska epidemiologie.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Maxime, proti informacím nic nemám. Ale vadí mi ten JIPův způsob komunikace.
To jeho,... je mi tě líto, konečně už všichni prozřeli,... To jeho přesvědčování, že každý kdo se nechal naočkovat je naivní blb, který na to doplatí,...
To mě provokuje, a na to reaguju.
Mám v sobě tři dávky, a žádný problém. Ani to rameno mě nebolelo jako se to mnohým stalo (třeba mé ženě).
Covid jsem nikdy potvrzený neměl, přesto si troufám tvrdit, že jsem ho nejspíš prodělal, a možná i díky vakcinaci mě nic nebylo.
V dnešní době už je každý buď naočkovaný, nebo to naopak odmítnul.
A nejen že už má jiné starosti a radosti, ale už s tím ani nic nenadělá ;) .
d-s
Příspěvky: 810
Registrován: 18.10.2015 22:40

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od d-s »

Mama, 3 davky, po 3. davke vyrazne zhorsenie existujucich problemov so srdcom. 100% istota ze to bolo vakcinou? Nie. Ale prekonany covid v podobe lahsej chripky. Vyzeral by tak aj bez vakciny? Mozno.
Vopred tazko rozhodnut.
Teraz spatne je jasne ze 3. davka bola asi chyba ktora jej vyrazne zhorsi kvalitu zvysku zivota.

U mna 2 davky. Docasne zhorsenie existujucich problemov. Po nejakom case v povodnom leveli.
Vzhladom na moj sposob zivota (obcasne cestovanie po celom svete) stale povazujem 2 davky za spravne rozhodnutie. Covid som mal asi niekolkokrat (napr. som bol na konferencii kde oproti sediaci mali Covid a ja som mal potom cez vikend drobne problemy) ale 3. davku si dam iba ak by sa zjavil nebezpecny variant.

A uplne inak u dalsich clenov rodiny...

Moj zaver - ono je to asi silne individualne. Niekomu vakcina mozno zivot zachrani, niekomu znici.
Preto by malo byt rozhodnutie vakcina ci nie cisto individualne a este aj terajsie obmedzenia (napr tie do USA) su velmi nespravne.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Haluziak »

Vidíš já zatím 3 dávky po každé jeden den velkého dikomfortu v podobě horečky a celkově mi bylo špatně. V pátek jdu na 4. prostě sedím na úřadě na přepážce a střídají se mi tady lidi, navíc mám starší rodiče.

Jinak nevím jak to dělám ale zatím já, koc, a skorotchýně jsme to nechytli, naši to prý asi prodělali ale bez nějakých následků, taky byli očkováni. Ségra od koc to měla už třikrát a to je očkovaná, ale ta zas dělá ve špitálu, tam si asi nevybereš jestli ale kdy a kolikrát to dostaneš.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od vratnikp »

babička, 2x astra + 1x pfizer, následně covid, následně bypass po 3 tím infarktu (po kterém jí mimo jiné nechala doktorka týden běžně žít, protože sanitky byly jen pro kovidní a doktorka se k ní dřív nedostala, babička nás samozřejmě nechtěla obtěžovat,tak nic neřekla...)

táta, J&J+booster, covid spíš neměl, zhoršení zdravotního stavu po boosteru pfizerem, trvá doted
máma 3x pfizer, covid 2x, jednou po prvním úplném očkování, podruhé po dodatečně dokončeném úplném očkování (booster)
manželka, covid v prosinci 20, následně potrat
já, neočkovaný vrah, protilátky v létě 21 pod rozlišovací schopnost, ted to samé, tedy tvrdím, že sem to ještě neměl

zahrnuli i kolegy a jejich rodiny a okruh přátel (řekněme 60 lidí), 2x Trvalé následky u dvou zdravých lidí pod 35 let, jedny spojuji s covidem, druhé s vakcínou. Hnidopichům, ne spojitost neprokážu, stejně jako ji vy nevyvrátíte, ale jediné co bylo týden před propuknutím následů jinak oproti dlouhodobému normálu byla jiná lahev vína v pátek večer a očkování. Vínem to myslímsi nebude.

jeden člověk nepříjemné následky (naprosto náhodně omdléval) od druhého dne po pfizeru, při druhé dávce to zesílilo i na jednu příhodu denně. po cca roce se to srovnalo, nicméně kvuli tomu 2x boural...

závěr:
plyne mi z toho, že u zdravýho člověka očkování v lepším případě spíš neškodí, zdravotní přínos nula. Člověk dostal glejt na cestování a do hospody jo a mohl nastoupit na vojenské cvičení, narozdíl od neočkovaného vraha...

ruleta, jestli mi jako zdravého jedince semele covid nebo vakcína mi vychází nastejno.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od cipis »

Zase jsme zpátky v kolečku ...
Ruleta je také to, jestli je "zdravý" člověk zdravý. Celá řada zdravých lidí na covid umřela, a ne všichni měli nějakou skrytou vadu.
pepa_z_brna
Příspěvky: 339
Registrován: 01.07.2013 21:38

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od pepa_z_brna »

Hagen píše: 19.10.2022 9:28 Nikdo nikoho k ničemu nenutí, dávno už nejsou žádné šaškárny povinné,...
V DE platí pořád zákon pro lidi ze zdravotnictví, že musí být naočkování.....v IT to právě včera zrušili, aspoň co jsem zaslechl. Navíc neustále testy, respirátory atd....
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

V tomhle filmu je docela sada informací a argumentů, pokud jsou to od A-Z hoaxy a konspirace, budu rád když je někdo argumenty vyvrátí. Bo jinak je to fakt síla i pro antivaxxera.

https://rumble.com/v1wijbe-stew-peters- ... denly.html
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od PeFi »

Zajímavý film, akorát ta délka mohla být tak třetinová. Ty sraženiny vypadají podivně a záběry lidí jak z ničeho nic padají k zemi jsou tedy docela děsivé, když se takto naskládají jeden za druhým.

Můj soukromý tip - průmyslová strava a z ni vyplývající deficit vitamínu K, který se postará o to, aby se koagulační kaskáda po vychýlení z neutrálního stavu nedokázala dostat zpět. Brr.
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

Jestli je to pravda, tak je to zajímavé...

https://www.reddit.com/r/Wallstreetsilv ... oh_no_lol/
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Jako sorry, ale ani jako blbej vtip to není zajímavé :head
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

Hele, tohle možná zajímavé je - minimálně to ticho od CEO Pfizeru :

https://www.zerohedge.com/covid-19/what ... 19-vaccine

A už mě nebaví hrát hodného a jen poukazovat na lecjaké "coby/kdyby" za poslední měsíc 2 lidi z mého okolí (z toho jeden hodně blízký) "náhle" zemřeli, věk 40 a 35. Hádej co měli společné? Asi další náhoda....
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Netuším co měli společného, neznám je.
Budu tedy hádat.
Doktora, třídní učitelku, kamarády, hospodu, možná práci, koníčky, nákupní centrum, ... .
Asi měli společného hodně když se znali, ale to není náhoda, to se běžně stává.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Ještě jednu věc jsem vypozoroval.
V okolí lidí kteří jsou skeptičtí vůči vakcínám (nechci používat slovo antivaxer) umírá (a má zdravotní problémy) mnohonásobně více lidí než v okolí člověka který s vakcínami "problém" nemá.
Čím to může být je snadné uhodnout ;) .
Odpovědět