Koronavirus v ČR

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Mám nebo měl jsem potvrzený Covid

Ano
96
39%
Ne
151
61%
 
Celkem hlasů: 247
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od neilz »

Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od guntroll »

Tak je to vtipné, ale ne nelogické. Halt vakcíny jsou na verzi COVID 1.0 a už nám lítá 4.0, halt když to vede Gates, tak se nedivme zpožděným aktualizacím.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Ivana »

Nebylo by lepší podat trestní oznámení přímo na koronavirus?
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od guntroll »

Ivana píše: 03.11.2021 18:23 Nebylo by lepší podat trestní oznámení přímo na koronavirus?
Tak na jeho vynálezce se jistě už něco takového peče :mrgreen:
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Andy Glock »

Jsem pro :D .
Pozavírat všechny netopíry :D
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od guntroll »

Andy Glock píše: 03.11.2021 18:33 Jsem pro :D .
Pozavírat všechny netopíry :D
Ty jsi tu chyběla. Běž si hrát jinam !
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od devlop »

guntroll píše: 03.11.2021 18:27
Ivana píše: 03.11.2021 18:23 Nebylo by lepší podat trestní oznámení přímo na koronavirus?
Tak na jeho vynálezce se jistě už něco takového peče :mrgreen:
Nebo se peče nějaká Nobelova cena, třeba jako v roce 1939, kdy byl na Nobelu cenu míru nominován i Hitler nebo Beneš :lol:

ale jsme již OT, vraťme se k tématu
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Maximus »

Ivano, myslim že nejsem nespravedlivý - tech 12 milionů davek od Pfizera a spol na příští jaro se objednavalo pro koho? Pokud nepocitas s povinnym ockovanim vynucovanym nasilim, nebo 4. davkou behem léta, tak to nemáš sanci vyočkovat. Jeste je na skladech ke 2 milionům davek.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Ivana »

To mi asi ušlo - kdo a kdy to objednával?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Maximus »

Minuly mesic byl o tom rozhovor na Radizurnalu - musely se k tomu nakoupit další mrazaky za 14,5 mega, které pak maji spadat pod hmotné rezervy statu.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
grg
Příspěvky: 149
Registrován: 04.06.2021 15:06
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od grg »

To bude zrejme podobný obchodný postup Pfizeru, ako som spomínal - "ak chcete 3 milióny teraz, musíte objednať 12 miliónov, a budeme vám to dodávať postupne počas roka".
vrabi
Příspěvky: 474
Registrován: 10.12.2019 11:48

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od vrabi »

proforma píše: 03.11.2021 16:13 @Montezuma, Tazi: :yes

Jen prileju oleje do ohne :-) Tento tyden jsem si nechala dat chripku. Uz po patnacte. Normalka.
Já včera ;) Se vším možným očkováním co mám z minulosti kvůli cestování, mi jedno píchnutí navrch nevadí. Proti chřice se očkuji každý rok už mnoho let.
Liqid
Příspěvky: 606
Registrován: 23.02.2020 15:41
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Liqid »

Čísla rostou, ale další opatření dle MZ nejsou nutná...tzn. necháme to pěkně rozjet a pak budeme kritizovat novou vládu za jejich opatření.
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od neilz »

Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1004
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Hdm »

Vezměme to z pohledu státu.
Máme tu očkování, protilátky, 3R opatření a stejně se tu COVID šíří. Co má dělat dál? Nic moc nezabírá, tak nutí lidi do očkování. Že "pár" lidí umře nebo bude mít trvalé následky stát neřeší, respektive je mu to fuk.

V situaci kdy bude naočkována drtivá většina obyvatelstva a COVID pojede dál, co udělá? Samozřejmě se přikročí k testování a karanténám u všech. To udělá, ale až ve chvíli, kdy bude naočkována skoro celá populace, jinak očkování ztratí to "kouzlo" výhod.
Takže tu vidím takovou patovou situaci, kdy stát zvýhodňuje očkované (přestože dobře ví, že i ti šíří COVID), aby naočkoval zbytek. Čím déle bude trvat naočkovat zbytek lidí, tím déle bude trvat nelogičnost výhod očkovaných.

Řečnická otázka:
Jaký by byl zájem o očkování, kdyby po očkování museli lidé dodržovat to stejné jako neočkovaní?
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od neilz »

tak to ze brzo padne bic i na ockovane ovecky je celkem jiste, otazkou je spis kdy lidi pochopi ze celej covid je jen politicky rizena kamuflaz neceho velkyho co se chysta, ono cisla mluvi jaste 30k udajnejch umrti na covid na 11 000k lidi v cr :-D smesny
Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od devlop »

neilz: říkáš, "politicky řízená kamufláž něčeho velkýho..." A tím myslíš jako politiku v ČR nebo Evropě? Nějak mi do toho nepasuje situace např. v Arabských Emirátech, kde mají proočkovanost přes 90%, a jak víme, tak muslim na nějaké evropské politikaření bezvěrců z vysoka sere... ;)
Tak to by pak ten někdo velký a všemocný, kvůli kterému to tady celé řešíme, zasloužil i Nobelovu cenu za mír, když dokázal spojit všechny země světa různého vyznání od USA po Čínu, aby společně bojovaly proti domnělému nepříteli ;)
Butch
Příspěvky: 780
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Butch »

Taky se mi líbí ty příběhy, jak to někdo řídí napříč celým světem, to je jako z Bonda. My nejsme schopni sjednotit normy ani na jednom kontinentu, ale covid …. To je jiná. Tak doufám ze až velký loutkář skončí s covidem a tak sjednotí zásuvky a vezme si do parády fotbalové fanoušky.
Osobně se domnívám ze problém je v tom, ze v cele jsou nekompetentní lidi, kteří chtěli jen koryta a nakonec musí řešit bezpředmětni problem
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od neilz »

to ze si neumis predstavit ze to muze byt rizene neznamena ze se to nemuze opravdu dit ale zajiste to znamena ze mas dost malou predstavivost a jak myslim kazdej vi tak zemi neovladaj lide bez predstavivosti ale prave lide co protlaci to co ostatni povazujou za nemozne, ti jsou nejmocnejsi

PS: uz si se nekdy koukl na worldmeters do kolonky zdravi ? videl si kolik lidi umira kazdej rok na vsechno mozny co se neresi vpodstate vubec ? a koukl si se jak smesne malej pocet lidi umrel UDAJNE na covid j kdyz ve skutecnosti snad kazdej vi ze to vetsinou byli lide se skrytejma nemocma na blizkem seznamu smrti

https://www.worldometers.info/cz/
https://www.worldometers.info/coronavir ... meAdvegas1?
Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus v ČR

Příspěvek od Ulfhednar »

Jojo, židovské spiknutí, které ovládá Arabské Emiráty. Na to věřím taky... :rock
Nebo přeci jenom ilumináti s reptiliány? :?
Óðinn á yðr alla
Odpovědět